Galaxy s4 şarj sorunu

Bu konuyu okuyanlar

bilgehanl.03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar galaxy s4 te şarj çok hızlı bitiyor. Özellikle %50 nin altına inince aniden %0 a iniyor batarya. Bu sorunu yyaşayan var mı? ya da nasıl düzeltilebileceğini bilen var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4.3 yükledim orjinal rom rusya versiyonu, 1gün 12s ve gün boyunca wifi açıktı pil ile ilgili acayip memnunum:mrgreen: işyerinde kablo aramaktan kurtuldum :glare:

bilgehanl.03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
4.3 yükledim orjinal rom rusya versiyonu, 1gün 12s ve gün boyunca wifi açıktı pil ile ilgili acayip memnunum:mrgreen: işyerinde kablo aramaktan kurtuldum :glare:
Dha resmi basit yollardan halledilecek bir durum var mıdır?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayni sorunu bende yaşiyorum teknosa ' ya gidicem bu akşam konuyla ilgili. Genelde bu tarz durumlarda format atip geri veriyolar ama en azindan bilgi alirim sizi de bilgilendiririm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayni sorunu bende yasiyorum. iki tane batarya kullanmama ragmen 2 si bir gun bile gitmiyor... cok cabuk bitiyor ozellikle %50ye indikten sonra...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet bendede oluyor. ve dolduruken cok hızlı doluyor. kımse cozumunu yazmamış..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorunu bende yaşadım hatta kulaklıkta da sorun vardı. Telefona reset attım bataryayı degiştirdim düzelir gibi oldu ama tekrarlıyor şu an .. çözümünü bulursam sizede söylerim millet.

_berkin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim sorunum şöyle... Telefonu şarja takıyorum telefon %100 oluyor Pil dolu uyarısı geliyor. Sonra şarjdan çekince bir anda %98-97-96-95-94-93-92 gibi rakamlardan birine düşüyor %92 den aşağıya düşmüyor... Genelde de %94 falan oluyor. Lütfen yardım edinn :cursing:Bu sitenin herhangi bir değerlendirmesi yok

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Yazılımla ilgili bir sıkıntı oluşmuştur, muhtemelen doğru ölçemiyordur. Bu kadar kişide olduğuna göre, yakın zamanda normal update'den ziyade sadece bunun için bir "patch" çıkartırlar.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhabalar galaxy s4 te şarj çok hızlı bitiyor. Özellikle %50 nin altına inince aniden %0 a iniyor batarya. Bu sorunu yyaşayan var mı? ya da nasıl düzeltilebileceğini bilen var mı?

bende s4 kullanıyorum bende sorun yok bataryan şişmi düz bi zemine koy şiş olp olmadığı anlaşılır şiş ise servise git yeni batarya al sonra sorun kalmaz.. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de aynı sorunu yaşıyodum çözdüm telefon ısınınca içinde bir eşyler oluyor telefonu soğuttum %12 olan şarjı %60 oldu yani eski yüzdesine soğutarak deneyin olmazsa servise gidin

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184
Pili şişmiş olabilir büyük ihtimal telefonun garantili ise samsung dan yeni batarya al ,)

SrhT01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aynen batarya ölmüş olabılır garantı varsa servısten batarya iste