One mini veya One?

Bu konuyu okuyanlar

ozudogru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonumu servise vereceğim için 1-2 gün içinde kendime yeni bir telefon alacağım.Zaten uzun zamadır telefonumun performansından memnun olmadığım için epeydir piyasa araştırması yapıyorum ve bu iki telefon görünüşüyle beni cezbetti.Fakat benim için önemli olan nokta şu;telefondan çok üst düzey performans beklemiyorum yapacağım işler sınırlı.Yeni alacağım telefonu en azından 2-3 sene kadar kullanmayı düşünüyorum bu sebeple kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var.Eğer HTC one mini alırsam sürüm güncellemelerini 4.3 ve 4.4ü en azından alabilir mi?1 gb ram günlük normal kullanımda sıkıntı çıkarır mı?Yoksa 500 lira fazla verip HTC One'mı almalıyım.

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence Mümkünse 500 daha Verip One Almak Daha İyi Olur Hem Güncelleme Açısından Hemde Performans Açısından :)

Milton Sirotta

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
One mini daha hoşuma gitti açıkçası. Kullanımı da rahat olur. Ama güncelleme garantisi vermiyorum. Lumia 925 vs. de bakabilirsin.

ozudogru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
One mini daha hoşuma gitti açıkçası. Kullanımı da rahat olur. Ama güncelleme garantisi vermiyorum. Lumia 925 vs. de bakabilirsin.
Aslında ilk aklımdan geçen dediğin gibi lumia 925'di.:)Ama sonradan 1300 lirayla wp8 macerasına atılmak istemedim.O yüzden bu iki telefon android olması yönüyle bir adım daha önde lumia 925'den.Gene de sağolasın :)

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Htc one mini güncelleme alır diyorlar. Ama sen 2-3 yıl kullancam diyorsan 1gb ram bazen yetmiyebilir. Htc one öneriyorum ben.

Milton Sirotta

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Aslında ilk aklımdan geçen dediğin gibi lumia 925'di.:)Ama sonradan 1300 lirayla wp8 macerasına atılmak istemedim.O yüzden bu iki telefon android olması yönüyle bir adım daha önde lumia 925'den.Gene de sağolasın :)
Bence şimdi Lumia 625 al, 2 sene sonra da tekrar bu seviyelerde bir WP8 telefon alırsın. Aynı fiyatla daha fazla kullanmış olursun, tabii ki daha da akıcı.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bence one al ama paran kisitliysa tabiki one mini al. One mini de 1 gb ram var ama sıkıntı değil. Bende de 1 gb ramli one x plus var ama bos kalan ram 500 mb civarı yani htc boş yere ram yemez. Kasa kalitesi aynı. Tabi abisi biraz daha iyi olacaktır ama one minide performansli cihaz. Guncelleme konusunda htc her iki cihazada sonuna kadar Guncelleme verir bundan eminim çünkü htc kendini aştı resmen.