Digiturk Modülü Kurulumu

Bu konuyu okuyanlar

Özgür Çetin

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Digiturk Modülü Kurulumu

Bu rehber videomuzda Philips marka bir televizyona Digiturk modülünün nasıl kurulacağını anlatıyoruz. Bu modül sayesinde haric bir uydu alıcıya gerek kalmadan Digiturk kullanabiliyorsunuz.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
D-Smart gibi Digitürkte modül satmaya başladı mı ?
En son durdurmuşlardı diye biliyorum yada sadece y.dışındakiler alabiliyordu.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
bu olay arçelik,vestel tvlerde de var bizimki 40l5b olanda teledünya modülü ile dijital kablo tv izliyoruz dijiturk ve d-smart ta takılır lnb girişide var.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
o zaman nasıl satacaklar adamın tvsi var modül satmıyorlar tele dünya modülü uyuyormuş biberli marka olsun önemli olan kart içine takılan onuda verirler onuda vermezlerse kim digiturk alır?

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
iyide bildiğim kadarıyla digiturk modüllü satışları kaldırıyor.1 eylülden itibaren modül kullanılmayacak. sadece verdikleri cihazdan izlenecek..

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
:D güzel haber ancak şöyle bir durum var digitürk modül kullnıcılarına kutu vermeye başladı yani modül olayı bitiyor digitürk'te

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
2-3bin lira vericen ci+ modüllü tv alıcan ama digiturk sana modül vermicek yıkarlar oraları.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
modülleri çok pahalı üstelik farklı TV'ye takınca kart iptal oluyor tabi modülden vazgeçerler...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
bu demek oluyor ki artık digiturk almamız mümkün olabilemez zaten bizimkiler istemiyor kötü çöhreti var bir kaç kişinin eseri.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
:D güzel haber ancak şöyle bir durum var digitürk modül kullnıcılarına kutu vermeye başladı yani modül olayı bitiyor digitürk'te

evet haklısınız modül leri kapatıcakmış digi modüllü kullanım olmuyucak sezon başına kadar hepsini kutuyla değiştirirler herhalde..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Aslina bakilirsa tuzaga dusmediginiz surece sorun yok :)

tuzağa düşenler çok ses çıkartmış tanıdık avukat sakın digiturk'e bulaşmayın ben bulaştım çok zor kurtuldum diyordu kardeşim istiyordu turkcell superonline 20mbpas 100gb akk li internet alınca 1yıllık bedava digiturk vermek istediler ben karşı çıktım teledünya varken digiturk'e gerek yok dedim alınmadı digiturk'çü istemiyoruz deyince şoke oldu bir kaç defa daha aradılar vazgeçtiler.

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
güvenlik olayı da tamamen internetten izlenmeyi bitirmek tv'de çıkan kod ile illegal yayının önüne geçmek için.. yani kullanıcıların güvenliği ile ilgili değil.. kendileri için...

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
video çok güzel :D fakat biraz geç kalmış sanki özgür çetin abi :D

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Digitürk millete dandik televizyonları modül vererek sattırdı, şimdi taahhüt süresi dolmadan modülleri iptal ediyor ve bir çok modüllü üyeside BTK ya ve Tüketici Mahkemesine şikayet ediyor düştükler/düşürüldükleri bu durum karşısında.
Digitürk satışı gerçekleşene kadar üye olmak akıl karı değil. Satış yapıldıktan sonra yapılacak kampanya ve fiyatlara bakıp ona göre karar vermek lazım.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Ortada modül olayı diye bir şey kalmamışken, SDN bize neden modül kurulumunu anlatır o da ilginç gerçekten...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
nostalji yapmak için olabilir gerçi nostalji için erken modul tanıtmak için geç.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dün bizzat aradım ben sordum digitürk mödül olayını tamamen bitirmiş bilginize.