Samsung Galaxy S4 hakkında sorular

Bu konuyu okuyanlar

cagerallstar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SİZE 3 SORUM OLACAK ...

1) GALAXY S4 'ün ekran kırılmaları konusundaki söylentiler doğru mu ? (cepte bile kırıldığı söyleniyor.)
2) Satın alan arkadaşlarım pişman mısınız yoksa memnun musunuz ?
3) S4'te var olan donanımsal özellikler düzgün çalışıyor mu? (temassız kontrol göz takip sistemi vb vb )

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ben galaxy s4 kullanmıyorum ama kullanan çok tanıdığım var
1. olarak kırılma olayı öyle değil galaxy s4 ün camı gerçekten kuvvetlidir eğer telefon cebindeyken hem yere hem telefonun üstüne düşersin kırılır.
2. olarak ben akrabalarda filan var kullanıyorum önerilebilecek bir telefon
3. olarak benim kullandıklarımda tüm özellikler çalışıyordu

En azından bana öyle geldi :) Yorumlara göre alırsın telefonu

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
3 aydır jelatinsiz kullanıyorum kılcal çizik bile yok :) sensörler sorunsuz çok da memnunum :)

cagerallstar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Jelatin ve bir silikon kılıf her zaman iyidir. peki ya hiç yere düşürdüğün oldu mu ?

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Gorilla Glass 3 var ve bu hiç bir telefonda yok telefondan gayet memnunuz

cagerallstar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdiye kadarki yorumlar için teşekkürler galiba s4 alıcam

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Bende de sıkıntı yok. Sorunsuz çalışıyor. Cam koruma ve kılıf al sağlam bi tane. Büyük ekranlı telefonların hepsinde düşme risktir. Düştüğü yere göre yamuşma kırılma olabilir, sanş işi biraz.
Ben arka yada ön cebimde kılıflı teravih namazı kılıyorum, eğilip kalkıyorum sıkıntı yok bişey olmadı :D

cagerallstar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de sıkıntı yok. Sorunsuz çalışıyor. Cam koruma ve kılıf al sağlam bi tane. Büyük ekranlı telefonların hepsinde düşme risktir. Düştüğü yere göre yamuşma kırılma olabilir, sanş işi biraz.
Ben arka yada ön cebimde kılıflı teravih namazı kılıyorum, eğilip kalkıyorum sıkıntı yok bişey olmadı :D

Allah kabul etsin :)

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Miniside çıktı ama özellikler farklı tabi.

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
SİZE 3 SORUM OLACAK ...

1) GALAXY S4 'ün ekran kırılmaları konusundaki söylentiler doğru mu ? (cepte bile kırıldığı söyleniyor.)
2) Satın alan arkadaşlarım pişman mısınız yoksa memnun musunuz ?
3) S4'te var olan donanımsal özellikler düzgün çalışıyor mu? (temassız kontrol göz takip sistemi vb vb )

S4 ve piyasadaki bir çok telefon köşelerden alacağı çok basit darbeler ile kırılır.
Ortasına çekiçle vur, kırılmaz ama köşeden alacağı darbe tuzla buz eder.
iPhone yapısının sayesinde 1 adım önde bu konuda.

S4 alıp memnun olmayacak adam ya problemli cihaz almıştır soğumuştur, yada farklı saplantıları vardır. iPhone gibi HTC sense gibi

S4 ün donanımı normal çalışıyor. Tüm sensörlerin evet hepsi çalışıyor anca hepsi sapıtıyor ve yedikleri şarjda cabası.
Bütün hepsini kapatıyorum, hepsi göz boyama hiç bir işe yaramıyor.

Lord_omen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende 1 haftadır kullanıyorum hızıyla özellikleriyle cok iyi ısınma problemı bende olmadı ama genel sorun kamera acınca reset sorunu var güncelleme bekliyoruz

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Kamera açınca neyi resetliyor telefonu mu?

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
İlginç ve garip bir sorun garantin varsa götür dicem ama sonradan olmaya başladıysa fabrika ayarlarına döndür.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 aydır bu telefonu kullanıyorum memnunum deri kapaklı bir kılıf kullanıyorum bir kac defa yere düşürdüm ancak herhangi bir sıkıntı olmadı koruma kılıfı yüzünden... özellik aruyorsan s4 derim görüntü arıyorsan iphone ancak unutmayınkı yere dusupte kırılmayan telefon olmaz bunun için cepkask yapıyorlar:)

Lord_omen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlginç ve garip bir sorun garantin varsa götür dicem ama sonradan olmaya başladıysa fabrika ayarlarına döndür.

almadan öncede okumuşdum forumlarda genel bır sorun galiba cogu kişide var yazılımla duzelicekmiş muhabbeti dönüyor

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Ben arabistandan aldım 10 gün kadar önce , 4.2.2 var. Öyle bi sorun yok.

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Sağolasın, 1170 TL ye aldım. Mekkede 50 lira filan daha ucuza alabilirdim ama Medineden aldım, Medineden dönüş olmadı tabi. Aslında Ramazan diye fiyatları yükseltmişler biraz.

Sizin dediğiniz Extra, Jariri gibi yerler biraz daha pahalı.

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
oyle hemen olmuyor bir kac uygulama yap kurcala arkada 3 4 program çalışıyor olsun sonra kamera açmayı dene :)

Bazı uygulamalar kameranı kullanmak için izin istiyor. Eğer öyle bir şey yüklediysen onlarda yapabilir.

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çin'de 590 dolar imiş. ordan getirtmek ne kadar mantıklı olur?

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
1200 Tl yapar. arabistan iran vs oralarda da aynı.

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
S4 düm deki Watchon özelliği çalışırken çalışmamaya başladı bilen var mı acaba? Tıklıyorum gri boş ekran geliyor Watchon ayarlarına dahi girilemiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 de s3 de bulunan cift tıkla özeliği neden yok acaba yada var benmi bilmiyorum yadım ederseniz sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba elimdeki cihaz sam​sung galaxy var silmek istediğim foğraflar silinmiyor ne olur cevap başım dertte :((:)(