Android Kayıp Telefon Bulma Hizmeti Açıldı

Bu konuyu okuyanlar

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Daha önce hakkında bilgi verilen Android Cihaz Yöneticisi hizmeti bugün itibarı ile çalışmaya başladı.
Bu sayfaya girerek;
- telefonunuzun yerini bulabilir
- telefonun sesi kapalı bile olsa çaldırabilir yada
- cihazınıza tek tıkla format atabilirsiniz.

NOT:HİZMETİN ÇALIŞMASI İÇİN 3G YA DA WIFI BAĞLANTISI GEREKMEKTEDİR

Qq7O7Xx.png

https://www.google.com/android/devicemanager

muratveb

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
iPhone bul hizmeti gibi . Güzel ama böyle seyleri keske nete bağımlı olmadan herhangi bir cip aracılığıyla uydu üzerinden yapabilse sistem . Çünkü internet olmadan pek bir ise yaramıyor maalesef

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Sony kullanıcıları için my xperia servisi de ayni işi yapiyor yeri gelmişken bidaha belirteyim.

e|2hNx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla adamlar çok güzel yapmış arkadaş :) çaldır dediğinde anında çalıyor tel :) çok güzel hizmet

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Arada sessizde unutup, 10 saat arardım iyi oldu :D

klakson123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konum bilgisi mevcut değil Diyor ve Çaldıra Basınca Tepki Vemiyor

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
cihaz internete bağlı mı ve konum hizmetleri açık mı?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Konuyu Açan Arkadaş Belirtmemiş Ama Aradığın Telefonun 3G veya Wifi İle İnternete Bağlı Olması Gerekiyor . !

haklısın internet olmadan çalışmayacağını akıl ederler diye düşünmüştüm.

negroo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
3G ya da Wifi açık olsa da Konum bilgisi mevcut değil" uyarısı geliyor.Hatta GPS'i de açtım,yine aynı.İşe yaramıyo bu uygulama.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Siz yapamayınca işe yaramıyor mu oluyor? Sorunsuz çalışıyor uygulama, birkaç metre yanılma payıyla haritada buluyor.

Yer servislerinden konumuna eriş seçeneğini açın
Google'ın yer servisini aktif edin gps önemli değil
Menüden yeşil google ayarları'nı açın konumdan konum bilgisine eriş ve en alttan android cihaz yöneticisinin iki seceneğide aktif edin

wCc7iTE.png

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Başka türlü kayıp hizmeti var mı dünya üstünde? varsa söyle onu kullanalım, daha iyisi varsa senin gibi burun kıvırmam onu kullanırım. Hem sen açmayı bile beceremediğine göre onu çalan yada kullanan kişide kapatmayı beceremez.:) Programın zaten yapamadığı şeyleri yapıyorum diye bir iddası yok, beğenmediysen kullanmazsın kuru kalabalıkta etmezsin olur biter, telefonun çalınır yada kaybolursada böyle bişey vardı ama beğenmemiştim dersin.
Nys iyi forumlar Google yapmış biz paylaştık beğenen kullanır beğenmeyen zaten neyi beğendi ki bu güne kadar bunu beğensin.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Telefonu kaybettiniz/çaldırdınız diyelim ne yani bu program sayesinde bulabilecek miyiz? Yok efendim internet gerekli falan, ee o zaman ben ne anladım ki bundan?Çalan adam açıp internette mi dolaşacak? Yada telefonun interneti her zaman açık mı? Zaten bu uygulama samsung'da vardı. Siteye giriş yapıyordun ve yerini buluyordun. Ama yine internet gerekliydi, vay canına ne büyük hizmet(!)

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Third party programlar daha fazlasini yapiyor. Bir baska ornek de zoner mobile security. Telefonun sim karti degistirilince daha onceden belirlenen baska bir gsm hattina, yeni takilan sim kartin imei nosu dahil butun bilgilerini mesaj ile gonderiyor. Kullanan kisinin haberi olmadan gerceklesiyor bu islem. Bir kac gun once telefona baska bir kart taktim, hemen yeni kartin bilgileri eski hatta mesaj olarak gonderildi. Garanti cozum.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Third party programlar daha fazlasini yapiyor. Bir baska ornek de zoner mobile security. Telefonun sim karti degistirilince daha onceden belirlenen baska bir gsm hattina, yeni takilan sim kartin imei nosu dahil butun bilgilerini mesaj ile gonderiyor. Kullanan kisinin haberi olmadan gerceklesiyor bu islem. Bir kac gun once telefona baska bir kart taktim, hemen yeni kartin bilgileri eski hatta mesaj olarak gonderildi. Garanti cozum.
Gerçekten varsa böyle bir şey süper olur böylece çalan kişi kim öğreniriz... Bi deneyelim bakalım, bunda internete gerek yok dimi? :D

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Gerçekten varsa böyle bir şey süper olur böylece çalan kişi kim öğreniriz... Bi deneyelim bakalım, bunda internete gerek yok dimi? :D

internete gerek yok dostum. gizliden sms gonderiyor. ayrica uzak denetim ve sim korumasi basligi altinda bir cok secenek mevcut. calinan telefona bir komut smsi atarak,telefonu kilitleyebilir,formatlayabilir ve daha bir cok sey yapabilirsin.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Programı da menüden gizlersin, çalan kişi göremez ama telefonu alınca format atma ve gibi bir riskte var tabi

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Android kendi hizmetini, uygulama biciminde tum android romlara entegre ederse bu problem de kalmaz diye dusunuyorum.

aynen şu an zaten hazırda wp ve ios da var olduğu gibi sistemin içine entegre edilirse aktif olduğunda kapanmayacak şekilde çok daha iyi olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş lar cok güzel olmuş ama bunu daha geliştirirlerse dahada güzel olur ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar sacma bır sıstem kap kaca ugradım 1hafta once teli actıklarında cevrım içi oldugunu gorebılıyorum ama pıcler hemen telı kapatıyor harıtaya dusme olasılıgıda sıfır adamın teli actıgı ortamda ınternet olacak dıye bır sart yok hızmet ıse samsung bunu ınternetsız yapmalıydı... 1haftadır ızlıyorum telı ama ortada yok... polıs arıyor sonuc yok...yanı sıfıra sıfır elde var sıfır

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
çaldırma yetmez elektrik versin hatta patlasın çalan kişinin acile gitmesine neden olsun içinde li-ion batarya var bu en kolay patlayan batarya tipi zaten...

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Açık olmasına rağmen konum erişimi kapalı diyor. Telefonu çaldırmada sorun yok.

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Kilitleyi kullanınca ne oluyor? Ters bir durum olur diye denemiyorum :D

AsDErA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben gecen gun kaybettim yada caldirdim SP mi.
programin amaci eger cihaz internete bagli olmali ise bir anlam ifade etmiyor. Ornegin telefonunuz tabletiniz calindi. Genel olarak her telefonda GPS anten mevcut yada internet uzerinden konum buluna biliyor amenna. Gel gorki calan kisi bu cihazi tek seferligine acti kurcaladi murcaladi bakti telefon kilidi var malum acilmadi ne yapacak basacak formati yada telefoncuya kardes ben bunun kilidi unuttum bak sunun caresine. Cocuk oyuncagi oldu bu isler tabiki telefoncumuz basacak hard formati alacak uc bes kurusunu. Ozaman bu programin ne ozelligi var ki? yapiyorsun boyle bir program standartlasti artik her telefonda wifi anten var mac adresi ve ime nosu ile takip edilmeli diye dusundum tabiki telefonumu kaybedinceye kadar. Ozetle bu programla sadece arkadaslarimizi takip edebiliriz. Ha telefonu bulan olmazmi bu programla tabiki bulan olur. Bakti cihaz aktif gider oraya biryere tiklar telefon zilini caldir diye duyar telefon senini adamin kursagina yapisir. Nasip iste.