Nexus 4 alicam gorusleriniz

talha1235

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar ben nexus 4 almaya karar verdim bunun sebebi 2 gb ram cunku telefonu bayagi bi kullanacagim birde cok fazla oyun oynayacagim tekrar soyluyorum cok oyun oynayacagim batarya ve hafiza hic sorun degil bir oyunu tamamen bitirmeden digerini yuklemeyecegim sonra oyundan sıkılıyorum :D
Tekrar soyluyorum cok fazla oyun oynayacagim donma yada fps atlamalari olurmu kullanan arkadaslara soruyorum yardimci olursaniz sevinirim
Konuyu mobilden yazdim hatalarim olabilir kusura bakmayin :D

talha1235

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bide ekleyeyim onerilere acigim butce 1400 yukarisina cikmam imkansiz birde samsung galaxy s3 dusunmuyorum onun disinda tum onerilere acigim

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
eksi yönleri olarak kamerası 8 mp ama hakkını vermiyor. birde kulaklık çıkışı iyi değil.

tabi bu eksi yönleri dışında iyi bi cihaz.
oyun konusunda ise ben mart gibi kullanmıştım telefonu. gta vice city , nfs most wanted gibi yüksek performans oyunlarında kasma yapıyodu. tabi donanım özellikleri yeterli bu oyunlara fakat oyunları optimize etmemişler diye düşünüyorum. şimdi optimizasyon yapmışlar mı bilmiyorum ama optimizasyonla çözülür problem.

syktv

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bütün işlemcilerde işlemci bozulmasın diye bir sınırlama var.Cihazı kullanıp sıcaklığı arttıkça otomatik olarak CPU ve GPU hızını azaltıyor.Ama bu her telefonda var.

talha1235

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamera kullanmam ayda yilda bir muzik konusunda mp3 um var o sorundegil tek dusundugum ekran ve bazi oyunlarda cok basit kasmalar yapmasi

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
3 aydır kullanıyorum hiç bir oyunda kasma donma yaşamadım rahatlıkla alıp kullanabilirsin.

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Nexus 4 al kesinlikle Android 4.3 güncellemesi de geldi hem OpenGL ES 3.0 desteğiyle oyunlarda yüksek bir performans elde ediliyor.

kolohti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok bilgim yok ama LG optimus g'ye de bakmanı öneririm.

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Note 2 telefon değildir benim için o fiyata da nexus 4 ten iyisini bulamazsın al gitsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sizce lg optimus g mi yoksa xperia sp mi hangisinde daha iyi oyun oynanır ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
büyük hata yaparsın. ağlarsın sonra. oyun oynayacak adamın nexus la işi olmaz. önce git de araştır oyun oynayanların öncelikli tercihi ne. sonra yok çok büyükmüş taşınmazmış masallarını anlatırsın kendine gene.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Hayırlı olsun kardeş . Nexus iyidir. Saf android bile yeter.