GM Discovery Kamera Flash Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar,
GM Discovery 16gb akdım. Hemen güncelleme yaptı. Sonra kullanım esnasında kamera flash açma kapama ayarı olmadığını gördüm. Cihaz otomatik flash algılıyor. ışık durumuna göre fatlatıyor veya patlatmıyor. Bu sorun sadece bende mi var acaba yada güncelleme ile gelen bir sorun mu acaba?

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Son güncellemeyle böyle oldu. Sadece otomatik flash var artık.

Belki bir sonraki güncellemeyle eski haline döndürebilirler bu durumu.

dervisates

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynen flash sorunu var. acılması ıcın cok karanlık olması gerekıyor

himes4226

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güncellemeden sonra oldu. Ama yeni güncellemeyle düzeltirler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de var telefonun tum ayarlarına baktım yokk bılmıyorum o ekrandaki flaş ablemı nasıl gerı gelecek

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar,
GM Discovery 16gb akdım. Hemen güncelleme yaptı. Sonra kullanım esnasında kamera flash açma kapama ayarı olmadığını gördüm. Cihaz otomatik flash algılıyor. ışık durumuna göre fatlatıyor veya patlatmıyor. Bu sorun sadece bende mi var acaba yada güncelleme ile gelen bir sorun mu acaba?
güncellemeden sonra oldu bu muhtemelen düzeltirler çünkü böyle olmaz bizimde ayarlamamız lazım...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Son gelen güncelleme ile yaşanan bir durumdur.
Sorun telefon Türkçe kullanırken yaşanmaktadır.
Ayarlardan dil ayarını ingilizce yaparsanız, kamera ayarlarında flaş seçimi gelecektir.

G0LGE

Asistan
Reaksiyon puanı
0
GM Discovery hem donanımsal hem yazılımsal hatalara imza atmaya devam ediyor :)

fikris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yeni güncellemeyle düzeltirler diyorsunuz da bakalım güncelleme gelir mi...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar flasta sorun yok yine kendin secebiliyosun bende böyle problem oluşmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende güncellemeden sonra yoktu bu sorum ama daha sonra ortaya çıktı, başka bi fotograf programında bu sorun yok mesela

S

SDN Okuru

SDN Okuru
575 tl ye geldi telefon ne bekliyodunuz kardeşim fiyatına göre hem şık hem de on numara telefon

G0LGE

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ingilizce mi kullansınlar telefonu düzelmesi için

sinefil90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de farklı bir problem var kilit ekranı koyunca her kilidi açtığımda telefon kendine reset atıyor,mecburen ekran kilidi koymadan kullanıyorum çözümünü bulamadım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o senin hafıza kartından kaynaklı kardeş. hafıza kartına formatı çak,bide hard reset i vur telefona sorun kalkıyor :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gm discovery flash sorunu yapılan resmi açıklamaya göre bidahaki güncelemede düzeltilecelktir flash dil algılama sorunu olduğundan dolayı görünmüyor arka plandaki kodlarda ekranda normalde var yansıtılmış fakat dil çevirisi esnasında algılamıyor ve ekrana flash simgesi gelmiyor problem düzeltilecektir yazılım mühendisi 3.sınıf melik tansu :)

pes2011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende son güncelleme yüklü Şu Kasımdaki olan ama flashı manuel olarak ayarlıyabiliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de telefonu yeni aldım. Alır almaz güncelleme yaptı. Flaş şu anda sadece otomatik olarak çalışıyor ve çalışması için çok karanlık olması gerekiyor. Dili İngilizce yapınca flaş ayarı geri geldi. Umarım yeni güncelleme ile düzelir.

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
GM Discovery hem donanımsal hem yazılımsal hatalara imza atmaya devam ediyor :)

Yazılımsal tamam da ne gibi donanımsal arızasına rastladınız acaba? ben herhangi bir sorun göremedim donanımında yada performansında.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar flasta sorun yok yine kendin secebiliyosun bende böyle problem oluşmadı

senin cihaz herhalde son güncellemeyi almadı. O yüzden sorun yaşamıyorsundur

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yeni güncelleme gelene kadar 'a better camera' yazılımını kurdum. Onunla işimi hallediyorum. Yeni yazılım çıkmasını bekliyorum bende.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede yok guncellemeden sonra gitti cymere diye bi uygulama indirdim falaşa ihtiyacım olunca onla foto çekiom

fikris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar ay sonuna kadar telefon güncelleme alacak. Yeniliklerin arasında kamera optimizasyonu da olacak büyük ihtimalle bu sorunu düzeltirler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende yeni güncelleme yaptım fotoğraf çekerken flash ışığa göre ayarlıyor ama video da sen flash açabiliyorsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yanda şimşek resmi var ona tıkla açılacak benim 16 gb berki sizde yok