Iphone 5 mi LG G2 mi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

konuralp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında bu soruyu ios mu android mi diye sormak lazım ama neyse

beyler şimdi ben oyun oynamayacağım telefondan istediğim özellikleri : elde güzel duracak,kasmayacak hızlı olacak,internete hızlı girsin ve beni 2-3 sene idare etsin yeter

sizce hangisini almalıyım tabi nedenlerini de söyleyerek beni aydınlatır mısınız?

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
telefondan çok bişey beklemıyosan farketmez hangisi tipi hoşuna gidiyosa al donanıma bakma madem oyleyse

konuralp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefondan çok bişey beklemıyosan farketmez hangisi tipi hoşuna gidiyosa al donanıma bakma madem oyleyse

lg g2 büyük ekranlı güzel ama 2 gün sonra bana 'aaaa lg mi aldın pff'' gibi trip atmasınlar istiyorum ben zaten yapı olarak havaya önem veririm bana iphone daha mı uygun sizce?

RedDevil

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
lg g2 büyük ekranlı güzel ama 2 gün sonra bana 'aaaa lg mi aldın pff'' gibi trip atmasınlar istiyorum ben zaten yapı olarak havaya önem veririm bana iphone daha mı uygun sizce?

Sana kalmış. Tepkileri bilirsin iyi veya kötü olarak hesapla ona göre al. İphone seni götürür. Sağlam malzamesi var. Ama uygulama sorunu çekebilirsin. Çoğu paralı oluyor.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
hava atmak ıstıyorsan Iphone tercih edilebilir . İstiyosan Iphone 5s diyede gösterirsin arkadaşlarına :D

Aseton kalema al beyaz 5 in yanına '' S koy havanın babası :D :D

konuralp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hava atmak ıstıyorsan Iphone tercih edilebilir . İstiyosan Iphone 5s diyede gösterirsin arkadaşlarına :D

Aseton kalema al beyaz 5 in yanına '' S koy havanın babası :D :D

iphone alırsam zaten beyaz alacam da 5 ile 5s arasında tasarımda fark yok diye biliyorum panpa nereye s ekleyeyim

bu arada 5s ne zaman sonra 2 bin seviyesine iner bir de 5s i bekleyim mi yoksa 5 beni idare eder mi?

edit: iphone alırsam bedava uygulama yüklemeyi buldum beyler sıkıntı yok

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
jailbreak yapcaksın heralde . yada kılıf al arkasına 5s dıye inanırlar . 5 le 5s arasında hiç bir fark yok . 1.2 küçük küçük yenilikler ya 6 yı bekle ya 5 al :) 100-200 mhz hız fark edemessın bıle

konuralp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
jailbreak yapcaksın heralde . yada kılıf al arkasına 5s dıye inanırlar . 5 le 5s arasında hiç bir fark yok . 1.2 küçük küçük yenilikler ya 6 yı bekle ya 5 al :) 100-200 mhz hız fark edemessın bıle
arkasında nasıl bir fark var panpa gri tonu mu farklı google görsellerden baktım aynısı resmen
sence ios mu android mi panpa hangisinde rahat ederim sence hala içim rahat değil bir hava için telefon alınır mı bilmiyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yukarı yukarı yukarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...