Bi müşteri hizmetlerinin beni azarlamadigi kalmişti...

Bu konuyu okuyanlar

TayfunYilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Durumu kısaca özetleyeyim son 6 aydır 1 megabit internet kullanıyorum normalde 8 megabite kadar destekliyor artık tak etti canıma dedim müşteri hizmetlerini arayayim 3 gündür telefon ediyorum internet hızımı 4 megabite çıkartıyorlar sonra akşam 17:45 gibi internetim kopuyor geldiginde 1 megabite düşüyor ama sürekli ayni şey ya hani desem hattım kaldirmiyor sabahtan akşama kadar 1 kez kopma olmuyor ama akşam 17:45 olunca gidiyor tam 3 gün üst üstte ayni şey oldu yine aradim kadın beni azarladi sürekli neden arıyonuz diye şimdi benim direk arayip konusabilecegim bi numara yokmu şikayet için yada Bursa da bizzat gidip görüşebilecegim bi yer ?

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Bak bi' fırça at onlara hocam nasıl düzeltiyorlar. Bu işler fırça atmadan olmuyor.

Mum ediyordum ben onları fibere geçmeden önce. :devil:

tapmaz14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O kadın oradan hangi amaçla para aldığını unutmuş sanırım zaten sürekli aradıkları için oradasın bee :).Ara bas fırçayı nasıl düzeliyorlar

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Genelde ben müşteri hizmetlerinde çalışan elemanları bıktırırım. Öyle bir sıkarımki kapatamazlarda. :D Kızın biri ağlayacaktı resmen.

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ben her aradığımda farklı biri çıkıyor hangisini bıktırıyorsun :)

efee05

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de Bursadayım fiberi bekliyorum altyapıları bozukmuş!!

TayfunYilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben nereye şikayet edebilirim adamlari ariyom güncelleme yapiyoz diyorlar iyi hoş yükseliyor gece 17:45 olunca net gidip gelince tekrar yerlerde sünüyor..Allah rızası için şu rezillige bakarmısınız....... Ayda 63 lira falan veriyom bana verdikleri nete bak ....

[url=http://bit.ly/c25MCx][/URL]

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
başlığı okuyunca bir tek ben mi güldüm :D

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
Ben nereye şikayet edebilirim adamlari ariyom güncelleme yapiyoz diyorlar iyi hoş yükseliyor gece 17:45 olunca net gidip gelince tekrar yerlerde sünüyor..Allah rızası için şu rezillige bakarmısınız....... Ayda 63 lira falan veriyom bana verdikleri nete bak ....

kadın ne bilsin.modemi görse bomba zanneder.:D TTnet ile Her şey mümkün.

ttnet-pismanliktir.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kapattırmakla tehdit et. hatta kapattır. rekabet denen bir şey var. başka bir firmayı tercih et.

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
port'unu paylaştırıyorlardır, bendede aynı durum söz konusu idi tam 1 hafta hergün görüştüm; superonline dı ama konu süperonline değildi, turk telekomun benim portumu aynı anda ikinci kişi ile paylaştırmasından kaynaklı bir sorundu 1 mbit den yukarı bağlanmıyordu
turk telekom öyle yalanlar uyduruyorduki sıyırdım geldik yaptık diyorlar site görevlileri ile konuşuyorum kimse gelmedi diyorlar, görmeme şansları yok zira kilitli alanda müdahale edecekleri yer;

ama süperonline müşteri hizmetleri inanılmaz ilgili, çözmek ve yardımcı olmak adına gerçekten herşeyi yapıyor callcenter daki çalışanlar;

ttnet yerine türk telekoma giderek şikayette bulunun durumu izah edin, callcenter daki personel sadece arıza kaydı açıyor başkada birşey yapmıyor;

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11

Rezilliğe bak hiç utanmıyor bu TTNET yemin ederim. Upload hızı kadar bile yok indirme hızı 0.59 Mbps nedir ya?

TayfunYilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
tek ben kullanıyorum başka kimse yok yani

TayfunYilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ttnet gösterip vermiyor şimdide 1.6 a düştü ne yapak bunada şükür ama sanki 0.55 e dogru bi yolculuk var yavaş yavaş indirince anlamiyommu sanıyorlar acaba