Kore malı galaxy s3 sorunları

Bu konuyu okuyanlar

emirxlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle bilenler nolur yardım etsin. Telefonumda hiçbişe calısmıyor şebeke felan sorunu vardı bende root atıcam odin le ama download yeri gelmiyor

TEL SİSTEMİ
Samsung galaxy s3 (replika)(korea)
Android 4.1.9 dan 4.2.2 çıkartıcam.

Telefonum açıkken gelmiyor kapatırken ses kısma tışı sonra ortadaki tuş sonra telefonu açma kapatma tuşuna aynı anda bastığımda açıkken değilde telefon kapalıyken şöyle bişe geliyor download değil ama

resim olarak atıyım lütfen yardım böyle bişe çıkıyor

sjrgn.jpg

NORMALDE ÇIKMASI GEREKEN

Samsung-Galaxy-S3-Download-Mode.png

AMA ÇIKMIYOR ODİNLE DEVAM ETTİREBİLİRİM 4.2.2 İNDİRDİM AMA

alsonur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cihazın replika oldugu için. odin sadece samsungun orjinal android telefonlarında bulunur. seninki replika oldugu için odini kullanamazsın

emirxlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cihazın replika oldugu için. odin sadece samsungun orjinal android telefonlarında bulunur. seninki replika oldugu için odini kullanamazsın

peki ne yapıcam lütfen yardım et :(

benim telefondaki sorun

telefon evin icinde cekmiyor dışarıya cıkınca cekiyor normalde cekiyordu

wifi bağlanıyorum tara diyorum bitane sonuc bulmuyor ondada sorun var normalde wifiden girerdim hergün

bluetoot bozuk karşıdakini ne buluyo ne karşıdaki benim telefonu buluyo.

acaba yeniden yükleme veya onarma şansım yokmu nolur yardm edin veyatelefoncular yapıyormu ? yeniden kurulum felan​

alsonur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
senin yapabiliceğin bişey yok bi tamirciye ver istersen . cihazın kablosuz anteni bozulmuş olabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede replika var ama bende tek bir sorun var cihazda yer olduğu halde ''cihazda yer yok'' hatası alıyorum nedendir lutfen yardımcı olun,

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar benim telefonum s3 kore malı. şebekesi internete girdiğim zaman sürekli gidip geliyor ne yapabilirim

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar hepiniizin sorununn tekbir çözümü var oda samsung almamak hele ki replika samsungu hiç mi hic almamamk tek çözüm budur başka da yok zaten

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blush:bir şey sorucam whatsapp dan mesaj gelince bildirim cubugunda whatsapp işareti gözükmüyo nasıl yapıcam bunu?

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim her zaman orjinalini alacaksın.yoksa çok baş ağrıtıyor bu işler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadasım fabrika ayarlarını geri yükle ama dikkat et imei cakılmışsa oda gider haberin olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar eskiden ingilizce çıkıyodu
ses kısma tuşu + home + power tuşu ama o menüde şuan çince çıkıyo nasıl olur..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benimde s3 mini kore malı bi telefonum var dokunmatiği hiç çalışmıyor ne yapmam gerek li ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede aynı sorun var yuksege cıkınca sebeke gelıyor asagıdayken sebeke gıdıyor sorun nedır acaba bı yardımcı olabılırmısınız ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benım telefonumda arada bi mesajlar gitmiyor ünlem işaterti çıkıyor kore malı ama normal ınternet fılan kullanıyorum sorun yok bu mk telefonu yuzunden sabahtan berı hat cıkar tak ugrasıp duruyorum olmuyor bı yardım edın napmam lazım :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fabrika ayarlarını sıfırladık şu anda şebeke gelmiyor bilen varsa yardımcı olursanız çok memnun olurum şebeke gelmesi için

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a ben yeni elime geçti kore malı s3 geçti her şeyi çalışıyor ama hoporleri çalışmıyor kulaklık takınca çalışıyo ama normal de çalışmıyor sebebini bilen var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyede burda kimse yardimci olmuyor ki benimkininde geri tusu calismiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 mini telefonum tuş kilidindeyken karşı aramalarda ulaşılamıyor telefon kullanılabilir haldeyken sorun olmuyor nasıl düzeltebilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim kore malı s3 mini var android gt-ı8190 şaja takıyorum arım saate kalmadan %100 oluyo ama hemen bitiyo hiç dayanmıyo yarım saatde %20 kalıyo bitiyo napmam gerekir sorun nerede ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar telefonun sorunları nerden aldığınıza bağlıdır. Ben kore malı galaxy s3 aldım. Sahibinden aldım. sakın dubailerden almayınız. Benim 2. senem vallahi fıstık gibi çalışıyor heryerine bütün özelliklerine baktım hiç bir sorun bulunmadı.! ve ben 219 tl' ye aldım. Siz nereden aldınızda böyle oldu sizinki söyleyin bakalımm ??

cruel_storm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben cep telefonu teknik servisi olarak çalışıyorum soruya cevap vermek istedim ancak o kadar soru sorulmuş ki alt alta hangisine cevap versem bilemedim öncelikle odin orjinal cihazlarda kullanılabilir ancak cihazınız replika dediğimiz seri olduğu için en fazla hard reset atabilirsiniz hard reset replikalarda imei numarasının silinmesine sebep olduğu için öncelikle bir tarafa imei numaranızı yazıp sonra resetlemenizi tavsiye ederim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sürekli hafıza dolu diyen arkadaş belleği sıfırlaman gerekiyor bunun için depolamaya girip belleği sil demen lazım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bazı modellerde SD kartı sil yazabiliyor bu şekilde çözüm bulursun
s3 mini sahibi arkadaş batarya bitirme genelde cihaında kısa devre varsa, bataryanda sorun varsa ya da şarj aleti düzgün şarj etmiyorsa olur öncelikler şarj soketine bakmanı tavsiye ederim kir veya sıvı temas varsa alkol veya selülozik tinerle tamileyip dene olmazsa şarj aleti veya pil dene gene sorun çözülmezse cihazın içinde bir kısa devre vardır ona göre bakmak lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamıon aleykum arkadaslar bende samsung galaksy s3 mını var telefon bututn herseyı calısıo yanlız wıfıden baglantı kurmaya calısıom sıfresını gırıom telefon wıfı baglantısı kesıldı dıyo sonra tekrar arama yapıo bu sorunu cozmeye calısıom huıc bır sekıllı wıfı den ınternete baglanamıom

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yetkili kim varsa ya da sorunun çözümünü bilen hangi ALLAHın kulu varsa yardım etsin çıldıracam! Kore malı s3 mini aldım ekranı uykuya alınca yani kapatınca şebeke gidiyor. gitmesede arama ve mesaj gelmiyor meşgul oluyo ekranı açınca geliyor mesajlar geç gidiyo geç geliyo toplanıp geliyo çıldıkracam yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefon sadece facedeyken falan bi yorum yapacam klavye açılıyor sonra aşağı iniyor neden

freekays

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
replika cihazlar için sp flash tool var

replikacep.com da s3 için istemediğin kadar rom var

programla rom klasöründeki text dosyasını tanıt firmware upgradeye tıkla

usb ile tel'i bağla bataryayı sök tak otomatik yükleyecektir

bir kaç kez tekrarlandığında cihaz açılmayabilir format atacaksın