Lg G2 mi S5 mi ??

Bu konuyu okuyanlar

lrevolte35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar telefon alacağım lg g2 hoşuma gitti ve s5 ocak-şubat gibi çıkacakmış sizce s5 beklemelimiyim ??

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
bana sorarsan Z1 veya çıkacak Z2 yi bekle derim
ama soruya dönecek olursak Arayüz ve tasarım olarak çakma samsung ile Samsung un kendisini kullanmak var ;)
Bence s5 i bekle ya da Sony düşünebilirsin alternatif olarak bnce
iyi forumlar

Faaty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G2 hoşuna gittiyse al. Daha hicbir özelliği ve fiyati belli olmayan bir şeyi beklemekten iyidir

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
S5 bekleme, 32'lik G2 al. Arayüz ve tasarım olarak samsung ile uzaktan yakından alakası yok, çok çok üstündür samsung'tan. Samsung touchwiz'i bırakmadığı sürece 5 para etmez. G2, tüm samsungları üst üste koyup çöpe attıracak bir telefon.

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
bana sorarsan Z1 veya çıkacak Z2 yi bekle derim
ama soruya dönecek olursak Arayüz ve tasarım olarak çakma samsung ile Samsung un kendisini kullanmak var ;)
Bence s5 i bekle ya da Sony düşünebilirsin alternatif olarak bnce
iyi forumlar
Ben sizi anlamiyorum yav, madem oyle casper ile leonova da birbirinin cakmasi.Bunlar 2 kocaman sirket,daha birbirlerine bizim cakmamiz demiyorlar sen cikip cakma diyorsun, cakmaymis ceo olalimda daha iyisini yapalim o zaman.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Ben sizi anlamiyorum yav, madem oyle casper ile leonova da birbirinin cakmasi.Bunlar 2 kocaman sirket,daha birbirlerine bizim cakmamiz demiyorlar sen cikip cakma diyorsun, cakmaymis ceo olalimda daha iyisini yapalim o zaman.
Onların açıklama yapmaması benim yorum yapmamam gerektiğini mi gösterir ?
Fikirlerimiz uyuşmuyor olabilir ben sizin görüşlerinize saygı duyduğum sürece siz de benimkilere duymak zorundasınız .

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Onların açıklama yapmaması benim yorum yapmamam gerektiğini mi gösterir ?
Fikirlerimiz uyuşmuyor olabilir ben sizin görüşlerinize saygı duyduğum sürece siz de benimkilere duymak zorundasınız .
Elbette haklısınız,resmi bir açıklama olursa şayet(Apple'nin Samsung'a tazminat davası açması gibi) o zaman gerçekten çakma olduğuna karar verilirki,şu zamanda telefonların arayüzleri neredeyse aynı zaten,başkasının malı için birbirimizi üzmeyelim,bırakalım onlar tartışsın.Hissemiz olsada bizde tartışsak keşke.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Elbette haklısınız,resmi bir açıklama olursa şayet(Apple'nin Samsung'a tazminat davası açması gibi) o zaman gerçekten çakma olduğuna karar verilirki,şu zamanda telefonların arayüzleri neredeyse aynı zaten,başkasının malı için birbirimizi üzmeyelim,bırakalım onlar tartışsın.Hissemiz olsada bizde tartışsak keşke.

Ya bırak hocam bunları dinleme bile. LG'nin Samsung çakması olduğunu söylemek için zaten bir kere 5 derece hipermetrop olmanız lazım. Üstüne en son seviye katarakt ve astigmat olmanız lazım. Boşverin aldırmayın. Olsa olsa samsung LG çakması olur. G2, özellik olarak Samsung'u 5'e katlar.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
S5 bekleme. Neden dersen, 4G olmadığı için Samsung bu ürünü kendi işlemcisiyle getirecek. Snapdragon olmayan akıllı telefon bana göre telefon değildir.

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
S5 değilde bence S7'yi bekle. İnan bana beklediğine değecek. Bu arada idareten Galaxy Note III al.

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Ya bırak hocam bunları dinleme bile. LG'nin Samsung çakması olduğunu söylemek için zaten bir kere 5 derece hipermetrop olmanız lazım. Üstüne en son seviye katarakt ve astigmat olmanız lazım. Boşverin aldırmayın. Olsa olsa samsung LG çakması olur. G2, özellik olarak Samsung'u 5'e katlar.
Haklısın tabii, katılıyorum sana.Bak 3-4 sene sonra telefonların arkasında tuş olacakmı acaba.
Birşey daha dostlar,siz s2 döneminde s3 bekle,s3 döneminde s4 bekle,s4 döneminde s5 bekle diyorsunuz,Güçmü yeter buna,teknolojinin sonumu gelir:turned:

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Henüz üretilmeyen bir telefon ne eleştirilebilir ne de tavsiye edilebilir. O yüzden S5 gibi hayali bir kritererden ziyade G2 muadili bir başka telefonu kıyaslarsan daha sağlıklı olur..

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
:D herkes evrene mesaj yollasın ve 4G Türkiye'ye gelsin beyler bayanlar

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Bence hiç bekleme sen telefon almak istediğin anda senin için en güzeli neyse onu al. Çıkacak telefonları düşünürsen eğer iphone 9S bekle derim. =) bilmem anlatabildim mi?

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Htc m8 çıkmadan bu ara telefon alınmamlı bence.Htc çıkış yapmak zorunda bence m8 çok iddalı bir model olacak bekleyip görmekte fayda var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler 2014'ün sonlarına doğru LG G3 çıkacak ve 2014 ve 2015'in en başarılı telefonu olacak (2014 garanti 2015 ise tahmin)okuduğum bilgilere göre LG G3 uçacak onu diyeyim. :biggrin::biggrin:

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
ben olsam z2 ile m8 e bakardım G2 iyi telefon ama yeni model almak daha mantıklı ve exynoslu S5 kesinlikle önermem yine note 3 ün exynosu hızlandırıp kakalar bakalım talep nolcak...

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
S5 , LG G2'ye göre daha sık ve daha kullanışlı bence S5 al. Aalternatid istiyorsan Z2 ve M8 alabilirsin.

batuhan01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bu soruyu yazan parmakların yamulur bak şimdiden söyleyeyim. TABİKİ G2. g2 samsungu ezer bitirir.hep söylüyorum yine söylüyorum samsungdan kaçınnn.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler özellilerini karşılaştırdığınız zaman s5 in daha iyi özelliklerinin olduğunu göreceksiniz

Kirveee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yuh hala lg g2 ile neleri kıyaslıyorsunuz valla :D Paran varsa git s5 al arkadaş lg g2 nedir ?

bmw m3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
G2 Hala kafa tutabilen bi telefon g2deki donanımı samsung 2200 satıyor g2 1600 e 600 tlye işlemci 0,3ghz fazla ve su geçirmiyo diye vermek bence mantıkklı değil

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
s5 tabiki :D
Ama s5 e bütçe ayırdıysan z2 veya m8 düşünebilirsin veya iphone 5s

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hahaha S4 mü G2 mi muhabbetine benzer bu. S5 daha yeni olduğu için daha güçlü donanım ve teknoloji sunuyor. Tartışmasız S5! Ama S5 ile G3 kıyaslanmalı bence.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Hahaha S4 mü G2 mi muhabbetine benzer bu. S5 daha yeni olduğu için daha güçlü donanım ve teknoloji sunuyor. Tartışmasız S5! Ama S5 ile G3 kıyaslanmalı bence.

Bence G3 ile S5'i karşılaştırmaya bile gerek yok. G3 her türlü alır ama kamerada pek iyi değil LG.

NSIndestructibL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aynı fiyat olursa tabiki s5 önde fiyatına göre g2 daha mantıklı kamerada seste ekranda işlemcide malzeme kalitesi olarak ve daha hafif olmasıyla ayrıca ip 67 ile s5 önde ama 2200 lira eder mi orası muamma tabi ıraktan kapalı kutu alıyorlar burda 1500e o şekilde alınabilir.

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bence G3 ile S5'i karşılaştırmaya bile gerek yok. G3 her türlü alır ama kamerada pek iyi değil LG.
Ben S4 kullanıyorum ama g3'ü çok merak ediyorum açıkçası. Bence de G3 çok daha iyi olur. Bu arada samsungun da kameraları pek iyi değil ama s5'te ısocell kullanmışlar. S4'e göre geliştirmişler kamerayı. Gerçi LG'de de OIS var. Bence o daha önemli.