Hangisi Sony Sp - Nexus 4 - Galaxy S4 Mini ?

Bu konuyu okuyanlar

qRunt.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba Arkadaşlar
Ben bu üç telefon arasında kararsız kaldım hangisini almalıyım sizce ? Oyunlarda kasmayacak internette hızlı dolaşabileceğim bir telefon istiyorum bu 3 ü arasında kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim :)

- Sony Xperia SP

- LG Nexus 4

- Samsung Galaxy S4 Mini

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
s4 mini iyi değil xperia sp veya nexus 4 hangisini seversen ben olsam nexus 4 alırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu istediklerinin hepsini bu telefonların hepsi aynı kalitede sağlar. İnternette en çok karşılaştırılan modellerdir. Birbirlerine karşı çok büyük üstünlükleri yok. Oyun benchmark puanları aynı. Gözüne hoş geleni menüsünü beğendiğini al bence. Yalnız nexus'un 16GB olmasına dikkat et çünkü hafıza kartı girişi yok.

Yasinpekk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S4 mini alacağıma s3 alırım ama illaki bunlardan diyorsam nexus 4 iyi seçenek olacaktır

qRunt.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
s3 pek istemiyorum nexus 4 de daha yakınım 16 Gb bana yeter diye düşünüyorum teşekkürler

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence xperia sp. Nexus da olabilir tabiki ama ikisinide gördüm kullandım. Sp tasarımı arayüzü filan daha çok hoşuma gitti. Bence s4 miniyi ele. Geri kalanından aklına yatanı al

qRunt.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
s4 mini yi çok araştırdım sonuçları gorunce uzaklaştım telefondan nexus 4 ile sp arasında kaldım ama nexus 4 4 çekirdek 2 gb ram var sp de ise 1 gb ram çift çekirdek bide guncelleme olarakta nexus 4 o yuzden nexus 4 almaya karar verdim teşekkürler :)

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
s4 mini aralarında pek de iyi durmuyo :D
sp nin olumsuz yönleri ekranı diye eduydum ama tabi arayüz falan daha iyi
nexus unda eksisi kamerası. ama güncellenebilirlik falan iyi. eğer arayüzde gösteriş istersen sp al uygulama kullanırım arayüz farketmez dersen nexus daha iyi seçim olur sana kslmış.

Yasinpekk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ama nexus 4 çok iri bir cihaz bunu düşün sonra al .Bence telefon dediğin 4.3 inç i geçmemeli bunu başaran tek cihaz ise iphone 5 AMA Nexus 4 te çok iyi bir cihaz

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Nexus 4 Al Ben kullanıyorum Harika bir telefon.Ama sen genede iyice araştır speed testleri var s3 ile nexus 4 arasında.Iphone 5 ile nexus 4 arasında speed testler var aynılar hızları. 1 saniye bile yoktur. Kaliteside cok iyi nexus un tek dezavantajı hafıza kartı yok. Ama ı phone dada yok mesela yani. Araştır seç ama nexus 4 yada 5i bekle.

SDNTeknoloji

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Nexus 4 daha iyi bir seçim olacaktır,fakat isterseniz Note 2'ye de bakmanızı tavsiye ederim.