Galaxy S3 kendiliğinden yeniden başlatılıyor

Bu konuyu okuyanlar

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Başlıkta da söylediğim gibi telefonumu normal açıyorum. Şarj olmasında veya bataryasında bir sorun yok. Açıldıktan sonra bir süre geçtikten sonra home tuşuna veya güç tuşuna basınca kendiliğinden yeniden başlatılıyor. Fabrika ayarlarına dönmeyi denedim işe yaramadı. Teşekkürler

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Peki kilitlenme sorunu varmı, yani durduk yere veya herhangi bir işlem yaparken donma sorunu yaşıyor musun veya bu sorun sıklaştı mı ?

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güç tuşuna basınca bazen kilitlemiyor. Bazen de kapatma seçenekleri çıkıyor. Yani var evet

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Yok beni yanlış anladın yani telefon donuyor, hiç bir işlem yapamaz hale geliyor mu bunu sordum. Kilitlenmek derken bunu kast ediyorum :)

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayır o anlamda bir sorun yok sürekli yeniden başlıyor. Yani donması için bir zaman kalmıyor zaten

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Forum'da gördüğüm tüm problemler benim S3'ümün de başına geldi,demek ki bu da gelecek,hazırlıklı olmak lazım. Kronik sorunları var sanırım şu telefonun,ne problemli telefondur anasını satayım.

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bir tanıdığımın tuş kilit /açma kapama düğmesi bozulmuştu. Bu yüzden arada sırada telefon kendini yeniden başlatıyordu (tuş çok hassaslaşmış, arada sırada basılıyormuş gibi oluyor ve bildiğiniz gibi 10 saniye basılı tutulursa telefon yeniden başlar.) böyle bir sorun olabilir.

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonun arkasını acarak bunu duzeltebilir miyim

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Yok bahsettiğim sorun tamir ile giderilebildi. Açma kapama tuşu değiştirildi.

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ama home tuşuna basınca da olan bir sorun onunla bir alakası var mıdır

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Benim söylediğim ihtimallerden bir tanesi, başka bir sorun da olabilir. Fakat bu dediğim olayda o tuşa basmadan dahi telefonu yeniden başlatabiliyordu. Çünkü tuş hassaslaşmış / takılmış gibi birşey. Yani home tuşuna basmanın veya telefonu sallamanın dahi etkisi oluyordu.

Tabii her olay farklı değerlendirilmeli. Ben sadece ihtimallerden birisini söyledim.

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tuşla ilgili bir sorun sanırım kullanmadıkça bir sorun olmuyor. Google playde bir çok alternatif uygulama var kilitlemek için

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar samsung s3 mini kullanıyorum ve kilit tuşu çalışmıyordu işin kötüsü şarjım bitti ve telefon kapandı şimdi açılmıyor tuş çalışmadığı için ne yapabilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bazen birden donuyor saatlerce beklememe ragmen acilmiyordu ama batarya cikarilip yeniden takilinca calisiyor bazen kendi kendiliyinden reboot bazen de telefon kendi kendiliyinden kapaniyor ve guc tusuna basmama ragmen acilmiyor yardim edin lutfen :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaş bu konuda haklı benim de şuan yaşadığım sorun bu. tuş hassalaşınca telefona dokunman bile aktifleşmesini tetikliyor. tuş değişince tüm sorun kalktı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim de power tuşu bozuldu ve telefonu hiçbir şekilde açamıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynısı benime oldu tuş çalışmıyo ve telefon kapandı bi çaresi varsa söylermisiniz telefonumu kullanamıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon açılıp anında kendini kapatıyor ve tekrardan açılıyo otomatik olarak sürekli bir şekilde yeniden başlatıyo kendini bataryayı çıkardığımda durdurabiliyorum ancak yardımcı olursanın sevinirim

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
telefon açılıp anında kendini kapatıyor ve tekrardan açılıyo otomatik olarak sürekli bir şekilde yeniden başlatıyo kendini bataryayı çıkardığımda durdurabiliyorum ancak yardımcı olursanın sevinirim

Güç tusunun basili kalmasindan dolayi olusan bir sorun bu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bataryanın altına ince kağıt koydum benim s3 düzeldi size fikir verebilir

S

SDN Okuru s3

SDN Okuru
Power tuşu aşırı hassaslaştığı için kendini kapatıp Açıyor sürekli. Değişmesi çözüm mü ?