Dizi-Mag Davetiye Kodu İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

puffpasti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk öncelikle Merhabalar , Dizi-Mag Davetiye Kodu İstiyorum Ö.M Yoluyla Yollayabilecek Varmı ?

ulnx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
davetiye gönderebilecek varsa bana da yollayabilir mi?, şimdiden tşkler

TosunPasaa

Doçent
Reaksiyon puanı
3
O kadar puanı harcayıp gönderen birini çıkacağını pek sanmıyorum.

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
yeni moda torrent yerine dizimag davetiyesi.bir davetiye için 125 bölüm dizi izleyecek ve aklı başında olan bir kişi yollamaz.biriktirip reklamlardan arındırır hesabını

ulnx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konu açılmışken yazıverdim, şart değil ki zaten 1-2 senedir hiç bir Film/dizi sitesine üye olmadan izliyorum

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yo ben yollayabilirim reklam olsa ne olur olmasa ne olur 377 puanım birikmiş isteyen varsa özel mesaj atabilir.

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:) davet kodunu heemen yolluyorum fakat wot 2 saattir oynadım artık yeter :) conqueror kasıyorum :) tier 10 a az kaldı :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yeni moda torrent yerine dizimag davetiyesi.bir davetiye için 125 bölüm dizi izleyecek ve aklı başında olan bir kişi yollamaz.biriktirip reklamlardan arındırır hesabını

:) güzel bir yorum ama demek ki aklı başında insanlar ile pek denk gelmiyorsun ki böyle bir düşünceye sahipsin. arkadaşlar kaldı bir tane isteyene yolluyorum hemen

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
:) güzel bir yorum ama demek ki aklı başında insanlar ile pek denk gelmiyorsun ki böyle bir düşünceye sahipsin. arkadaşlar kaldı bir tane isteyene yolluyorum hemen

senin gibiler binde bir çıkıyor :) sorun bizde mi dersin? en nihayetinde koyunuz hepimiz :D

ozlemeges

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yo ben yollayabilirim reklam olsa ne olur olmasa ne olur 377 puanım birikmiş isteyen varsa özel mesaj atabilir.

Merhabalar ben cok isterim hala birine vermediyseniz kodu. Cok uzun zamandir ariyorum, arkadaslarimin da puani yetmiyor. Super olur. Simdiden tesekkurler. Bana buradan ozel mesaj atabilirsiniz.

Ozlem

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba kodları dağıttım hiç kalmadı malasef ö.m geldiği için yazma gereği duydum.

contempt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fazla davetiye kodu olan var ise bana ö.m ile göndebilcek olan var mı?

KimBLarGe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Davetiye gönderene turkdepo davetiyesi gönderebilirim.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Siteye zamanında üye olurken yoktu davetiye felan, şimdi bu konu ile fark ettim. :D