Backtrack yardım

Bu konuyu okuyanlar

tahas222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu siteyi çoktandır biliodum telefona rootda yardım etmişti benim aklımda bir soru var geleyim soruya işletim sistem,i windows 7 ben backtracki indiricem şimdi kurucam ama bu kurulunca windows 7 ye bişey olur mu bide backtrackin live i var mıdır? şimdiden teşekkürler...

BLACKPOWERTURBO

Profesör
Reaksiyon puanı
3
usb ye yazdir biostan önceligi usb ye ver öyle kulan ben öyle yapiyorum istersede kurabilirsin windowsa bişey olmaz

tahas222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dvdden yapıcamda heralde birşey olmaz diye düşünüyorum.

BLACKPOWERTURBO

Profesör
Reaksiyon puanı
3
aynen olmaz bişey startx yaziyorsun bekliyorsun tamam kurmak istersen de kurabilirsin masa üstünde instal tikla

Hakan_E_Deniz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende de windows ile beraber kurulu sorunsuz kullanıyorum

sizde live olarak kullanabilirsiniz,sanal makine de kullanabilirsiniz...win 7 için ufak bir uyarı kurulum yaparsanız da grub ayarlarına dikkat ederseniz sıkıntısız kullanırsınız yeterki aynı diske kurmayın ve o diski biçimlendirmeyin... kali linux çıktı forumda konusunu paylaşmıştım backtrack üreticisi firma 5 r3 den sonra kaliye döndü bu da aklınızda bulunsun

tahas222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tmm son bir şey daha isteyeceğim pazartesi backtracki kuruorum ama forumlarda falan kartımı görmüyor diyenler var öyle bir şey olursa tekrar yazacağım...

tahas222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biraz araştırma yaptım baktımki broadcom olanlarınkini görmüyormuş ama driverlarını yükleyince oluyormuş broadcomla yapan varsa yazsın nasıl yaptığını.