11.Sınıf Sayısal

Bu konuyu okuyanlar

burak_909

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oldum 11.sınıf. Neredeyse bütün hocaların aynı zamanda bi rehberlik öğretmeni olacağı bir yıldayız. Eminim ki benim gibi 9 ve 10.sınıfı yatıp uyuyanlar vardır. Aynı zamanda bu yazıda. ve şimdi ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. FEN dersim sıfır! Matematiktede öyle böyle en azından 10.sınıf Matematiğini boş geçirmedim. ama fen hakında bir kaç soru sorsanız cevap veremeyecek düzeydeyim. nasıl bir çalışma planı önerirsiniz. kısacası bu yıl ne yapmalıyım? (Hedefim Elektrik, elektronik)

bugra1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oldum 11.sınıf. Neredeyse bütün hocaların aynı zamanda bi rehberlik öğretmeni olacağı bir yıldayız. Eminim ki benim gibi 9 ve 10.sınıfı yatıp uyuyanlar vardır. Aynı zamanda bu yazıda. ve şimdi ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. FEN dersim sıfır! Matematiktede öyle böyle en azından 10.sınıf Matematiğini boş geçirmedim. ama fen hakında bir kaç soru sorsanız cevap veremeyecek düzeydeyim. nasıl bir çalışma planı önerirsiniz. kısacası bu yıl ne yapmalıyım? (Hedefim Elektrik, elektronik)

Elektrik ve elektronik istiyorsan fenin iyi olması lazım bir yandan diğer derslere çalışırken fendeki eksikliklerini gider. 11. Sınıf özellikle fizik ygs için önemli kimya lys için önemli. İşlediğiniz konuları mutlaka tekrar et edemezsen bile sık sık soru çöz. Son olarak 11 bittikten sonraki yaz mutlaka çalış ama kendini zorlama tatilide fazla kaçırma ben çalıştım yazın ve şimdi faydalarını görüyorum. 12. Sınıfım. Yazın eksik konularınıda çalışmayı unutma.