BlackBerry Bis Hakkında Sorularım Var Cevaplayabilirmisiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Ölü Pixel

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hepinize merhabalar
black berry bold 9900 cihazı kullanıyordum dune kadar fakat bu cihazda bis paketi olmadan kullanılmıyor ne facebook uygulaması nede baska birşey sadece kendi tarayıcısı vasıtası ile kullanılıyordu.
sorum şu ben tekrardan black berry 8520 curve alacagım sıfırını 250 tl şeklinde ama gene bu cihaz dada bis paketi almak zorundamıyım ?

kendi internet tarayıcısından degilde direk app wordden indirilen facebook uygulamasını kendı normal internet paketim ile kullanabilirmiyim ? vede whatsappıda ilgi ve alaknıza teşekkür ederim ona göre ya black berry 8520 yada samsung chat 3570 alacağım :)
[MENTION=350878]alsonur[/MENTION] konuya vakıfsınız sanırım ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ve black berry bold 9900 da da girebilirmiyim ? bis paketi almadan direk facebook uygulamasına felan kendi hattıma ait 4 gb internetım var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bis paketi almadan 8520 aletindede giremezsin bizzat kullandım bis paketi gerekiyor vodafone 6.90 tl bis paketi sınırsız 100 mb gelince hız düşüyor diye biliyorum

Ölü Pixel

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hadi ya sagolun sdn okuru şimdi şöyle birşey takıldı aklıma samsung chat 3570 mi alayım bb8520 mi ? samsungun sıfırıda 250 bb8520 ninde öyle hangiisni önerrirsiniz samsung da whatsap felan kullanabilirim facebook uygulamasını vs ama bb de sıkıntılı gıbı

alsonur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tabiki bb8520 alın ama bende bis paketi yok wi-fi ile kullandım bi sıkıntı çıkmadı hattım avea faturasız TL de gitmedi ayrıca net paketimde var. ama bis kullanmıyorum

Tuo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 . Mevcut şartlarda [ Şahsi Görüşüm. ] en iyi en hızlı ve en avantajlı BIS [BES] paketi vodafone ' de ve sadece 6.90 TL ek olarak sınırsız internet paketi de var tek kötü yanı 100 m dan sonra hız 350 - 500 Kb ' den 50 - 100 Kb ' ta düşüyor ama pek fark olmuyor diyebilirim düşünürsen şuan bir facebook veya twıtter paketi minumun 5 Tl BIS ise sınırsız .
2 . BIS [BES] paketi tanımlı olmayan bir bb kullanıyorsan gercek anlamıyla bb dünyasının ayrıcalıklarıyla tanışmamassındır. sana önerim deneme amacıyla hattını ; müşteri hizmetlerini arayarak bb ait bir cihaz kullandıgını söyleyip hattına tanımlı bir BIS paketi alman .
3. BIS [BES] paketi olmadan RIM imzalı hiç bir uygulamayı kulanamazsın ! . İnternet paketin olsa bile sadece tarayıcından erişim sağlayabilrisin .
4. BIS [BES] paketiyle başlı başına mükemmel bir uygulama olan BBM ' den de faydalanabilirsin ...

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
1 . Mevcut şartlarda [ Şahsi Görüşüm. ] en iyi en hızlı ve en avantajlı BIS [BES] paketi vodafone ' de ve sadece 6.90 TL ek olarak sınırsız internet paketi de var tek kötü yanı 100 m dan sonra hız 350 - 500 Kb ' den 50 - 100 Kb ' ta düşüyor ama pek fark olmuyor diyebilirim düşünürsen şuan bir facebook veya twıtter paketi minumun 5 Tl BIS ise sınırsız .
2 . BIS [BES] paketi tanımlı olmayan bir bb kullanıyorsan gercek anlamıyla bb dünyasının ayrıcalıklarıyla tanışmamassındır. sana önerim deneme amacıyla hattını ; müşteri hizmetlerini arayarak bb ait bir cihaz kullandıgını söyleyip hattına tanımlı bir BIS paketi alman .
3. BIS [BES] paketi olmadan RIM imzalı hiç bir uygulamayı kulanamazsın ! . İnternet paketin olsa bile sadece tarayıcından erişim sağlayabilrisin .
4. BIS [BES] paketiyle başlı başına mükemmel bir uygulama olan BBM ' den de faydalanabilirsin ...

Vodafone faturalı servisi için 17 tl o bis. Ayrıca 7 tl olan bis sadece blackberry apn çıkışlarına izin veriyor wap çıkışlarından ekstra ücretlendiriyor. En güzel bis turkcell ekosisteminde var.

Ayrıca çok fazla da gerekmiyo ben bi ara kullanıyordum şimdi kullanmıyorum whatsapp için filan 250 mb internet alıyorum 10 tl yetiyor :)

yagiz2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba kardeş benımde bıs le alakalı sorunlarım vardı öperatörumu aradım (avea) konustum ınternetten tarayıcı vasıtasıyla facebboka gırebılıyorsun ancak ordan eğer bıs paketın veya app world yoksa ındıremezsın hata verır yardımcı olduysam ne mutlu bana :)