Windows 8 SL

Bu konuyu okuyanlar

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
http://www.vatanbilgisayar.com/İşle...-64-bit-turkce/productdetails.aspx?I_ID=62810

Şunu almak istiyorum. Eksileri nelerdir? Win8 den eksiği sadece dil seçeneği mi? Yani sadece Türkçe olması mı? Bu sürüm 64 bit Home premium karşılığı gibi diyebilir miyiz eski tabirle? Fikirlerinizi bekliyorum.

HP TX2550tr ye yükleyeceğim. 120gb sata 3 ssd ve 4gb ram var. 2.2 ghz AMD Turion 64bit çift çekirdekli işlemci. 1280x800, onboard ekran kartı vs.

Gurberkable

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Windows 7 de Ultimate kodu yazıp Starter ı yükseltiyorduk. Windows 8 SL da da böyle bir şey var mıdır?

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Şu konudan bakabilirsin.
http://forum.shiftdelete.net/windows-8/271856-windows-8-surum-karsilastirmasi.html

Ayrıca Windows 7 Starter ne ise, Windows 8 SL de ona benzer bir sürümdür kısaca. :) Bir çok özelliğinin kaldırılmış halidir.

Windows 8sl bir ev kullanıcısı için fazlasıyla yeterldir. starter ile kıyaslanamaz. İlla win 7 sürümlerinden biriyle eşleştireceksen windows 7 home basic ayarınada denebilir.

Bende win8 pro var ama prodaki özelliklerden sadece bitlocker'ı kullanıyorum ki, bu özelliğe ihtiyacın varsa 3.parti yazılımlarlada halledebilirsin.
Oyüzden rahatlıkla alınabilir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Windows 7 de Ultimate kodu yazıp Starter ı yükseltiyorduk. Windows 8 SL da da böyle bir şey var mıdır?

ultimate koduna para vermeden sağdan soldan temin ettiğini varsayarsak bu korsana girer.
win8 dede pro kod bulup yükseltilebilir ama bu kodu satın almayıp ,sağdan soldan bulursan , yine korsan kullanıma girer.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
[MENTION=366180]honami[/MENTION] Nasıl diyorsan öyledir. Aslında hiç Windows 8 SL kullanmadığım için bilmiyorum o kadar. :)

Ayrıca 2 tane W8 Pro lisans keyim var, ama 2 bilgisayarda kullanıyorum. :) Öyle olmasa sana birini satmayı teklif edebilirdim [MENTION=350549]marancı[/MENTION] :D

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Keşke bir bilgisayarı satıp lisansı da bana satsan [MENTION=126564]mstfanar[/MENTION] :D

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
O zaman [MENTION=366180]honami[/MENTION] ben bir sl alayım. İçimdeki acabalara güzel oldu bu cevabınız. Teşekkür ediyorum.

onurmx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eğer isterseniz size win8 64bit pro key satabilirim developerdım hediye etmişlerdi elimdede kaldı kod isteyen bana mesaj atsın.Daha makul alırsınız hem

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
eğer isterseniz size win8 64bit pro key satabilirim developerdım hediye etmişlerdi elimdede kaldı kod isteyen bana mesaj atsın.Daha makul alırsınız hem

Ne kadar istiyorsunuz? Sadece key mi var elinizde?

Son mesajlar