Samsung Galaxy S3 Mini Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar merhaba. Android 4.1.2 yüklü Galaxy S3 Mini telefonumuz var. Cihazda şöyle bir sorun var: Diyelim bir oyuna girdiniz, biraz takıldınız ve çıktınız. Çıktıktan sonra menünün görünümü bozuluyor. Sorunun anlatmam biraz zor o yüzden aşağıya örnek resimler ekledim. Bu durum ekran kilidini açıp kapayınca yada başka bir klasöre vs... girince düzeliyor. Daha önceden de vardı ama son zamanlarda daha sık gelmeye başladı. Sorunun nedeni ve çözümü hakkında fikri olan var mı?
Oyunlara Girip Çıktıntan Sonra Menü Bu Hale Geliyor

ef9y.jpg

q0ef.jpg

mertaydin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Muhtemelen ram dolduğundan dolayıdır. Format atmak çare olabilir.

haydarsahin34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Romu tekrar yüklemek çözüm olabilir (stajımı samsung türkiyede yaptım. Oradaki teknisyenler yazılımsal sorunları öyle gideriyorlardı.)

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Romu tekrar yüklemek çözüm olabilir (stajımı samsung türkiyede yaptım. Oradaki teknisyenler yazılımsal sorunları öyle gideriyorlardı.)

Servisler zaten hemen her sorunu yazılımı tekrar yükkeyerek halletmeye çalışıyorlar :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde öyle oluyordu ama şu aralar geçti
Ama şimdide Google pLay Storeye girmiyor tıklıyorum hemen kapanıyorum herhangi bir dosyayada girince google play store durdurldu yazısı çıkıo telefon donuyo napmam gerekir ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben telefonu alalı 1 sene oldu bugn telefonun kamerasının açılmadığını farkettim kamerayı açınca cihaz kendini kapatıp yeniden başlatıyor aynı zamanda hiçbir şekilde ses çıkmıyor videolar oynatılmıyor ve şarkılar da çalışmıyor sesler tamamen kapandı kamera gitti sizce neden lütfen yardım edin ? :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar. Telefonum henüz bir yılını doldurmadı ama ciddi derecede problem çıkarmaya başladı. Şarjı normal bir şekilde göstermiyor. %78 ken on dk sonra %43 olabiliyor. Zaten %30 dan sonra direk %15'e düşüyor. Başka bir problemi ise telefonu şarjı normal bir şekilde doluyken kullanmaya başladığımda kendini kapatıp açmaya başlıyor ama asla açılmıyor. Ne zaman ki şarja takıyorum şarjı bitmiş gibi açılmaya başlıyor. En basit uygulamaları bile kullanamıyorum. Konuşurken bile kapanıyo ama aynı sorun telefon şarja takılıyken yok. Ne yapabilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kapat aç bizimde ole oldu yalnız butun oyun resim hepsi silinıo yada birine göster

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, benim de telefonum kendini açıp kapatıyor ve şarjını %77 iken %6 ya düşürüyor. Ama şarja takarken bir sorun olmuyor kendine geliyor. Nasıl çözebiliriim bu sorunu :( Teşekkürler (yasemin)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede oyun açılıyor tam yüklenirken oyun kapanıyor napabilirim
annemin telefonunda böyle oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sadece belirli oyunlarda mı bu sorun oluyor yoksa tüm oyunlarda mı oluyor?

TheGhost58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En iyi çözüm format :D tabi klasörlerini yedekle sonra oyunu yükleyip yeniden oyna eğer aynı sorun olursa gogıl amcaya samsung canlı destek yaz oradan chat var oradanda sorabilirsin olmadı servise git :(:D:D:D:D

TheGhost58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar. Telefonum henüz bir yılını doldurmadı ama ciddi derecede problem çıkarmaya başladı. Şarjı normal bir şekilde göstermiyor. %78 ken on dk sonra %43 olabiliyor. Zaten %30 dan sonra direk %15'e düşüyor. Başka bir problemi ise telefonu şarjı normal bir şekilde doluyken kullanmaya başladığımda kendini kapatıp açmaya başlıyor ama asla açılmıyor. Ne zaman ki şarja takıyorum şarjı bitmiş gibi açılmaya başlıyor. En basit uygulamaları bile kullanamıyorum. Konuşurken bile kapanıyo ama aynı sorun telefon şarja takılıyken yok. Ne yapabilirim?

Öncelikle bataryanda sorun olmadığını öğrenmen lazım ki genellikle bu tür sorunlar bataryadan kaynaklanır bataryanı eğer bulabilirsen başka bir aynı telefona takarak test edebilirsin yada şarj cihazındada bişey olabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sa beyler bnde internete girerken warnıng flash player li bişey yazıyo yukluyom acılmıyo diyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefonumda da facebook uygulamasına giriyo sonra facebook (katara işlemi durduruldu diyor)neden?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar face pakedı var ama facede fotoraf fostermıyooo neden bılen varmı telefon es3 mini hattım vodafon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler ben telefonumu yere düşürdüm ondan sonra ekran birden yeşile döndü bu ne anlama geliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler s3 mini telefonum var rehberde isim değiştiriyorum fakat bi süre sonra isimler eski haline dönüo nasıl düzeltirim bilen varsa yazsın lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Oncelikle o gorunum sorunu touchwiz ile alakali . Onu degistir derim google playden baska bir launcher yukle . Google play i acilmiyan arkadas ise root atmis sa oyle olabilir . Etc ye girip oradaki host dosyasindan sadece bastaki tek satir kalana kadar silerse o sorun duzelir .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 mini bikişiyi aradığımda ağdakayıtlı değil diyor ne yapmam lazım

enesyuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Güncelleme ile birlikte stabilite bozulmuş olabilir. Format atmayı dene.