GT-S5830i Rom ve Download ilişkisi

Bu konuyu okuyanlar

Oftroloji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar Ace GT-S5830i marka telefon kullanıyorum, Vine olsun Blackberry Messenger olsun haliyle indiremiyorum.. 4.2.2 Rom yüklesem bunları indirebilecek miyim? İndiremesem de farklı uygulama geliştiricileri tarafından yazılan sürümleri kullanabilecek miyim? Eğer cevabınız evetse 4.2.2 Rom'u nasıl yüklerim? Bu konuda hiç bir bilgim yok. Adım-adım anlatabilecek birisi var ise mükemmel olur..

cocuklukhali

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eger android sürümünden kaynaklı olarak desteklemiyorsa evet rom yükleyince uygulamaları yükleyebilirsiniz nasıl yapıldığına dair internet ten arastirmanizi tavsiye ederim burada anlatılacak şey değil...

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Merhaba arkadaşlar Ace GT-S5830i marka telefon kullanıyorum, Vine olsun Blackberry Messenger olsun haliyle indiremiyorum.. 4.2.2 Rom yüklesem bunları indirebilecek miyim? İndiremesem de farklı uygulama geliştiricileri tarafından yazılan sürümleri kullanabilecek miyim? Eğer cevabınız evetse 4.2.2 Rom'u nasıl yüklerim? Bu konuda hiç bir bilgim yok. Adım-adım anlatabilecek birisi var ise mükemmel olur..

merhaba arkadaşım Ace GT-S5830i model telefondan bende de var 2 aydır didik didik ettim interneti ve sana kesin bir bilgi vereyim o telefona asla android 4x serisi rom yükleyemezsin bu telefona sadece en fazla 2.3.7 veya 2.3.8 yükleyebilirsin cyogenmod geliştiricileri 4 x rom yapabilmek için o telefonun driverlerini googleden istiyorlar ama vermiyorlar verseler 4 x yüklenebilecek ama işlemci yapısından dolayı driver olmadan 4x rom yapamıyorlar bence hiç yorulma aramak için androkolik.com forumu türkiyenin en iyi 5830i romlarının paylaşıldığı romdur o forumu takip edebilirsin o telefona rom yüklemek için. android 4x rom şeklinde başlıklar görebilirsin onlar gerçek android 4x değil sadece editlenerek hakkında kısmına 4x yazılmış romlardır yani fake gerçekte 2.3.7 dir hakkında kısmına editledikleri için android4 yazabiliyorlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yanlıs biliosun kardesim ben telefonuma 4.1.1 rom yükledim gayet düzgün çalısıor