200TL Kazanmışım!

Bu konuyu okuyanlar

Qbilay

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Dun ve bugun farkli numaralardan "Degerli musterimiz Kredi Karti ile fatura odemelerinizden kazandiginiz para puaniniz 200TLye ulasmistir. 08502200505 i arayarak dakikalarinizi aktiflestirdiniz." seklinde mesaj aldim. Bahsi gecen numarayi aradim ve karsima cikan !!!Musteri Temsilcisi!!!ne sevincli bir sekilde 200TL kazandigimii ne yapmam gerektigini sordum. Sagolsunlar ilgilendiler benimle bir guzel anlattilar, adimi soyadimi yasadigim sehri falan sordular. Bende gercekle yakindan uzaktan alakasi olmayan hayal urunu adim soyadimi ve yasadigim sehri soyledim. Ardindan beni sisteme kaydettiler :)ve hangi kredi karti kullandigimi sordular (amac belli kredi karti bilgilerimi alip opecekler) bende "iyi de benim kredi kartim yok ki" diyince ne diyecegini bilemedi sayin musteri temsilcisi ve iyi gunler diyip telefonu kapatti.
Arkadaslar bu tur durumlara karsi bireysel olarak tepkimizi gosterebiliriz benim yaptigim gibi ne dersiniz?

Not: ilgili numarayi aradiginizda tarifelerinizdeki dakikalardan dusmekte olup ekstra bir ucretlendirmesi bulunmamaktadir (Kullandigim operator avea ve bu bilgiyi musteri hizmetlerinden ogrendim)

Eglenceli diyaloglarinizi bekliyorum :)

CyberShot

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bende ayda bir forma kazanıyorum.Dünyanın en şanslı insanlarından biriyim herhalde.