Chrome eklenti adı hatırlamama sorunu!?

Bu konuyu okuyanlar

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Arkadaşlar bir eklenti var ve sayfası da var,eklentiye tıkladığında sayfasına yönlendiriliyorsunuz ve bu eklenti sizin girdiğiniz tüm sitelerde kayıt yerine yada girişe tıkladığınızda otomatik olarak sahte mail yada zor şifreler üretiyor,diyelim sdn ye geldiniz adınızı yazdınız sonra şifre yerine geldiğiniz an eklentinin size belirlemiş olduğu şifre otomatik giriliyor size sadece giriş demek kalıyor,yada kayıt olurken otomatik sahte mail hesabı veriyor falan,böyle bir eklenti vardı ama ben adını almayıp chrome'au silip baştan aldım ve eklenti gitti ve bulamadım tekrardan,eklentide benim bir sürü siteye otomatik girişte kullandığım karışık şifreler mevcut,bu eklentiyi bilen yazabilir mi acaba ad link falan ? Chrome eklentisi zaten,giriş yapacağınız boşluktaki yerlere tıkladığınız anda hemen altta make a password yada make a mail yazıyor altında da use to default mail yazıyor.

Bilen varsa!

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
eklentinin adı safeme-saveme gibi bişiydi ama hatırlayamıyorum ve o olmadan onca siteye nasıl gireyim ! şifre değiştirtmek istemiyorum çünkü zaten otomatik olarak nick falan yazıldı mı şifren direk giriliyordu

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Lastpass eklentisini dene derim

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
[MENTION=123792]poyrazl[/MENTION] iyi güzelde chrome u tamamen kaldırıp tekrar kurunca her şey gidiyor zaten

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=194661]eSa[/MENTION] lastpass tan daha iyi ve kolay bir eklentiydi ve sitesi zaten çok kolay anlaşılırdı,eklentiye tıkladığın an siteye yöneliyordu,orada butonlar vardı şifre kategorisine girdiğinde şifrelerin görünmüyordu sen kendi şifreni girdiğinde anca açılıyordu,kendi mail uyduruyordu @eqoal.com gibi bişiydi uzantısı da ama tabii sahte hiç açılmayan mail di

hoşuma gitmedi lasspass

buldum sonunda www.abine.com/ dan maskme

Son mesajlar