GM Discovery mi alayım S3 mü?

Bu konuyu okuyanlar

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Sizce ikisi aynı sınıfta mı?

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Discovery almanı tavsiye ederim. Fiyat performans bakımından en iyisi o.

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
S III'ün modası geçti artık. :) GMD daha iyi onu al bence.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
s3 ün işlemcisi dıscıvery den daha hızlı ayrıca dıscovery de nfc desteği yok , Samsung dha güncelleme desteği verecek .

Kişiye kalmış

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Saçmalamayın. Gmd daha iyi diyenler var şaka gibi.

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İkiside eşit sayılır , eğer yenilikçiyim diyorsan gm discovery al..

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Yakında S4 mü gmd mi diye konu açılacak diye korkuyorum. Yapmayın Allah aşkına.

fatihrednight1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Yakında S4 mü gmd mi diye konu açılacak diye korkuyorum. Yapmayın Allah aşkına.

Hocam neden öyle diyorsun ki ? :)
Bencede,Gmd S3'ten daha iyi.(Genel olarak.)
(Tam olarak daha iyi demiyorum,ama yanlış anlaşılmasın.)
Ayretten bence S4'tende daha iyi.(Genel olarak.)

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Ya yapmayın Allah aşkına şaka mı yapıyorsunuz ya :D :D

fatihrednight1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ya yapmayın Allah aşkına şaka mı yapıyorsunuz ya :D :D

Yok hocam estafurullah.Şu açıdan öyle dedim:
Gmd biraz daha düzeltirse kendini,S4'ü gerçekten geçebilir.Ama tabiki tam geçemez.Bide S4 1900 Tl mi ne,ama bu telefon 600-700 Tl.S4 kamera,işçilik ve birkaç konuda daha üstün Gmd'den.Diğer konularda Gmd geçiyor ama.Bu durum kişiden kişiye göre de değişebilir.Ayrıca S4'ünde işçiliğinde eksiklikler var.En büyük eksikliği ise kapağının gene diğer Samsung telefonlardaki gibi plastik olması.Kasa kaliteside iyi olabilir ama çok iyi değil.

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
kağıt üzerinde aynı gibi duruyor fakat kullanıcı deneyimi daha önemili.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Yok hocam estafurullah.Şu açıdan öyle dedim:
Gmd biraz daha düzeltirse kendini,S4'ü gerçekten geçebilir.Ama tabiki tam geçemez.Bide S4 1900 Tl mi ne,ama bu telefon 600-700 Tl.S4 kamera,işçilik ve birkaç konuda daha üstün Gmd'den.Diğer konularda Gmd geçiyor ama.Bu durum kişiden kişiye göre de değişebilir.Ayrıca S4'ünde işçiliğinde eksiklikler var.En büyük eksikliği ise kapağının gene diğer Samsung telefonlardaki gibi plastik olması.Kasa kaliteside iyi olabilir ama çok iyi değil.
İşçilik malzeme konusu tartışılır ama performans olarak konuşmaya bile gerek yok . Neyse uzatmayalım isteyen istediğini alsın.

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
GMD yerine s2 al daha iyi :D

Bu sayfadaki karşılaştırmalara herkes güler :)

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben g.m.d'den g2ye geçtim kıyaslama yapayım mı :laugh:

sinefil90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gençler ikisinide kullanmış biri olarak çokta belirgin farkları yok diyebilirim,s3 doğal olarak biraz daha kullanıcısına güven veriyor(güncelleme,teknik destek vb...) güven adamıyım diyorsan s3, yok ben f/p ürünü istiyorum güncelleme desteği önemsiz diyorsan gm dan daha iyisi yok,1 aydır gm kullanıyorum hiçbir sorununu görmedim.Eksiği o fiyata göre yok fazlasınıda beklememek lazım :)

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
General Mobiledaki GPU Galaxy S4'teki ile aynı fakat çekirdek sayısını bilmiyorum S3 Mali 400 Gpu kullanıyo bu da güçsüz durumda gösteriyo s3'ü bana kalırsa LG Nexus 4 al derim

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
GMD fiyat konusunda daha iyi :D Al bi GMD bi telefon parası da cebinde kalsın.

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
G2 merak ettiğim bir ürün bana gmle değilde note 2 ile kıyasla :)
Bir kere daha ideal boyutta ekranı ciddi derecede daha güzel ses kalitesi çok daha önde birçok özelleştirmesi var klavyenin bile temasını degistirdim oyun performansı ciddi derecede önde note 2 5-10 dk oyun oynayınca ateş gibi oluyor lgde cok daha az oluyor bu kamera iyi 2 cihazında ama g2nin video çekimi harika batarya olarak note 3 bir adım önde note 2de kalem var bunda yok ben çok aramadım kalemi note2den sonra arayüz bence lgnin daha hoş duruyor tusların arkada olnası önemli bir artı olmuş artık daha güvenli kullanıyorum birde g2de kumanda özelliği var iyi olmuş bizim klimada lg uyumlu çalışıyor kısaca g2 bnm değerlendirmeme göre 1 numaralı akıllı telefon.He birde siyahı çok şık.

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bende s4 var kuzenimde gmd var candy crus temple run gibi oyunlarda açılış hızları hemen hemen aynı ama asıl fark real racing 3 gangstar vegas gibi oyunlarda yani gmd fiyatına göre çok iyi bi cihaz
Ama 1000 tl verebiliyosan Bence nexus 4 al

burty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba ben bir GM Discovery kullanıcısıyım yukarıda bazı arkadaslar güncelleme almıyor vs demıs telefon bende 2.5 aydır var suana kadar cihazım 5 güncelleme aldı bende bu cıhazı almadan once s3 alcaktım ama bunu duydum bunu aldım yarı fıyatına aynı ozellıkler kamare uygulama hız olarak ıyı bence bende almadan once general mobıle dıye bazı suphelerım vardı ama alınca tamamen gectı telefonu cok yere dusurdum suan sapasaglam telpa garantılı hız olarak gercekten ıyı bırde ıstersen uygulamararı hafıza kartına tasıyabılıyorsun cok guzel bır telefon tavsıye ederım paranın yarusu sana kalmıs olur

sinefil90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben bir GM Discovery kullanıcısıyım yukarıda bazı arkadaslar güncelleme almıyor vs demıs telefon bende 2.5 aydır var suana kadar cihazım 5 güncelleme aldı bende bu cıhazı almadan once s3 alcaktım ama bunu duydum bunu aldım yarı fıyatına aynı ozellıkler kamare uygulama hız olarak ıyı bence bende almadan once general mobıle dıye bazı suphelerım vardı ama alınca tamamen gectı telefonu cok yere dusurdum suan sapasaglam telpa garantılı hız olarak gercekten ıyı bırde ıstersen uygulamararı hafıza kartına tasıyabılıyorsun cok guzel bır telefon tavsıye ederım paranın yarusu sana kalmıs olur

Dostum güncelleme almaz gibi bir şey kastetmek istemedim Samsunga bile güncellemeler baya geç geliyor Gm de durum daha sıkıntılı olacaktır diye tahmin ediyorum tabi tek amiral gemisi Discovery olan gm bizi yanıltadabilir bakalım.5 güncelleme aldığından bahsetmişsin telefon yeni çıkmış ve tutmuş ufak tefekte eksiklikleri var mecburen bunları düzeltmek zorundalar önemli olan bundan sonrası için gelecek ana güncellemeler

erhan49

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bugün abime aldım bu telefonu 16 gb lık siyah GM Discovery.Arkadaşlar ben bu fiyata bu cihazın bu özelliklerle nasıl satıldığına şaşırmış ve şüphe ile yaklaşmıştım.Bu gün cihazı biraz kurcaladım ve ilk edindiğim izlenim üzerine şüphelerimin yersiz olduğuna karar verdim.Cihaz China(çin) üretimi.Samsung,LG,HTC vs gibi markalar gibi reklam a bütçe ayırmamışlar.Böyle olunca da giderleri minimize ederek cihazın fiyatı mümkün mertebe düşük tutulmuş.Bu cihazın alınmaması konusunda bu forumda çok olumsuz yorumlar yazmıştım ama vazgeçiyorum hepsinden.Kamerası orta üstü.Ekran üst seviyeye yakın,menüler arası akıcılık etkileyici ve hızlı.Tek handikapı 1800mAh lık bataryası olur bence.

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
GMD çok tutuldu ama bu mtk işlemci için çok iyi şeyler söylemiyolar

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
,

iyice saçmaladın utanmasan galaxy note 3 ten daha iyi diceksin ( genel olarak ) :D :D quad core işlemci 2 sindede s3 bile az da olsa sonuçta fark atıyor, ama incelik ve şıklık tabiki gm discovery ama donanımda s3 ezer