Rusyadan bilgisayar aldim yardim

Bu konuyu okuyanlar

ak47love

Asistan
Reaksiyon puanı
1
mr. arkadaslar bu gun rusyadan asus marka bilgisayar aldim bilgisayarin menusu felan herseyi rusca turkceye nasil cevirebilirim isletim sistemi de windows 8

rebanuba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mr. arkadaslar bu gun rusyadan asus marka bilgisayar aldim bilgisayarin menusu felan herseyi rusca turkceye nasil cevirebilirim
Büyük ihtimalle Single language sürümüdür ve doğruysa hiçbir şekilde türkçe ye çeviremezsiniz.Ama size isterseniz single language türkçe sürümünü verebilirim.Bu da format demek.Kesin olmamakla beraber lisansı otomatik olarak tanır formattan sonra.Sürücüleri de win8 bulur size sadece internete kablo ile bağlı olarak format atmak kalır.Başka bir çözümü de olmaz şayet tahmin ettiğim gibi SL sürüm ise.

ak47love

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Büyük ihtimalle Single language sürümüdür ve doğruysa hiçbir şekilde türkçe ye çeviremezsiniz.Ama size isterseniz single language türkçe sürümünü verebilirim.Bu da format demek.Kesin olmamakla beraber lisansı otomatik olarak tanır formattan sonra.Sürücüleri de win8 bulur size sadece internete kablo ile bağlı olarak format atmak kalır.Başka bir çözümü de olmaz şayet tahmin ettiğim gibi SL sürüm ise.

bilgisayardan fazla anlamiyorum ozellikle windows 8 i hic kullanmadim zaten satin aldigimda windows 8 cd sini de vermediler nasil format atacagim biraz daha ayrintili anlatabilirmisin

rebanuba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayardan fazla anlamiyorum ozellikle windows 8 i hic kullanmadim zaten satin aldigimda windows 8 cd sini de vermediler nasil format atacagim biraz daha ayrintili anlatabilirmisin
Formatı nasıl atacağın konusunda buradan ben bir şey yapamam.Ama dediğim Türkçe iso yu türkiye de ilk yapanlardanım.Aynı şekilde Türkiye de satılan bilgisayarlara da cd vermiyorlar ve insanlar bu konuda çok mağdur idi.Ama şimdi Türkçe cd var ve artık sorunları olanlara büyük yardımcı.Sen bu işleri hiç bilmiyorsan bilen birine yaptırman daha doğru olur.Türkçe iso lazım olursa ki büyük ihtimal olacak ben sana özelden göndereyim.Gerektiğinde kullanırsın.

lezginkassa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denetim masasını açın.Diller ve saatler gibi bir bölüm var,denetim masasındaki simgeler 4ü sağda 4 ü solda.Sağdan 3.ye tıklayın.Sonra önünüze çıkan menüde ikincinin altındaki iki mavi yazılı seçenekten ilkine tıklayın.Eğer diller yüklüyse otomatik olarak çıkar ve seçersiniz.Değilse orada dil ekle anlamına gelen bir şey olur.Rus klavyesiyle добавить язык olması lazım.Oradan bir internet sayfasına yönlendiriyor,eklersiniz.