MacBook a Windows 7 Kurulum Hatası

Bu konuyu okuyanlar

jimmyjump18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar , MacBook Air 11 inç e bootcamp yapacaktim ki şu kurtulamadıgımız, en heyecanlı anda gelen hatalardan biri ile karşıma çıktı . Biliyorsunuz MacBook Air lerin Dvd - Cd rom ları yok , Flash bellek ile kurulum oluyor . Bende de bir tane 16 GB lık flash var ( FAT32) . Bunun içine 8 Gb flashım dan aldıgı iso kalıbını, 16 Gb'lık Flashıma kurdu , hemde destek yazılımlarınıda ( Drivers ) 16 GB'lığa kurdu .

Bu sorunun çözümü çok acil lazm arkadaşlar . :crying:

NTFS yapmak için bootcamp yazan diski biçimlendirdim . ve :

:crying::crying:

Ve Boot Camp Yardımcısı neden surekli indirmemizi istiyor ? Bu resmi çekerkende aynı flash bellek takılıydı :

mekolac44

Doçent
Reaksiyon puanı
5
tek çaresi var harddiski yedekleyip format atacaksın veya eğer güveniyorsan hepsini silip backup programı kullanacaksın yada macbook ta windows kullanma

- - - Mesaj Güncellendi - - -

usb ye mi windows kuruyorsun çalışanı gördünmü usb boot oluyormu ??? mümkünmü

jimmyjump18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır macbook air e kuruyorum 100 gb boş alanın 40 gb ına kurmak istiyorum ssd kullanıyor macbook air . 2 işletim sistemi olmasını istiyorum yani .

mekolac44

Doçent
Reaksiyon puanı
5
hayır macbook air e kuruyorum 100 gb boş alanın 40 gb ına kurmak istiyorum ssd kullanıyor macbook air . 2 işletim sistemi olmasını istiyorum yani .
tek çaresi var dostum benim başıma geldi bu durumda windows kilitlenmiş 100 mblik sşstem alanını yaratamıyor tek çare harddiskki yedekleyip format atmak