Sağ Salim 2 Sil Baştan - Fragman | 10 Ocak 2014

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Sağ Salim 2 Fragman | 10 Ocak 2014'te Vizyonda

[video=youtube;yGTFqNHPDRU]http://www.youtube.com/watch?v=yGTFqNHPDRU[/video][video=youtube;GZErHwXwxeo]http://www.youtube.com/watch?v=GZErHwXwxeo[/video]

Oğuzhan Uğur - Sağ Salim (Sağ Salim 2 Soundtrack)

[video=youtube;CUkKEssCnHw]http://www.youtube.com/watch?v=CUkKEssCnHw[/video]

0a2_24a50.jpg

Ünlü yönetmen Ersoy Güler, internette izlenme rekorları kıran Sağ Salim'in devamı için motor dedi.

"Sağ Salim 2"nin çekimleri Kastamonu Cide'de gerçekleştiriliyor.. Burçin Bildik (Salim), Ezgi Asaroğlu (Nihal), Hüseyin Avni Danyal, Nazlı Tosunoğlu (Sütlü Nuriye), Murat Akkoyunlu ((Kısa Cemal), Metin Yıldız (Mahir), Erkan Bektaş ((Sacit), Yakup Yavru (Halit) ve Murat Demir'in oynadığı"Sağ Salim 2" ilk filmin kaldığı yerden devam ediyor. Filmin zengin oyuncu kadrosunda Nijeryalı üç oyuncu da yer alıyor. Ersoy Güler, "Birinci filmden en az dört kat daha komik, daha aksiyonel, daha tempolu bir film çekiyoruz. İzleyenler asla beklemediği şeyleri, tahminlerinin ötesini görecekler" diyor.

Salim karakteri ile Türkiye'yi güldüren Burçin Bildik'de "Filmin bu kadar ilgi görmesi kulak gazetesi sayesinde. İnsanların beğenip birbirine anlatmasından dolayı bu kadar ilgi çekti. Biz birinci filmde öyle bir çıta yükseltisi yaptık ki seyircinin hiç beklemediği sonlar oluştu. Konunun ne zaman sakinleşeceği, ne olacağı hiç belli değil. Tempoyu daha da yoğunlaştırarak ikinci filme aktardık. Hiç beklemediğimiz bir yerde, aniden bir aksiyon oluşuyor. Bu yüzden ben sadece bir komedi filmi çektiğimize inanmıyorum. Türkiye'de "Aksiyon Komedi" tarzını başlattık" şeklinde konuşuyor.

Salim'in arabasına otostop yaptıktan sonra kendini bambaşka bir dünyanın içine bulan Nihal'i canlandıran Ezgi Asaroğlu'da 'Kastamonu Cide'ye ilk kez geliyorum. Hasret kaldığımız bir doğanın içindeyiz. Senaryolarda pek es yok. Oyuncuların birbirlerinin suratına cümlelerini söyleyecekleri yerler yok. Hep bir aksiyon var. Biz de bu akışın içinde sürüklenip gidiyoruz. Nihal'de bu macera da Salim'le bir takım oluşturuyor. Nihal, Salim'in iyi niyetli olduğunu biliyor. Kurtarmaları gereken bir durum var ve Salim işleri yavaşlatan bir talihsizliğe sahip. Bu da Salim karakterini sevimli kılan bir şey" diyor.

Kendi halinde bir köylü kadınıyken olayların akışı yüzünden Rambo'ya dönüşen Sütlü Nuriye'yi canlandıran Nazlı Tosunoğlu'da ağaçlardan peşinde ki mafya üyelerinin üzerine atladığı, nehirden çıkarak orak'la peşindekileri bertaraf ettiği sahneleri ile adından çok söz ettirecek. Tosunoğlu, "Senaryoyu okuduğum zaman o sahneler beni cezbetti. Ağaçlardan uçma sahnelerinde Vertigo gibi profesyonel bir ekiple çalışma şansım oldu. Özellikle nehir sahnelerinde sıkıntı çektim, zorlandım, ama hiç pişmanlık duymadım. Çalıştığım en keyifli setlerden birindeyim" diyor.

8a6_62fa0.jpg

15e_e4d5c.jpg

ef6_63120.jpg

Medyafaresi

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Çok güzel bir film çatlamıştım izlerken herkeze tavsiye ederim

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
İlk film muhteşemdi.

Şimdi Ezgi'yle birlikte çok daha iyi olmuştur. :p

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Harika haber :D ilk film cok iyiydi

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ben izlemedin ya la ilk filmi du hemen izlim bari ....

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Dün ilk filmi yine izledim. Can sıkıntısına birebir. :)

Merakla bekliyorum bunu da.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
ilk filmi ch@t527'nin yerimilerinde youtube linki var gerçi şarjı yetmesede izleniyor.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Ilk izlediğimde gülmekten gözüme yaşlar akmıştı ikincisi ni bekliyoruz

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
+Komutanım adam dirildi bişeyler diyo
-Ne diyo evladım
+Böyle O...uuu diyo :biggrin:
ulen ne güldüm bu filme namaz kılarken araba çarpıyo ananı s. diyo :biggrin:

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bu filmi izlediğimde hayvan gibi gülmüştüm fakat hakkettiği değeri görmedi nedense, sadece finali biraz zayıf kalmış o kadar. Süper bir film izlemeyen varsa tavsiye ederim ilkini...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
İlk film dün Kanal D'de oynamış, 1. olmuş.

Film başladığında biz yollardaydık tabi. Hiç haberimiz olmadı. :p

tribunshop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
süper haber ilki gibi güzel olur umarım yine rekor kırabilir eğer sağlam para harcayıp güzel işler çıkarırlarsa

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
o zenciler ney ya bunlar bizim köyden değeell :)

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
İlk film superdi hala sıkıldıkca izlerim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clap: bu film süper bişey yaa biz sınıfça izledik ve sanki okul yıkılıyodu :clap: 4 gözle ikincisini bekliyoruz gülmeye ihtiyacmız vaar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Fragmanı ekledim. Bu film de şahane. :D

mubeya

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ilk filmde kulak memesinin kopma sahnesi beni gülmekten yerlere yatırmıştı ya