Battlefield 3 orjinal açamadım

Bu konuyu okuyanlar

cetepolissss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar playsoteden battlefield 3 aldım 20 gb indi en sonunda sonra playe basınca bi siteye gidiyo ordan oynanıyomus basınca fotoraftaki gibi kalıyo ve acılmıyo yardım edin lütfen

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bide böle oluyo

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Alttaki origin uygulamasında oturum açık olduğundan emin ol. Şunu da unutma ki bazı serverlara geç girebiliyor. Campaign e bile giremiyorsun yani?

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[MENTION=359568]cetepolissss[/MENTION] internet explorer ile dene.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Hocam ben opera ile giriyorum battlelog a. Hepsi aynı kapıya çıkıyor. Bu arada Oyun sizde de var mı?

Bende var. Firefox ve Chrome da bende benzer hatalar alıp İnternet Explorer ile girmiştim. Plugin hatasından kaynaklanıyordu bende.

cetepolissss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
masaüstündeki battelfield 3 resmini yönetici calıstırdım siteye girdi originde acıldı server sectim bastım allta bf3 simgesi gldi tıkladım beyaz ekran var sadece baska hiç bişe yok öle kalıyo campaginede girmiyor far cry 3 var oda acılmıyor orjinal sistemden mi acaba format mı atım işlemtim sistemi amd sempron process 145 2.8 ghz nvidia geforce 9500 gt 1 gb 128 bit ram 4 gb

hocam artık tmm joing den sonra bf3 gliyor orayı gectim ama beyaz ekranda kalıyor neden yaw fotorafını atıyım

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
masaüstündeki battelfield 3 resmini yönetici calıstırdım siteye girdi originde acıldı server sectim bastım allta bf3 simgesi gldi tıkladım beyaz ekran var sadece baska hiç bişe yok öle kalıyo campaginede girmiyor far cry 3 var oda acılmıyor orjinal sistemden mi acaba format mı atım işlemtim sistemi amd sempron process 145 2.8 ghz nvidia geforce 9500 gt 1 gb 128 bit ram 4 gb

İşlemcin ve ekran kartın yetersiz. Bu yüzden çalışmıyor muhtemelen.

cetepolissss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Galiba Hocam Bide bf3 exe glmiyo şimd ibi gliyo bi glmıyo hocam işlemöci ekran kartı değiştirsem olurmu ?

far cry 3 de siyah ekranda kalıyodu oda muhtemellen sistemden

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Galiba Hocam Bide bf3 exe glmiyo şimd ibi gliyo bi glmıyo hocam işlemöci ekran kartı değiştirsem olurmu ?

far cry 3 de siyah ekranda kalıyodu oda muhtemellen sistemden

Elinde ki donanıma parça yükseltmesi yapma. Yeni bir bilgisayar toplamanı tavsiye ederim.

cetepolissss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Elinde ki donanıma parça yükseltmesi yapma. Yeni bir bilgisayar toplamanı tavsiye ederim.
legacy c200 var power bide hd 4870 x2 var onu takamyırum power yetmıyo sizce denesem power yetermı zarar gelirmi bide format atsam düzelme sansı varmı oyunları acma yoksa gerek yok