Nokia lumia 925

Bu konuyu okuyanlar

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar nokia lumia 925 alicam ben oyle fazla ugulama istemem yani whatsap olsun yeter benim icin.sonra kamerasi benim icin onemli araştırdım baktım ki lumia 925 bana uyuyo.iphone sevmiyorum tavsiye etmeyiniz. ..sizce almaliyi miyim nokia 1020 de hosuma gitmedi kullanan arkadas var mi acaba lumia 925 bi yardimci olursaniz sevinirim. ..

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
925, 920 nin üst modeli daha ince ve daha hafif. arkası metal. Alınabilir.

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
L925 bence çok güzel geçen gün bimekste kurcalama fırsatım oldu beğendim

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Nokia lar iphone gibi aynı, fiyatı pahalı ve düşmüyor.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
1399 TL'ye 16 GB Modeli Var Zaten Dediğin Gibi Fazla Birşey Yüklemiycekmişsin.Renk Olarak Ne Alıcaksın?

Ozgurky

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Ben de düşünüyorum da tarifesiz olarak en uygun Teknosa'da bulabildim. Verdiği 100 TL çekle tabi ki, yoksa orada da 1.399 hemen her yerdeki gibi. Bunun dışında kredi kartlarının verdiği puanlar var sadece.

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de düşünüyorum da tarifesiz olarak en uygun Teknosa'da bulabildim. Verdiği 100 TL çekle tabi ki, yoksa orada da 1.399 hemen her yerdeki gibi. Bunun dışında kredi kartlarının verdiği puanlar var sadece.

Ben aldım darisi senin basina :))

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Çok beğeniyor ve imreniyorum. Kamerası şu anda dünyanın en iyi kamerası zaten, gece çekimlerinde o kadar kaliteli ki, insan gözü gibi çekiyor, hatta daha iyisi. Android olsaydı kuşkusuz en iyi kameralı android cihaz olurdu.

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Harika kardesim bak benim bundan onceki tellerim samsung wonder samsung s3 mini ve htc one di! Ama bu nokia lumia 925 harika hepsinden sizi bilemem ama ben hayran kaldim heleki kamerasina ve kasa yapisina abi.telefon ben burdayim abi dedirtiyor resmen. Pisman olmadım aldigima iyiki milleti dinlememisim diyorum suan yoksa yine android alicaktim

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bugun turkcelden beyazini aldim soru lariniz varsa buyrun sorun

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Pili kamerası internetsiz radyosu ve internetsiz gps hakkında yorum yapabilir misin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, Ben bir süredir N9 kullanıyorum. Nokiaların diğerlerinden ayrılan en büyük özelliği,internete bağlanmadan haritasını kullanabilmek. Bir kere telefonuna yüklüyorsun o kadar.

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Harika kardesim bak benim bundan onceki tellerim samsung wonder samsung s3 mini ve htc one di! Ama bu nokia lumia 925 harika hepsinden sizi bilemem ama ben hayran kaldim heleki kamerasina ve kasa yapisina abi.telefon ben burdayim abi dedirtiyor resmen. Pisman olmadım aldigima iyiki milleti dinlememisim diyorum suan yoksa yine android alicaktim
Vala bende almayı düşünüyorum 16gblık modelini aveada adam vitrine koyduğu üstü poşetli telefonu vericek 1300 lira 16gblık olanı hala kafam karışık bende gördüm gayet hoş telefon.Ama burda herkes android kullanıyor alma diyorlar 220 lira daha bulunca yani salı günü almayı düşünüyorum bakalım.

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Pili kamerası internetsiz radyosu ve internetsiz gps hakkında yorum yapabilir misin.

Pili cok iyi androidden geçtiğim icin gayet iyi suan sabah 10 da aldim suan saat 8 yuzde 68 internetsiz radyo su harika cok güzel ..gps daha denemedim yarin bakarim artik ona

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kamerasina deginmek bile istemiyorum :)

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
kamerası 41mp mi ?
marketi nasıl buldun?
nokia'ya özel uygulamaları denedin mi?
cevaplarsan sevinirim

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bizimle örnek fotoğraflar paylaşır mısın

Kardesim suan paylasmam munkun degil daha yeni yeni kurcaliyorum telefonu ilerleyen zamanlarda paylasicam insAllah

kamerası 41mp mi ?
marketi nasıl buldun?
nokia'ya özel uygulamaları denedin mi?
cevaplarsan sevinirim

Hayir ama cok ama cok guzel çekiyor htc one kullanıyordu m bundan once onun kamerasi ile bunun kamerası arasinda cok fark var

Mobil olarak buraya nasil yuklicem bilginiz varsa söyleyin yukleme yapayım

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Telefonda herhangi bir donma gecikme yada geç açılma kasma gibi şeyler var mı bide wifi çekim kalitesi nasıl kopmalar oluyor mu son olarak ekrana hava durumu ekleyebildin mi resimlerde gözüküyorda ondan sordum.Ben de haftaya alıcam inş bir sıkıntı olmazsa.

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vala bende almayı düşünüyorum 16gblık modelini aveada adam vitrine koyduğu üstü poşetli telefonu vericek 1300 lira 16gblık olanı hala kafam karışık bende gördüm gayet hoş telefon.Ama burda herkes android kullanıyor alma diyorlar 220 lira daha bulunca yani salı günü almayı düşünüyorum bakalım.

Benim tavsiyem al kardesim ha sen cok uygulama falan istersen android al yani ben kamerasına hayran kaldim yok boyle bir sey..
Alirsan beyazini al

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonda herhangi bir donma gecikme yada geç açılma kasma gibi şeyler var mı bide wifi çekim kalitesi nasıl kopmalar oluyor mu son olarak ekrana hava durumu ekleyebildin mi resimlerde gözüküyorda ondan sordum.Ben de haftaya alıcam inş bir sıkıntı olmazsa.

Hayir hicbir donma falan yok hic kasmadi bile 1 gb ram yetiyor fazlasiyla bu sende şüphe uyandirmasin wp8 o kadar stabilki her sey akici kardesim. Wifide kopma yok bi defa gittino da elektrikler gitti :D ekrana hava durumu ekledim evet :) al kardesim kimseyi dinleme bide hangi renk alicaksin