Replika ve 1.Kalite Ürünlerle İlgili (Lütfen Yardımcı Olun)

Bu konuyu okuyanlar

Hayristein

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar İnternette 1.Kalite diye satılan bir note III Gördüm... 750 Tl.... Videosuda Var , Sizce Almalı mı yım ???

Diğer Ürünler Nasıldır Sizce ... ???

S4 , S3 vb.

Kullanan Falan Varsa Yoruma :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş bu adamlar adriana lima'nın videosunu koyarlar, sana bülent ersoy satarlar, aman dikkat!

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yav arkadaşım 750 lira az para değil. o paraya göre bir telefon alsan yeter sana. alacaksın çakma çıkma ürün sonra illaki
bi sorunu olacak sonra garanti yok o yok bu yok verdiğin 750 liraya yazık olacak

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
alma iyi değil 2 gün sonra dağılıyor git o paraya discovery al kullan en azından orjinal ve garantili ;)

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Hocam sana en basit ve kısa yoldan şöyle anlatayım 750ye note3 aldın eyvallah. Tipi mipi aynı kendini kandırdın yanında görenleri otobüste metrobüste trende tramvayda kandırdın eyvallah. Olduda okulunda mokulunda bir ortamda yanına telefondan anlayan biri gelse elindekini öyle incelese elinde bakarak veya bir arkadaşın göz atmak için istese o durumda ne yapacaksın 750liraya rezil duruma düşeceksin bence hiç bu riske girme git gm discovery al

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Hiç duymamış olayım....

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Replika Gördün mü Arkana Bakmadan Uzaklaş Direk Koşarak Kaç Bizim Arkadaş Kullanıyordu Çöp Oldu Telefon Hiç Bulaşma Paranı Çöpe Atma

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Benim kardeşim aldı replika s3 telefon çok sorunlu en basitinden telefonu çevirdiğinde ekran otomatik dönmüyor..:D

execute

Asistan
Reaksiyon puanı
0
git bitane 3310 al paranın geri kalanını çıtır çıtır ye. 3310 la hiç olmazsa alo dersin geri kalanıda ben yedim dersin.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Valla ben bu konuya farklı yaklaşacağım. İphone 5 tasarımını çok seven biriyim ama android kullanma taraftarıyım. Telefon sektöründe de çalıştım. Hani telefondan gerek yazılım gerek donanım anlarım. İphone 5 replika bir ürün kullandım içinde android 4.0+ yüklü idi. 8 mpx AF li bir kamera çift çekirdekli 1.6 ghz bir işlemci vardı. Cihaza öyle bir tema gömmüşler ki iphone kullanan birinin eline ver gerçeğinden ayırt edemez he etsede her türlü şeye cevap verirdim orası ayrı. Neyse konuya dönecek olursak. Garantili iş yapmak her zaman için en iyisidir ama ben biraz heyecan arayan biri olduğum için replika ürünlerin mükemmel performans sağlaması için telefonla uğraşmak hoşuma gidiyor. Ben alacak olsam alırdım kimseyede Note 3 diye yedirmezdim replika der geçerdim. Şuan ise telefon yok elimde mesela son telefonu çakmakla oynarken erittim biraz :D telefonsuz kaldım.

Hayristein

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok teşekkürler beyler :D , çok yardımcı oldunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar replika ı phone 6 turkçe dılıne cevıremedım ve logosunu bırturle getırtemedım butun kodları gırdım gıne olmuyo ne yapmalıyım

Vahsiat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Replika telefon aynısı bile olsa almadan bir kere daha düşünün sar muhabbeti var bildiğimiz gibi bu sar değerleri ne kadar size sınırlar içinde desede inanmayın. Büyük firmalar bu konu için onca çalışma yaparken replika yapan bir firma bunu sağlayamaz. Sağlığınız için replikadan uzuk durun.