Deep Freeze Sorunu?

Bu konuyu okuyanlar

Dream_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
(S) Arkadaşlar Deep Freeze Vista Uyumlu 6.30 Versiyonu 2 Ay Önce Pc ye Kurdum.. Şimdilik Aktif Halde Ve Kaldıramıyorum Yani Alt Taraftaki Logosu Gizlendimi Bilmiyorum Ama Şu An Pasifleştirmek İçin Ne Yapmam Gerek.. 60 Günlük Deneme Sürümüymüş.. Tam Olarak Nasıl Devre Dışı Kalır Ve PC Den Nasıl Silebilirim.. Şimdiden İlginize Teşekkürler..

Absent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Program ekle kaldırdan olmuyo mu yani ? Tam olarak olmamasının nedeni yada verdiği hata nedir ?

AC/DC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Setup'u tekrar çalıştır, kur seçeneklerinde silme veya yeniden yapılandırma seçeneklerinin aktif olması lazım.

Absent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yada; Başlat / Tüm programlar/ Deep Freeze kısmında belki bi uninstall seçeneği olabilir.

apparatebau

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorunla bende karşılaştım deppfreeze deaktif yapmadan hiç bişey yapamazsın bunların hiç biri çözüm olmaz bunu çözmenin iki yolu var ya format atacaksın ki bunu denemeden önce sana bir program ismi vereceğim nette araştırırsan bulabilirsin.Deepunfreeze bu programla deepfreeze deaktif yapıp sonra uninstal edemen gerekir.

yashale

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Setup dosyası varsa ondan kaldırılıyor. Ordan da olmazsa format yolu gözüküyor sana üç vakte kadar.

Dream_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Zaman Ayırdığınız İçin Teşekürler Galiba Format Yolu Göründü...

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
deep freeze kadar illet bir program görmedim silinme yolu varda nerdeydi bir konu vardı onu bulmak lazım

ttm

Asistan
Reaksiyon puanı
15
ctrl+alt+shift+f6 yapaçılan pencereye şifre verdiysen şifreyi yaz vermediysen ok atıkla açılan pencerede Boot thawed iseç ok tıklayarak deep freeze yi boşa çıkar pc yi yeniden başlat pc açıldıktan sonra sağ alt köşede deep freeze simgesi üzerinde kırmızı çarpı işareti görünür deep freeze setup programını çalıştır unistalı seç pc kapanıp açılacak ve deep freeze kalkacaktır