Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005) Modelinin Türkiye de de Satışa Sunulması (İmza Kampa

Bu konuyu okuyanlar

rurik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar

Bilindiği üzere Samsung Galaxy Note 3 modeli 3 farklı versiyon olarak satışa sunulacak, ve ülkemize gelecek olan model maalesef SM-N9005 modeline göre daha az özellikler bulunan model.

bu yüzden bir imza kampanyası düzenledik ve SM-N9005 modelinin Türkiyedede satışa sunulmasını talep ettik.

İmzada bulunarak bize destek olmanızı rica ederim

http://www.change.org/tr/kampanyala...9005-modelinin-türkiye-de-de-satışa-sunulması

Herkese Teşekkürler

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
s800'ün Exynos 5 Octa'dan daha iyi olduğu kesin bir bilgi midir?

ahmeterkann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir yönden haklısın ama bir yönden de yanlış düşünüyorsun. Doğru olan daha Exynos'un test edilmemiş olması. Yanlış olan ise ülkemizde her yerde LTE çekmeyecek. Ve insanlar 3G modelini kullanmak isteyecekler. Hem S800 hemde EXYNOS 5 olması ülkemiz açısından çeşitlilik olacaktır.

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Destek veririm sorun değil ama bu cavurun koreli çekik gözlüleri bizi adam yerine koymuyor ki . Almak istemiyorum bunlardan ama en iyisini de bunlar yapıyor işte bana göre

Toredo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yakında operatörler LTE ye geçmeye başlarlar. Şimdiden LTEli alırsanız tekrar değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
3G'nin gerçek hızı kullanılıyor mu? yok
LTE ile daha hızlı girerim diyenler neyin kafasını yaşıyor?

kafgore

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
eğer o telefonlar 3g için lte için üretilseydi 3g açılınca bataryaları su gibi bitirmezlerdi. avrupada insanlar cepten video falan izlemiyor bizdeki gibi. baz istaysonları sorun olduğu için bizim kadar hızlı internet de kullanamıyolar. çünkü gereksiz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S800 işlemcinin full HD performansı malumunuz ayrıca ekstara bir özellik olarak %75 hızlı şarj olması ve 4k video kayıt desteği büyük bir neden alsında...

herkes iyisini kullanırken bize kırpılmış versiyon yollamaları bence haksızlık

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
isvecte s3 ve note 2 hem gsm hem lte iki farkli model olarak satisa sunulmustu.s4 sadece lte olarak satisa sunuldu demek oluyorki note 3 s800 olarak satilacak sadece

Frozia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LTE felan filan geç de hem performans hem de 4K ve 60 Fps'le Exynos'a takla attırır.Ayrıca Samsung'un bize 3.sınıf ülke muamelesi yapması da cabası.S800 gelmezse almam bu telefonu açık, net.Elin Korelisine beni küçük gördüğü için destek sağlamam. Hem S800'lü versiyonu satışa sunmayacak hem Exynoslu versiyonu vergilerle birlikte Avrupadaki S800'ün 2 katı parasına alıcam? Yok öyle dünya.

@Üst:
S4 Türkiyede I9500 modelini sattı. Yine Exynos vardı ondada.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dünyada note 3 3 farklı versiyonda çıkacak

ayrıca s800 ün full HD performansı diğer cihazlardan ortada ve sitabil... kesinlikle s800 hak ediyoruz arkadaşlar.

destek olan herkese teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dünyada note 3 3 farklı versiyonda çıkacak

ayrıca s800 ün full HD performansı diğer cihazlardan ortada ve sitabil... kesinlikle s800 hak ediyoruz arkadaşlar.

destek olan herkese teşekkürler

sametcafer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üstelik Htc One Max,Acer,Sony,Lg Bilr SnapDragon 800 İle Giriş Yapıyor.Samsung Neden Yapmasın Ki.Hele ki Note3 İle..İnşallah 800 Gelir Yasal Yolar İle De Rahatlarız.

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Exynos Octa işlemcili versiyon ile gelecek yani 4K video çekimi gibi bazı özellikler kullanılamayacak..

rurik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Exynos Octa işlemcili versiyon ile gelecek yani 4K video çekimi gibi bazı özellikler kullanılamayacak..

bizde kullanabilelim diye zaten bu imza kampanyası :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

destekledim haydi hayırlısı

destek için teşekkürler

Exynos Octa daha iyi

Daha iyi oluğuna dair bir karşılaştırma veya başka bişey varsa bizimle paylaşmanı çok isterim böylece bilgilenmiş oluruz

Yakında operatörler LTE ye geçmeye başlarlar. Şimdiden LTEli alırsanız tekrar değiştirmek zorunda kalmazsınız.

kesinlikle bende aynı şekilde düşünüyorum

daha iyi derken ?

işlemci hız farkları bilinmiyor ama özellik olarak şu anki bilgilere göre

octa da;

4k vide desteği olmayacağı

%75 e varan şarj hızı farkı

LTE desteği

olmayacağı kesin

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Şahsen Octa daha performaslı olacaksa neyleyim 4K videoyu? 4K videoyu kim kaybetmiş de ben bulacağım? Anlamıyorum 4K desteğini ne yapacaksınız, her gün 4K dizi film izliyorsunuz sanki.
LTE desen zaten ülkemizde yok.
Geriye hızlı şarj kalıyor.

Tabi ikisinin de bulunması çeşitlilik için güzel olur hak veriyorum.

rurik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şahsen Octa daha performaslı olacaksa neyleyim 4K videoyu? 4K videoyu kim kaybetmiş de ben bulacağım? Anlamıyorum 4K desteğini ne yapacaksınız, her gün 4K dizi film izliyorsunuz sanki.
LTE desen zaten ülkemizde yok.
Geriye hızlı şarj kalıyor.

Tabi ikisinin de bulunması çeşitlilik için güzel olur hak veriyorum.

en azından S800 ün HD ekranlarda ne kadar performanslı çalıtığını biliyoruz.. ama octa için şuan elle tutulur bir bilgi yok malesef... hele hele benim bildiğim iki işlemcinin karşılaştırmasıda yok

ayrıca çeşit olmasının kimseye zararı olmayacaktır sizinde dediğiniz gibi

isvecte s3 ve note 2 hem gsm hem lte iki farkli model olarak satisa sunulmustu.s4 sadece lte olarak satisa sunuldu demek oluyorki note 3 s800 olarak satilacak sadece

En son liste aşağıdaki gibiydi.

Kaynak: http://www.sammobile.com/2013/08/15...agon-800-variant-sm-n9005-specs-confirmation/

SM-N900 – Samsung Galaxy Note III 3G
- CPU: Samsung Exynos 5420 (Octa-Core)
- GPU: ARM Mali-T628 MP6
- RAM: 3 GB LPDDR3 (Channel A+B – 12.8Gbit+12.8Gbit)
Afghanistan Algeria Bangladesh Bangladesh Egypt France Germany Hong Kong India India Indonesia Iran Iraq Israel Italy Kazakhstan Kenya Kenya Malaysia Mauritania Morocco Morocco (MAT) Morocco (MED) Morocco (MWD) Nepal Nigeria Pakistan (PAK) Poland Russia Saudi Arabia Singapore South Africa South Africa (Vodafone) Sri Lanka Taiwan Taiwan (WAN) Thailand Tunisia Turkey Ukraine (Kyivstar) United Arab Emirates United Arab Emirates United Kingdom United Kingdom (Carphone Warehouse) Uzbekistan Vietnam Vietnam

SM-N9005 – Samsung Galaxy Note III LTE
- CPU: Qualcomm Snapdragon 800 (MSM8974)
- GPU: Adreno 330
Australia Australia (Optus) Australia (Telstra) Australia (Vodafone) Austria (3 Hutchison) Austria (A1) Baltic Belgium / Luxemburg Bosnia and Herzegovina Bosnia and Herzegovina Bosnia and Herzegovina (BH TELECOM) Bulgaria Bulgaria (MTL) Bulgaria (VVT) Croatia (TELE2) Croatia (VIPNET) Cyprus Cyprus (Cytamobile Vodafone) Czech Republic Czech Republic (O2C) Czech Republic (Vodafone) France France (Bouygues) France (SFR) Germany Germany (O2) Germany (T-Mobile) Germany (Vodafone) Greece Greece (Cosmote) Greece (Vodafone) Hong Kong Hungary Hungary (Telenor) Hungary (VDH) Ireland Ireland (Meteor) Ireland (O2) Ireland (Three) Ireland (Vodafone) Italy Italy (H3G) Italy (TIM) Italy (Vodafone) Italy (Wind) Japan Luxembourg Malaysia Netherlands Netherlands (Vodafone) New Zealand New Zealand (Vodafone) New Zeeland Nordic countries Norway (Telenor) Open Austria Papua New Guinea Philippines Philippines (Globe) Philippines (Smart) Philippines (Sun) Poland Poland (PLUS) Poland (Play) Portugal (Optimus) Portugal (TMN) Portugal (TPH) Portugal (Vodafone) Romania Romania (Vodafone) Saudi Arabia Serbia (Telekom) Serbia (Telenor) Serbia (VIP) Singapore Singapore (SingTel) Singapore (StarHub) Slovenia Slovenia (Mobitel) Slovenia (Si.mobil) South Africa (Vodafone) South Africa (XFM) South East Europe Spain Spain (Movistar) Spain (Vodafone) Spain (Yoigo) Sweden Sweden Sweden (Tre) Switzerland Switzerland (Swisscom) USA (AT&T) United Kingdom United Kingdom (H3G) United Kingdom (O2) United Kingdom (Vodafone)

SM-N9002 – Samsung Galaxy Note III Duos
- CPU: Samsung Exynos 5420 (Octa-Core)
- GPU: ARM Mali-T628 MP6

ChinaCHU

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar s800 yenilenmiş exnoxs işlemcisinden geride kalıyor

rurik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar s800 yenilenmiş exnoxs işlemcisinden geride kalıyor
Bunu söyleyen 2. kişisiniz ama kimse bizimle bir karşılaştırma paylaşamadı maalesef.

Mümkünse sizde böyle bir bilgi kaynağı varsa bizimle paylaşmanızı rica ederim. Böylece bizde öğrenmiş oluruz.

Teşekkürler

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Resmi olarak gelmezse yurt bdışından getirteceğim. Octa'lı versiyonu kesinlikle almayacağım

rurik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
200 kişi olmamamıza son 25 kişi

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Hadi arkadaşlar destek olalım lütfen...

jack bauer

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
samsung baştan saçmalamış bir telefonun 3 farklı versiyonu mu çıkar yap tek tip sat işte

S

SDN Okuru

SDN Okuru
imza verdim umarım işe yarar ve s800 işlemciyi Türkiye dede görürüz