Galaxy S4 açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

samet246

Asistan
Reaksiyon puanı
0
megaupdate geldiğinden beri cihazla başım belada ilk güncelleme yaptıktan sonra cihaz açılmadı garantiye verdim yapıp verdiler şimdi cihazı kapattım yine açılmıyor samsung logosu oluşuyor ses geliyor ama orada kalıyor hiçbir ilerleme yok garantide bulundugum yere uzak oldugu için götürme şansım yok yardımlarınızı bekliyorum

merts

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bence rom hatası var sanırsam

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Wipe yaparsan düzelir sanırım.

Telefonu kapat, ses açma + home + power birlikte basıp aç recovery moda gireceksin, wipe data/factory reset, wipe cache, wipe dalvik cache yapıp reboot system de, düzelir umarım.

Sık sık karşılaşıyorsan bu sorunla servise ver.

samet246

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende öyle düşünüyorum aslında ilk roma dönmeyi düşünüyorum aldığıma onda hiçbir sorun yoktu kamera sorunu falan ama nasıl döneceğimi bilmiyorum birde cihaz garanti dışı kalır diye korkuyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

eyvallah kardeşim açıldı teşekkür ettim yardımın için =)

merts

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Odinle dön hiçbir şey olmaz

samet246

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eski romu nasıl bulabilirim peki bir önceki sürümü

samet246

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok teşekkürler kardeşim onları odine yükleyince sıkıntı olmaz değil mi en yeni versiyon var bende çünkü ???

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Sıkıntı olmaz. Ama son sürümde kal bence baktın sık sık yapıyor bu sorunu o zaman dönersin.

samet246

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tamam kardeşim çok teşekkür ettim eğer sıkıntı olursa dediğin gibi yaparım iyi günler hayırlı ramazanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende galaxy s4 var kapandı acıldı SAMSUNG yazısı acılıyo gerısı açılmıyor neden olabilir

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Çözüm sadece wipe. O da 20 sn falan sürüyor. Kasmayın bu kadar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonum samsung s4 bir hafta oldu alalı kendi kendine kapandı ekranda logo yanıp sönüyor başka birşey yok ne yapmam lazım fabrika ayarlarına geri dönmek için üç tuşa birden bastım ekran geldi ama ilerleme yapmıyor daha sonra yardımlarınızı bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonum samsung s4 bir hafta oldu alalı kendi kendine kapandı ekranda logo yanıp sönüyor başka birşey yok ne yapmam lazım fabrika ayarlarına geri dönmek için üç tuşa birden bastım ekran geldi ama ilerleme yapmıyor daha sonra yardımlarınızı bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu akşam aynı sorunu ben de yaşadım .. Samsung galaxy s4 ekranı sürekli yanıp yanıp söner şelide takılı kaldı saatlerce ve sonra fiş çıkar tak vs yapa yapa şansıma açıldı.. Ne yapmak gerekiyor ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Açiyorum iki kere tiklayinca mevcut müşteri zaten açik diyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de de aynı sıkıntı s4 logosu yanıp yanıp sönüyor nasıl açaçağım ben bu cihazı ya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
her üç tuşa basıyorum.
Warning !!
A custom OS can cause critical problems
başlıklı yazı çıkıyor.
WU :continue seçtiğimde
ODIN MODE geçiyor ve dowloading ... yazısı ile saatlerce bekliyor.???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ses açma+home tuşu+power tuşu bas samsung gti 9500 çikinca birak seçenekler çikacak wipe data factory reset wipe dalvik cache(advanced bölümünde) wipe cache bas sonra reboot system now a tikla düzelecektir ama bizraz uzun sürer eğer telefondaki rom custom rom değilse olmaz herşeyi döğru yaparsan birşey olmaz ama ben yine sorumluluk almiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
assalamu alekum beim problemim shoyle samsunk s4 i9500 acilmiyor sadece samsunk yasiyor ve hec bir ses cikmyor mod keyindi nedir yapmishdim sora rikavri rezhimine konderdim shoyle oldu shimdide androydi yeniden yuklemek isdiyorum 3 duymeye basiyorum acilyor yuklenme hafizasi amma odin3 delfonu kormiyor nede komp teli kormuyor ne yapdiysam olmuyor kim yardim ede biler? arkadashlar onceden teshekurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar elimdeki s4 siyah ekran verdi recovery modunu açamıyorum. üstte yazılanları denedim. Logo felan da yok bende sadece siyah ekran telefon hiç bişekilde tepki vermiyor. Lütfen yardım..

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Wipe yaparsan düzelir sanırım.

Telefonu kapat, ses açma + home + power birlikte basıp aç recovery moda gireceksin, wipe data/factory reset, wipe cache, wipe dalvik cache yapıp reboot system de, düzelir umarım.

Sık sık karşılaşıyorsan bu sorunla servise ver.
Üstat banada bi yardım etsen :D Bendede s4 var root yaptım güncellemeye tıklayınca cihazınız modifiyeli diyor wipe yaptım yine aynısını diyor ne yapmalıyım sürüm 4.3

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam yeni gelen güncelleme ile telefon kapandı açılmıyor sadece samsung yazısı yanıp kayboluyor s4 kullanıyorum wipe denedim olmadı lütfen yardım

korkmazcakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendede s4 var hersey normal gayet akici çalışıyor ne yapmaliyum bir yardim edin lutfen sasirdim ne yapacagimi bilmiyorum bu kadar sorunlu s4 ün yanında benimki sorunsuz çalışınca sasirdim:)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Üstat banada bi yardım etsen :D Bendede s4 var root yaptım güncellemeye tıklayınca cihazınız modifiyeli diyor wipe yaptım yine aynısını diyor ne yapmalıyım sürüm 4.3
root yapmışsan diyecek tabi :)
samsung tarafından verilen güncellemeleri yüklemek istiyorsan bundan sonra sammobile sitesi ve Odin ile muhatab olacaksın
i9500 ise cihazın sayacı sıfırlamanın yolu yok, i9505 ise sıfırlayabilirsin

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
samsung tarafından verilen güncellemeleri yüklemek istiyorsan bundan sonra sammobile sitesi ve Odin ile muhatab olacaksın
Hotfile kapatıldı bütün linkler ölü

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Madem artık dönüşü yok bu uygulama nasıl taşınır ben bir türlü bulamadım link2sd programını kullanıcam ama sd kart 2 ye bölünmüyor