General Mobile Discovery 16GB inceleme Videosu

Bu konuyu okuyanlar

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, merak edenler için bir video hazırladım.

[video=youtube;sZFw5NsdUv0]http://www.youtube.com/watch?v=sZFw5NsdUv0&feature=youtu.be[/video]

grcngnc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hayatımda böyle güzel bir inceleme videosu izlememişdim teşekkürler :D

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
fiyatına göre harika bir telefon olduğunu düşünüyorum şimdi ye kadar hiç general mobile da kullanmadım o yüzden tereddütlerim var.şimdiye kadar sadece şarj sıkıntısı olduğunu duydum

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sessiz inceleme için kusura bakmayin. Gelen giden sürekli napiyorsun bu kimin telefonu videoya mi cekiyorsun gibi israrli soruları olduğu için anlatimli video hazirlanan mümkün olmadi malesef :)

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Real Racing 3 bir benim telefonda çalışmıyor heralde 2 kere indirdim banamısın demedi açıyor bekliyor. 4gb versiyonu var ben de. ya kurduğum bişey sıkıntı yaratıyor yada oyunun bana gıcıklığı var :)

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Real Racing 3 bir benim telefonda çalışmıyor heralde 2 kere indirdim banamısın demedi açıyor bekliyor. 4gb versiyonu var ben de. ya kurduğum bişey sıkıntı yaratıyor yada oyunun bana gıcıklığı var :)

Hafıza oyun performansını etkemez ama. Bence bi rami, önbelleği temizleyip oyuna girin.

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Hafıza oyun performansını etkemez ama. Bence bi rami, önbelleği temizleyip oyuna girin.

denemiştim hocam durum aynıydı ama çalıştığını görünce tekrar deneyesim gelmedi desem yalan olur, denerim olmadı oynamıyıveririm yapacak birşey yok :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar GM Discovery 16gb alalı 1 hafta oldu açıkçası bende general mobile hiç duymamıştım tereddüt ettim fakat iyiki almışım diyorum şimdi her şeyiyle mükemmel fazlasıyla akıcı sesi oldukça iyi wife hızı süper uygulamalara rahatlıkla girip çıkabiliyosunuz tavsiye ederim

Oztan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu gun aldim fakat bir seyi beceremedim,
eski makinedeki rehberi discovery e aktardim
fakat arayan kisinin adi ekranda gozukmuyor , sadece tlf nu arasi gozukuyor , nerede yanlis yaptim ? Uada ne yapmam gerekiyor?
tesekkurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende 16 cb aldım çoook memnunum ama en son sürümünü güncelledim telefon kendi kendine reset atıyor ne yapmam gerekir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb arkadaşlar kullanan arkadaşlara bi kaç sorum olacak veya telefondan görüşme şansımız varmı çağrı atın ben arayayım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende 16 gb aldım 14 gün oldu şimdilik gayet memnunum aynı gün eşimede samsung ace 2 aldım şimdi eşimede keşke general mobile alsaydım diyorum hızı çok güzel ace 2 den 1000 kat daha hızlı

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Telefonun arayüzü çok başarılı, bir samsung bu kadar başarılı arayüz yazamadı..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende alalı 1 hafta oldu çok güzel hiç bir sıkıntısı yok çok memnunum herkese tavsiye ederim:thumbup1::thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya alacacaksın samsung fazla sorun çıkmaz yani uğraşmassın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne zamndr almayı düsünüyorm arkadaslarıma tavsiye ettim onlar aldı gayet memnunlar ama 16 gb lık olanı bitmiş hiç bir yerde bulamıyorm :)sizce internetten büroteknik sitesinden veya benzer bir siteden almak ne kadar güvenli ve mantıklı???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1 aydan beri kullanıyorum hiç bir sıkıntısını görmedim fiyatına göre on numara telefon alacaklara gözüm kapalı tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonu yaklaşık 10 gündür kullanıyorum fakat dün gece oyun (real boxing) yükledikten hemen sonra kendi kendine reset attı. Bu sabah devam edince oyundan kaynakladığını zannedip silmeme rağmen birşey değişmedi. Birkaç forum sitesinde daha aynı konuya rastladım güç tasarrufu moduyla ilgili bi durum olduğu yazıyordu denemek içi kapattım ve yaklaşık 3 saattir reset atmadı. Ama umarım güncelleme ile ilgili bi sıkıntıdır. Sorunun neden kaynakladığını bilen veya çözüm yolu bulan arkadaşlar varsa paylaşmalarını rica ederim. Teşekkürler.

albertini_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alalı daha 1 hafta oldu ve sorunlar bağladı. kendiliğinden kapanıyor. donuyor, yatarken şarz %80 sabah bakıyorum %5. hiç bulaşmayın az fark verin samsung vs alın

erhan49

Asistan
Reaksiyon puanı
0
alalı daha 1 hafta oldu ve sorunlar bağladı. kendiliğinden kapanıyor. donuyor, yatarken şarz %80 sabah bakıyorum %5. hiç bulaşmayın az fark verin samsung vs alın
öncelikle sakin olun biraz:) makinanın "ilk" şarzında dikkat etmek lazım.Batarya optimize değil o yüzden %80 den %5 e iniyor.Halbuki gerçek şarz %5 de değil neyse.Şimdi şarz ile ilgili sorunu çözmek için telefonun yol göstereyim:) Discovery nin şarzını %5'e getirip akşamdan sabaha,ya da sabahtan akşama 10-12 saat şarzda takılı bırakıp %100 e bile gelse cihazı şarzdan çekmiyoruz.Böylelikle Batarya optimizasyonunu sağlamış oluyoruz inşaallah.Kendiliğinden kapanma ve donma problemi için de makinayı menü içerisindeki "sistem güncelleme" bölümünden 13.11.2013 tarihli son güncelleme ile güncelliyoruz.Bu arada makinada güncellemeden sonra otomatik yeniden başlatma olmazsa, siz yeniden başlatın.Kolay gelsin.

Edirneli

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Telefonu yaklaşık 10 gündür kullanıyorum fakat dün gece oyun (real boxing) yükledikten hemen sonra kendi kendine reset attı. Bu sabah devam edince oyundan kaynakladığını zannedip silmeme rağmen birşey değişmedi. Birkaç forum sitesinde daha aynı konuya rastladım güç tasarrufu moduyla ilgili bi durum olduğu yazıyordu denemek içi kapattım ve yaklaşık 3 saattir reset atmadı. Ama umarım güncelleme ile ilgili bi sıkıntıdır. Sorunun neden kaynakladığını bilen veya çözüm yolu bulan arkadaşlar varsa paylaşmalarını rica ederim. Teşekkürler.

Teli fabrika ayarlarina getirin bir daha reset atmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne samsung ne nokıa .. bnce gm dıcovery16 yı kesınlıkle denemelısınızz.. harıka ve cok zarıf bı tasarım . gm da hic beklemeyecegınız bi mukemmelık:thumbup::yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
valla ben bir ay oldu ama şarj yeri sıkıntılı çıktı 4 hafta garantiye gönderdim 50 tl para istediler vermek zorunda kaldım sorunu şarj yeri bu telefonların