Galaxy s4 mü iphone 5s mi

Hangisi ???

• Kullanılan toplam oy
    101

Bu konuyu okuyanlar

TheOne12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yakın zamanda bu telefonlardan almayı düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım. Düşüncelerini nedir??

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kullanım amacına göre değişir. Oyun performansı olarak ikisi de üst düzey oyunları oynatır ama iPhone 5S daha uzun süreli kullanım imkanına sahip olacaktır. Ekran olarak S4 5", 5S 4". Eline aldığında büyük fark olduğunu görürsün. Bu ikisi arasında seçim yapacaksan iPhone 5S al derim. Ama iPhone'dan vazgeçip Android telefon istersen Xperia Z1 ve Lg Optimus G2, Galaxy S4'ten çok daha güçlü telefonlar.

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
İkisi de alınmaz. Note 3, G2, Z1 veya One Max bu 4 telefondan birini al gelince.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
ben s4 kullanıyorum 5s e 2200 2000 tl gibi bi fiyat etmez yani pahalı s4 al derim fakat az daha bekle lg g2 yada note 3 de alabilirsin ama iphone 5s e bulaşma illa iphone alcaksan 5 al 4s al

TheOne12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kullanım amacım şöyle : uzun süreli şarzı bitmeyen ikide bir donmadan kasmadan çalıştırılmasına istiyorum. Bu gibi sorunları s3 te yaşıyorum. Bu yılbaşında tekrardan değiştireceğim. Bu yüzden ikisi arasında takıldım kaldım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sizce s4 aldıktan sonra s3 teki kasma donma olmaz dimi :confused1:.

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Kullanım amacım şöyle : uzun süreli şarzı bitmeyen ikide bir donmadan kasmadan çalıştırılmasına istiyorum. Bu gibi sorunları s3 te yaşıyorum. Bu yılbaşında tekrardan değiştireceğim. Bu yüzden ikisi arasında takıldım kaldım.

Sizce s4 aldıktan sonra s3 teki kasma donma olmaz dimi :confused1:.
Hayır onu artık rüyamızda göreceğiz çünkü artık samsungun yayınlayacağı güncelleme ile gerektiği zaman "8" çekirdek birden devreye girecek.

TheOne12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayır onu artık rüyamızda göreceğiz çünkü artık samsungun yayınlayacağı güncelleme ile gerektiği zaman "8" çekirdek birden devreye girecek.
Bilgi için teşekkür ederim.

Yani arkadaşlar 5s mi s4 mü????

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
İkiside değil biraz bekle Xperia Z1,LG G2,Note 3 arasında kararlaştır.

TheOne12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
G2 nin bazı videolarını izledikten sonra note 3, s4 ve g2 arasında kararsız kaldım. G2 biraz iddialı çıkmış galiba. Diğer yorumları sabaha bıraktım.

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
G2 nin bazı videolarını izledikten sonra note 3, s4 ve g2 arasında kararsız kaldım. G2 biraz iddialı çıkmış galiba. Diğer yorumları sabaha bıraktım.

S4'ü kesinlikle sil, kasmayan, donmayan ve sarjı giden en iyi telefon şu anda One. Ama her HTC gibi fiyatı çok yüksek kaldı. Diğer gelen modeller biraz aşağı çekerse One alabilirsin bence. Eğer istemiyorsan dediğim gibi sonbaharda çıkan Android amiral gemilerinden birini al.

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Rehberi bile geç acan telefondan hayır beklenmez.

Android Alıcaksan:HTC,SONY alcan

Oyun oynuyacaksan ama iPhone alıcan , Uygulama kalitesi istiyosan iPhone alıcan Direk Kalite İstiyosan iPhone alıcan :)

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Z1 ve g2 s4e göre güçlü duruyor ha birde note 3 var g2 nin videolarını izlemedim ama z1 hepsinden iyi bence

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Tasarım,Uygulama,İşletim sistemi kalitesi istiyorsan iPhone 5
Özgürlük,Büyük ekran,Uzun giden pil istiyorsan S4 kamera konusunda renkler,beyaz-siyah dengesi falan kişiden kişiye değişir bence iphone 5 önde onun dışında hangisini alırsan al seni pişman etmez iki telefonda kafana çok takma o piti piti yap seç al

TheOne12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Konuya anket ekledim.

Şu anda 5s ile z1 eşit gidiyorlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkes bir tutturmuş s4 donuyor s4 de kasıyor diye yahu ya ben s4 kullanmıyorum ya da sizin gözünüz 500 fps ile görüyor :)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
lg g2 ve note 3 çok güzel görünüyor bana.

lg nin geçmişte yazılımdaki acemiliği biraz soğutsada lg çok şık telefonlar üretiyor. note 3 ise özellikleri açısından çok iyi. kurcalamak için note 3, şık görünmesi için ise g2 diyebilirim

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Galaxy S den beri ilk defa samsungun bir telefonuna olmuş dedim note 3 ile gerçekten çok beğendim note3 ü g2 nin tasarımını beğenmedim onun dışında bir sorunu yok iphone 5s zaten arkasındaki logo yeter xperia z1 in de tasarımını beğenmedim; ama bu sene yeni çıkacak bir telefon alacak olsam bu kesinlikle ya note3 ya da xZ1 olurdu

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Herkes bir tutturmuş s4 donuyor s4 de kasıyor diye yahu ya ben s4 kullanmıyorum ya da sizin gözünüz 500 fps ile görüyor :)

Sen yalnış anlamışsın donma olayını oyunlarda falan sorun yok; sorun arayüzde saçma sapan bir arayüzü var samsung un ve çok ağır menüde ekran geçişlerinde falan kasıyor rehber vs uygulamaları geç açıyor yoksa uygulama performansı gayet iyi

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
lg g2 ve note 3 çok güzel görünüyor bana.

lg nin geçmişte yazılımdaki acemiliği biraz soğutsada lg çok şık telefonlar üretiyor. note 3 ise özellikleri açısından çok iyi. kurcalamak için note 3, şık görünmesi için ise g2 diyebilirim

lg g2'yi bende beğendim ama videolardan gördüğüm kadarıyla yazılım kanadı nispeten hala zayıf. Hoş ne açıdan baktığına göre değişir, s4 kullanıcısıyım ve 2gb ramin zaman zaman bana yetmiyor oluşu çok rahatsız edici :)

Sen yalnış anlamışsın donma olayını oyunlarda falan sorun yok; sorun arayüzde saçma sapan bir arayüzü var samsung un ve çok ağır menüde ekran geçişlerinde falan kasıyor rehber vs uygulamaları geç açıyor yoksa uygulama performansı gayet iyi

bende zaman zaman asphalt oynarken bile takılıyor da s4 takılıyorsa diğer cihazlar ne yapıyor merak etmiyor değilim. :)

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
lg g2'yi bende beğendim ama videolardan gördüğüm kadarıyla yazılım kanadı nispeten hala zayıf. Hoş ne açıdan baktığına göre değişir, s4 kullanıcısıyım ve 2gb ramin zaman zaman bana yetmiyor oluşu çok rahatsız edici :)

bende zaman zaman asphalt oynarken bile takılıyor da s4 takılıyorsa diğer cihazlar ne yapıyor merak etmiyor değilim. :)

Şunu çok rahat söylerim htc one da kasmıyor ama felaket derecede ısınıyor iphone 5 de ise hiçbir sorun yok lg optimus g deki performansı nispeten daha iyidir s4 e göre çünkü 1280x768p ekran kullanıyor ve daha iyi performans sağlar xperia z hakkında yorum yapacak kadar bilgim ve deneyimim yok

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Ekran boyutunu 4.3 inch yaptığı zaman iphone alacağım.

TheOne12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şu anda iphone 5s önde demek ki söylenen ile anket doğru çıkmıyor.

Lg gs290 modelinden beri lg den nefret etmişimdir.

Lg gs290 modelinden beri lg den nefret etmişimdir.

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
S4'ü kesinlikle sil, kasmayan, donmayan ve sarjı giden en iyi telefon şu anda One. Ama her HTC gibi fiyatı çok yüksek kaldı. Diğer gelen modeller biraz aşağı çekerse One alabilirsin bence. Eğer istemiyorsan dediğim gibi sonbaharda çıkan Android amiral gemilerinden birini al.
One nın ses kalitesi ve tasarımı malzeme kalitesi harici bi üstünlüğü yok s4 ün 2600 htc one nın 2300 bataryası var sen neyin kafasını yaşıyosun s4 alalı bir ay falan oldu şuana kadar hiç kastıgını görmedim sen 2 tane real racing 3 mü açmaya çalıştın kamera olarak ön kamerası htcnin daha iyi ama arka kamerada hiç bi üstünlüğü yok hem senin kesinlikle sil dediğin telefon 20 milyondan fazla sattı bence sen birazdaha araştır ben htc one ı sevmediğimden yada fanboy olduğumdan degil senin htc yi al s4 çok kötü demene sinir oldum