Huawei ascend P6, Sony Xperia S, Lg Optimus G,HTC One, Lg G2

Bu konuyu okuyanlar

mimarcikk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.-Bana göre- uzunca bir süredir telefon araştırıyorum. Kafam o kadar çok karıştı ki içinden çıkılmaz bir hal almaya başladı artık.size danışmaya karar verdim.
Android işletim sistemli,
güncellemede çok sorun yaşamayacağım,
fotograf kalitesi güzel,
kasılma sorunu olmayan,
geniş ekranlı,
sarjı da biraz uzun giden... bir telefon almak istiyorum.
yazdığım 5i arasında kararsız kaldım.bunlardan tavsiye edebileceğiniz yada kesinlikle alma diyeceğiniz var mıdır? Bunların dışında şunu da düşün diyeceğiniz bir model yada? Yardımcı olabilir misiniz?

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
LG G2. Bir kere Ascend,Xperia S,LG Optimus, bu telefonlar HTC One ve G2 ile karşılaştırılamaz.

Reaksiyon puanı
10,325
sanırım şu an için LG G2,
yeryüzünün an itibariyle en iyi telefonu.
S4, Z1, ve htc one...
hepsi de güzel, uzun zaman gidecek telefonlar.
hiçbirinde yanılmazsın arkadaşım.
ama fiyat/performans olarak dediğim gibi lg g2.

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
hazır lg g2 almışken 32 gb lığını al kafan rahat olsun :)

KaptaPrism

Asistan
Reaksiyon puanı
1
LG G2 ' öneririm.G zaten gayet iyi, G2 de çok iyi.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Ya arkadaş forumda hiç mi arama yapmazsınız hiç mi takip etmiyorsunuz forumu ya . G2 G2 G2 G2 .

mimarcikk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LGyi çokca satıcı tavsiye etmiyor.garantiye çok fazla gidiyor diye.
Optimus G'de memnuniyeti fazlaca duydum aklım daha çok onda ama ben de G2ye bayıldım,piyasaya yeni çıktığı için almaya cesaret de edemiyorum.yani çok kararsız kaldım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ya arkadaş forumda hiç mi arama yapmazsınız hiç mi takip etmiyorsunuz forumu ya . G2 G2 G2 G2 .

G2ye ben de bayıldım ama LG'nin güncelleme gibi sorunları olduğunu ve aynı sorunun bu modelinde de geçerli olabileceğini söylediler.zaten sınırlı bütçem var onu da dikkatli harcamak istiyorum doğrusu

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
LGyi çokca satıcı tavsiye etmiyor.garantiye çok fazla gidiyor diye.
Optimus G'de memnuniyeti fazlaca duydum aklım daha çok onda ama ben de G2ye bayıldım,piyasaya yeni çıktığı için almaya cesaret de edemiyorum.yani çok kararsız kaldım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

G2ye ben de bayıldım ama LG'nin güncelleme gibi sorunları olduğunu ve aynı sorunun bu modelinde de geçerli olabileceğini söylediler.zaten sınırlı bütçem var onu da dikkatli harcamak istiyorum doğrusu
En iyi telefonuna güncelleme sıkıntısı çektirirse zaten Lg telefon işini bıraksın . Bir şey olmaz.

Xperia007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Z1 olabilir G2 de bunların arasından en iyisi.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar.-Bana göre- uzunca bir süredir telefon araştırıyorum. Kafam o kadar çok karıştı ki içinden çıkılmaz bir hal almaya başladı artık.size danışmaya karar verdim.
Android işletim sistemli,
güncellemede çok sorun yaşamayacağım,
fotograf kalitesi güzel,
kasılma sorunu olmayan,
geniş ekranlı,
sarjı da biraz uzun giden... bir telefon almak istiyorum.
yazdığım 5i arasında kararsız kaldım.bunlardan tavsiye edebileceğiniz yada kesinlikle alma diyeceğiniz var mıdır? Bunların dışında şunu da düşün diyeceğiniz bir model yada? Yardımcı olabilir misiniz?

sen htc one ve lg g2 ye bak dierleri bu tellerle yarışamaz bunlardan g2 ekranı geniş ve takılma gibi sorunlar olmaz fotograf kalitesi 2 sininde güzel lg g2 nin şarjı uzun gidiyor.ama one daha saglam yani sana kalmış yerinde olsam bi magazaya gider 2 si,nide incelerim içime yatanı sevdigimi alırım.

Son mesajlar