Acil Yardım

Bu konuyu okuyanlar

_murat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar acil bir konuda yardımınız ihtiyacım var bilgisayarımda Nod32 antivirus sistemi var scan yapıyorum virus bulamıyor.Fakat Kaspersky online tarma yaptığımda 4 adet virus var diyor ama silineceğini gostermiyor.Bu viruslerı nasıl silebilirim Nod32 neden bulamıyor Acil yardımınıza ihtiyacım var saygılarımla

Galileo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kaspersky'in internet sitesinden deneme sürümünü indirip kur arkadaşım sonra update yap sonra taratıp sil

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
www.kaspersky.com dan Kav v7.0 indirip kurulumunu on-demand olarak yap, böylece nod32 aktif koruma yaparken zaman zaman Kav ile de sistemini taratıp temizlik yapabilirsin, güvenli kipte.

_murat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım saol önerin için fakat Eset Nod32 kaldır diyor ama ben lisanslı virus proğramımı nasıl kaldırayım kı hemde cd yok artık.Kaldırmadan tarama yapıp silmiyecekmıyım virusleri

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Kaspersky online tarama sonuçlarını yazabilirmisin, yanlış alarm olabilirmi , çünkü nod32 nin bulamamsı garip geldi.

_murat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abiciğm tarama yapıyor(tekrar tarama yapmam gerkecek)sadace tarma yapılan dosya virus adeti felan yazıyor şu dosyada virus burda virus şeklınde birşey çıkmıyor.