Facebook'a girerken pc 10-15 saniye takılıyor

Bu konuyu okuyanlar

efeyusuf26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet baylar bayanlar

başlıktada belırttım gıbı face ye girerken bilgisayar bi 10-15 veya daha fazla bi süre takılıyor sizce sıkıntı ne olabilir

yardım edebilecek var mı?

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Aynı sorun benim işteki bilgisayar da da vardı. Kendiliğinden geçti sonra. Gerçi Windows güncelleme falan yaptı ondan da düzelmiş olaiblir ama sanmıyorum çünkü bu sorunu yaşayan çok kişi var. Facebook ile alakalı bi durum gibi. Chrome'da da oluyor IE'de de. Yani sen format da atsan sorun devam edebilir. Bilgisayarı güncelleştir. Çerezleri sil yeter, akışına bırak.

vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Facebook ve Twitter'da bu aralar bu tarz bir sorundan bahsediliyor. Sanırım bahse konu sitelerle alakalı bir durum.

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Şimdi test ettim, facebook a daha önceden girmediğim halde takılmadan açtı.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

EDIT: DNS 8.8.8.8 | 8.8.4.4 Google DNS kullanıyorum, güncel Flash Player ve Mozilla ile test ettim, cihaz optimize edilmiş,yerleşik SP paketi dışında güncelleme kurmadığım bir makine... Bu notların umarım faydası dokunur...

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Facebook arada kafayı yiyor sayfa "Yükleniyor yükleniyor"da kalıyor.

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de vardı bilmem bendeki sebebin keyloger olmasıymis
Ccleaner ile çerezleri geçmişleri vs hepsini temizle gir aynı takılm var mı bak varsa combofix ile bilgisayarını tarat
İkisi de fayda etmezse yandex kur
o sorun genelde chrome da ortaya çıkıyor

efeyusuf26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam sorun çözuldu bilgisayarımı güncellestırmelere kapatmıştım şimdi onu açıp güncelleştirdiğimde sorun çözüldü anlaşılan o kı sorun güncelleştirmelerdeymiş.:thumbup1: