Samsung Galaxy S4 Mini mi,Yoksa S3 mü ?

Bu konuyu okuyanlar

gizemlilord

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar arkadaşlar. Bu aralar bende akılı telefonlara sardım gözümü kestirdim sıra seçim yapmaya geldi en zoruna :)..

Şimdi Samsung Galaxy S4 Mini mi alsam yoksa Samsung Galaxy S3 (mini değil) alsam hangisi daha iyi sizce deneyen bilen kullanan kullanmayan ama tahmini olan varsa yorum yaparsa sevinirim... ( Fiyatları hemen hemen aynı o yüzden soruyorum. )

Bir de Eylül-Ekim ayı gibi Galaxy S3 fiyatı 1.000TL ( 999 TL)'ye düşer mi bir fikriniz var mı ?

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
s3 al bence ayrıca o fiyat düşer ya da düşmeli

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
s4mini çöp xperia sp veya s3 al ama benim asıl tavsiyem nexus 4 belki 1000tlya bulabilirsin marketlerde 1200 şuanda

marancı

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bende bu ikilemdeyim ama bakalım ne olacak

AppleKiller

Asistan
Reaksiyon puanı
0
keşke nexus 4 alsaydım diyorum s3 yerine nexus 4 şu anda n11.com da kliksa dükkanı adı altında yanlış hatırlamıosam 1.049 tl idi

cagerallstar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S3 al bence sonucta bir amiral gemi , s4 mini bir yan urun.. s3 ekraninin full hd s4 mini 'nin full hd olmamasida cabasi..

okeymax

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tabiki s3 s4 mini s3 mini bu gibi cihazlardan uzak durmak gerekiyor tek sebebide samsung androidin yeni versiyon güncellemelerini bu cihazlara vermeyecek

Besonnen

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu telefonlarda herkesten bir ses cıkıyor kimi der bu şu ben yerinde olsam kendi zevkime bakarım belki s4 diyebilirler ama sen bunu kullandığın zaman belki hosuna gitmez böyle durumlarda fikir sahabi olam tabi ayrıcalık güzel bir düşünce lakin kendi zevkinle secersen daha mutlu olacagını sanıyorum. gs3 aldım yok bilmem ne dediler yok söyle hayır kendi kararımı kendim verdim vede almaktanda hiç bir zman pisşman olmadım ve memnunum kime sorsam herkes s4 serisi diyor tabiki şimdiden hayırlı olsun

gizemlilord

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yakın zamanda alamam belki bir kaç ay sonra belki 3-4 ay sonra şu an fiyatlarını düşüp düşmediğini kontrol ediyorum :). Hepsiburada.com'da sepete attım sık sık yokluyorum fiyat aynı mı diye :D
..

Yorumları eksik etmeyin konu güncel değil sanmayın alınca yazarım konu altından :).

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Samsung'un minileri hiç iyi olmuyor gerçekten. S3 ya da Xperia SP öneririm.

AppleKiller

Asistan
Reaksiyon puanı
0
illaki ikisinden biri diyorsan s3 çünkü özel rom desteği fazla ayrıca 50 milyondan fazla satmış bir telefon için samsung firmware kesse de özel rom desteği çok uzun sürer

Oby_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S3 fiyati duser.Bugun s4 tanitimina baktim ve s3 mini gibi hezimet degil.Bu sefer samsung becermis.Ama s3 de vaz gecilecek bir telf. Degil. Bence boyuta gore secim yap cunku ozellikler ve ayni olacak hemen hemen s3 4.2.2 yi alinca touchwiz 5 ile.

ali1792

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadasim sana tavsiyem ara modellerden uzak dur cunku firmalar bu ara modelleri doguruyorlar sonra da cami avlusuna birakip kaciyorlar amiral gemi almak daha mantikli ustelik daha guclu bir telefon ve uzun sure guncelleme destegi de cabasi hem o paraya qHD nedir allasen

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
kardeşim iki ay olmadi nexus 4 u bulamayinca s3 aldim tanidiktan s3 ten memnunum ama firsatin varsa nexus 4 al

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbup1: Nexus 4 mü arkadaşalr sakın diyorum telfonun heryeri cam. bi cam bardağı sürekli cebinizde taşımak gbi bişey zaten benimkide kırıldı. kesinlikle önermem şebek sorunu çok yaşanıyor nexuss 4 te.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S4 mini al bence.çünküdaha güncel ve daha çok android güncellemesi alır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben s3 mini almayı düşünüyorum ben okul kapanınca alacagım ve fiyatı ne kadr olur 8 gb tın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence s3 çünkü;

s3 de flash desteği var ------- s4 minide yok
s3 de daha yüksek dahili depolama var yani 64 gb------- s4 mini de ise 8 gb
s3 ün işlemcisi:Exynos 4412 Quad-core 1400MHz------- s4 ün işlemcisi:Qualcomm MSM8930 Snapdragon 400 Dual-core 1700MHz
s3 ün ekran çözünürlüğü yüksek:720 x 1280 ------ s4 ün ekran çözünürlüğü düşük:540x960

yani daha çok sayamadığım özellikler varda ben bilmiyorum :D

:sleep: yani ben s3 al diyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bnm babam s4 mini yada s3 mini alıcakda hangisi daha kullanışlı ve daha uzun gider:confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben galaxy S3 Mini Core almak istiorum acaba nasıl bunlar kullanışlımıdır sence nasıldır Bir Sıkıntısı Yoqmudurrr