Vpn Uploada Çözüm Olurmu ?

Bu konuyu okuyanlar

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar biliyorsunuz ki ttnetin upload sınırı yerlerde bunu aşmak için vpn kullansak yararı olurmu.. hotspot gibi vpn programından speedtest.net ile hız testi yaptığımda download şuan ki kullandığım miktarı upload ise 13-14 mbps'yi buluyor... ücretli vpn aldım fakat istediğim upload seviyesine ulaşamadım.. en fazla 1 mbps ile upload yapıyor.. 1 haftalık kullanımda iade var ... sizce etkisi var mı ?

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Tarife değiştirmen gerekiyor.

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Onu biliyorum sorum tarife degisikligi degil

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar biliyorsunuz ki ttnetin upload sınırı yerlerde bunu aşmak için vpn kullansak yararı olurmu.. hotspot gibi vpn programından speedtest.net ile hız testi yaptığımda download şuan ki kullandığım miktarı upload ise 13-14 mbps'yi buluyor... ücretli vpn aldım fakat istediğim upload seviyesine ulaşamadım.. en fazla 1 mbps ile upload yapıyor.. 1 haftalık kullanımda iade var ... sizce etkisi var mı ?
Vpn sunucusu ile senin aranda oluşturulan tünelin upload üst eşiği zaten ttnetin belirlediği sınırlar olacaktır. Bence hangi vpn i kullanırsan kullan vpn sunucu ile bilgisayarın arasında ttnetin borusu öter. Ama kurduğum mantık yanlış ise bilenler uyarsın belki ileride biz de kullanabiliriz :)