En İyi Muhasebe Programı Hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar bir Mermer Fabrikasında kullanılmak üzere muhasebe programı lazım en iyi olanı sizce hangisi?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar acil lazım fabrika için lazım

sefayksl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Etanın kullanımı basit ve kolay. Fakat etayı kimse kullanmıyor bildiğim kadarıyla.

EhemmiyetsiZ

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Artık muhasebe programlarını tek olarak kullanmıyor genelde kimse. Ülkemiz AR-GE ülkesi olduğu için artık LOGO veya MİKRO gibi Firmaların ERP yazılımları v.b. yazılımlarla üretimi ve muhasebeyi ve hatta kaliteyi tek çatı altında topluyorlar.

antimatter

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
LOGO iyidir kulanıyoruz ama bizim buralarda herkes NETSİS kullanıyor nedense...

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
LOGO iyidir kulanıyoruz ama bizim buralarda herkes NETSİS kullanıyor nedense...

LOGO firmasının LOGO GO PLUS çok karmaşık inceledim ancak LKS 2'yi inceliyorum şu an LKS 2 nasıldır?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Artık muhasebe programlarını tek olarak kullanmıyor genelde kimse. Ülkemiz AR-GE ülkesi olduğu için artık LOGO veya MİKRO gibi Firmaların ERP yazılımları v.b. yazılımlarla üretimi ve muhasebeyi ve hatta kaliteyi tek çatı altında topluyorlar.

MİKRO'nun muhasebe yazılımın tam adı nedir acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hizmet aldığın firmaya göre değişir kalitesi. atıyorum, diyelim logo kullanıyorsun. eğitim ve destek aldığın firma iyi değilse yeterince yararlanamıyorsun.

Qbilay

Asistan
Reaksiyon puanı
7
ETA Sql versiyonunda kesinlikle uzak dur. Bu kadar tasarimi kotu ve hantal calisan ve sorun oldugunda destegi zayif olan bir program gormedim. Ayrica Logo programi bildigim kadariyla Netsis i satin aldi. Logo icin birsey soyleyemeyecegim ama Netsis diger programlara gore fiyat olarak pahalli. Mikro ve Vega programlarini arastirmani oneririm. Ayrica E-Fatura icin de bu programlarin destegini de ogren. Veritabani kullanan programlari tercih et ve ozellikle veritabani icin ileride muhtemel odeyebilecegin lisans ucretlerini arastir. Ayrica program ne kadar iyi olursa olsun destek alacagin bayi zayifsa sıkıntı yasayabilirsin.

Saygilar.

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
ETA Sql versiyonunda kesinlikle uzak dur. Bu kadar tasarimi kotu ve hantal calisan ve sorun oldugunda destegi zayif olan bir program gormedim. Ayrica Logo programi bildigim kadariyla Netsis i satin aldi. Logo icin birsey soyleyemeyecegim ama Netsis diger programlara gore fiyat olarak pahalli. Mikro ve Vega programlarini arastirmani oneririm. Ayrica E-Fatura icin de bu programlarin destegini de ogren. Veritabani kullanan programlari tercih et ve ozellikle veritabani icin ileride muhtemel odeyebilecegin lisans ucretlerini arastir. Ayrica program ne kadar iyi olursa olsun destek alacagin bayi zayifsa sıkıntı yasayabilirsin.

Saygilar.

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim ETA'nın arayüzü benimde hoşuma gitmedi şu anda LOGO LKS 2 indirdim işimi görürmü sence?

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Logo Tiger den gerisi yalan dostum.Öyle kapsamlı bir programki 80.000 Bin TL ye bile var.Bizim iş yerinde kullanıyoruz.Çok kurumsal teknik servisleride var.Her türlü desteği veriyorlar.Yapabilceğin şeylerin sınırı yok diyebilirim.Her türlü kişiselleştirmeden tut menü içeriğine kadar ayar yapabiliyorsun.Ben eğer az da olsa muhasebe adına bişeyler öğrendiysem bunda logonun payı yüksek diyebilirm.Eta falan hikaye yani.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
muhasebe için kullanılacaksa mikrokom gmsnet cok güzel bir program aynı bir word excel gibi kolay kullanımları benzer telefon ile baglanarak sorunlara devamlı destek sağlıyolar

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Logo Tiger den gerisi yalan dostum.Öyle kapsamlı bir programki 80.000 Bin TL ye bile var.Bizim iş yerinde kullanıyoruz.Çok kurumsal teknik servisleride var.Her türlü desteği veriyorlar.Yapabilceğin şeylerin sınırı yok diyebilirim.Her türlü kişiselleştirmeden tut menü içeriğine kadar ayar yapabiliyorsun.Ben eğer az da olsa muhasebe adına bişeyler öğrendiysem bunda logonun payı yüksek diyebilirm.Eta falan hikaye yani.
Sadece Logo Tiger'mı yoksa diğer arkadaşın dediği gibi Tiger Enterprise'mi dostum ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ilke yazılım cari yönetim sistemini dene kolay kullanımı var

agkorkmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Verim ticari kullan bedavaya yakın bir fiyata. Diğerlerine o parayı vermene gerek yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teknomax çok iyi bir program, üstelik destek anlamında birebir ilgileniyorlar.

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Eta' yı çok duydum iyi bir program sanırım. Çünkü çevremde başka program kullanan yok :D

Qbilay

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Eta' yı çok duydum iyi bir program sanırım. Çünkü çevremde başka program kullanan yok :D

Programin iyi olmasi onun cok kullanilmasi oranina goremi anlasiliyor? Su anda destegini veren bayinin bile bu programi satmak istemedini biliyorum. Sorun ciktiginda "olmamasi lazim" diye bir cevap var midir sizce?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ilke muhasebe programı'nın son sürümünü tavsiye ederim. toplu stok düzenleme toplu fiyat düşürme yükseltme eklenmiş. kolay kullanımı var

RedBlood56

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://www.cetasoft.com.tr Sitesine Bir Göz At Derim...

Biz Cetasoft Ofis Pro kullanıyoruz ...

Fiyat Biraz Tuzlu 400.00 TL...

Fakat Harika Bir Program, Denemek İçin Trial Versiyonunu Siteden Edinebilirsiniz...

Desteği Müthiş...

7/24 Destek Var Ayrıca Bilgisayarına Format Atınca Kod Gidiyor Direk Ara Bilgi Falan Ver Yeni Kod Versinler...

İyi Forumlar...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Luca iyiydir kullanin dağin başinda bile kullanabilirsiniz net özellikli

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Artık yeni teknoloji gelişmiş programlar kullanmak lazım.
Bence Aymet Ticari MUhasebe bu alanda daha iyidir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eğer ihtiyacınız ön muhasebe ise Paraşüt'ü kullanmanızı öneririm.
Basit, kullanışlı, web tabanlı bir program.
1 ay ücretsiz deneme süresi var.