S4 mü Note 2 mi

Bu konuyu okuyanlar

öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Telefon alıcam sizlere danışmak istedim. Ben telefonda internette gezerim, oyun oynarım, film izlerim vb. 2 telefon arasında kaldım S4 mü Note 2 mi ? Note 2 ye yöneldim ekranı büyük biraz fiyatı uygun kalitelide, S4 biraz daha güçlü gibi. Note 2 alırsam pişman olurmuyum oyunlarda ve arayüzde kasma gibi ?

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle olmassın elimde note var ve dediğin şeyleri rahatlıkla yapıyorum. Arayüzde kasmalar konuusnda iş tamamen sana bağlı. Note uma revolt rom kurdum android 4.2.2 kullanıyorum gerçekten custom rom ları denemelisiniz arkadaşlar.

öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle olmassın elimde note var ve dediğin şeyleri rahatlıkla yapıyorum. Arayüzde kasmalar konuusnda iş tamamen sana bağlı. Note uma revolt rom kurdum android 4.2.2 kullanıyorum gerçekten custom rom ları denemelisiniz arkadaşlar.
Yorumun için sağol. Peki yüksek grafikli oyunlarda kasma yapar mı ? Mesela Çılgın Hırsız, Real Racing 3 , Most wanted filan :) :

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
note 2 tabiki yapmaz eğer note için soruyorsan şu ana kadar donan bir oyun denk gelmedi bana ama mutlaka vardır. Dead Trigger oynuyorum grafik açısından biraz zorlayacak oyun bi bu var bunda da hiç kasmadı henüz

öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
note 2 tabiki yapmaz eğer note için soruyorsan şu ana kadar donan bir oyun denk gelmedi bana ama mutlaka vardır. Dead Trigger oynuyorum grafik açısından biraz zorlayacak oyun bi bu var bunda da hiç kasmadı henüz
O zaman Note 2 hiç kasma yapmaz :) en geç 10 gün sonra alıcam Note 2 galiba.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40

Cm 10.1 yükledikten sonra dead trigger da high seviyeye alirsan kasma yapiyor nedeni ise efektlerin tegra 3 deki efektleri icermesi.

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Eğer istanbulda oturuyosan sirkecideki doğubanka bakmanı tavsiye ederim s4 1350 1400 1500 note 2 de 1100 1200 1250 bence o fiyat farkı verilir sonuç olarak s4 daha yeni bi cihaz daha hızlı ekranı daha iyi ama s4 alırsan 9500 al 9505 alma

öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer istanbulda oturuyosan sirkecideki doğubanka bakmanı tavsiye ederim s4 1350 1400 1500 note 2 de 1100 1200 1250 bence o fiyat farkı verilir sonuç olarak s4 daha yeni bi cihaz daha hızlı ekranı daha iyi ama s4 alırsan 9500 al 9505 alma
Farkları ne 9500 9505 ?

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cm 10.1 yükledikden sonra oynadım oyunu fakat grafikleri high yapmak aklıma gelmedi herşey çok güzel di :)

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Farkları ne 9500 9505 ?

9500 8 çekirdekli 4+4 ve 9505 e göre daha hızlı testlere göre 9505 de 4g var yani ABD gibi ülkeler için hazırlanmış hem 9505 türkiye garantili bulman cok zor zaten türkiye için 9500 hazırlanmış 4g olmadığı için

öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
9500 8 çekirdekli 4+4 ve 9505 e göre daha hızlı testlere göre 9505 de 4g var yani ABD gibi ülkeler için hazırlanmış hem 9505 türkiye garantili bulman cok zor zaten türkiye için 9500 hazırlanmış 4g olmadığı için
anladım sağol.

vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşımda Note 2 var, cihazı koyacak yer bulamıyor. :) S4 bence bahsettiğiniz şeyleri hakkıyla yapar.

YapayZeka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence de s4. S4 Note2'ye göre seni 1-2 yıl daha fazla idare eder.

öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşımda Note 2 var, cihazı koyacak yer bulamıyor. :) S4 bence bahsettiğiniz şeyleri hakkıyla yapar.
bak işte kararımı yine değiştirceksiniz Note 2 den 3. vazgeçişim olucak. :biggrin: Bu arada boyum 1.88 taşıyacak yer bulabilirim :thumbup:

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Note 2 çok rahat taşınıyor. Herseyin cebine giriyor. Zamanla küçük gelmeye başlıyor zaten. Abartilacak kadar büyük bir ekranı yok

öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 2 çok rahat taşınıyor. Herseyin cebine giriyor. Zamanla küçük gelmeye başlıyor zaten. Abartilacak kadar büyük bir ekranı yok
Aslında bende öyle düşünüyorum. Boy 1.88 eller kocaman tek elle rahatlıkla kullanırım ben peki note 2 nin performansı nasıl oyunlarda filan :)

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Samsung alırsan arayüzde kasmama gibi bir şey söz konusu değil tavsiyem note 3 bekle ya da one maxx. Şu aralar geçen senenin telefonunu almak için iyi bir zaman değil

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Aslında bende öyle düşünüyorum. Boy 1.88 eller kocaman tek elle rahatlıkla kullanırım ben peki note 2 nin performansı nasıl oyunlarda filan :)

Oyunlarda sıkıntı yaşamadım. Çok oyun oynayan biri değilim. İnternet performansinda yüz üstü bırakmaz. Bilgisayar kullanmiyorum bütün işimi telefondan hallediyorum

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
S4 kullanmadım ancak s3 kullandım ve şuanda note 2 kullanıyorum. Note 2 ilk 1 ay boyunca gerçekten büyük geliyor, ancak 1 aydan sonra telefona alışıyorsun ve büyük gelmiyor. Sonrasında babamdaki s3ten arama yaptığımda s3 çok ufak geliyor rahat edemiyorum. Sen note 2 al bu söylediğin herşeyi çok rahatlıkla yaparsın.

öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S4 kullanmadım ancak s3 kullandım ve şuanda note 2 kullanıyorum. Note 2 ilk 1 ay boyunca gerçekten büyük geliyor, ancak 1 aydan sonra telefona alışıyorsun ve büyük gelmiyor. Sonrasında babamdaki s3ten arama yaptığımda s3 çok ufak geliyor rahat edemiyorum. Sen note 2 al bu söylediğin herşeyi çok rahatlıkla yaparsın.
Yani telefonun uçmasını beklemiyorum elimde Optimus Black var bu telefonu kullanmak ölüm Note 2 alırsam şahinden inip bmwye binicem :yes:

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Note 3 ü Bekle Bence

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bende Note 2 Kullanıcısıyım Oyunlarda Şimdiye Kadar Kasma Yaşamadım

EFG_07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 7 aydır note 2 kullanıyorum bugüne kadar telefonda en ufak bir kasma , donma veya başka bir sorunla hiç karşılaşmadım kesinlikle tavsiye ederim donanım olarak gayet iyi. S pen özelliği ise kesinlikle kullanışlı şunu da belirtmek gerekir ki telefonu ilk alacağım zaman Galaxy S3 bile çok büyük bir telefonmuş gibi geliyordu ancak şu an note 2 sanki normal boyuttaymış gibi görünüp s3 ise çok küçük bir telefonmuş gibi görünüyor :) yani taşıma veya ekran büyüklüğünde herhangi bir sorun çıkartmıyor. Kısaca söylemek gerekirse Note 2 aldığın zaman asla pişman olmazsın ancak şunu da belirtmek isterim ki eğer acil değil ise ve ekime kadar bekleyebilirsen Note 3 için bekle derim çünkü şüphesiz Note 3 , note 2 den daha iyi olacaktır.

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
2 ay sonra lg optimus g2 note 3 nexus 5, s800 işlemcili s4 htc one mini çıkacak çok kişi pişman olacak şu sıralar telefon alınmaz 2ay bekle ekim gibi tekrar gel foruma

öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 7 aydır note 2 kullanıyorum bugüne kadar telefonda en ufak bir kasma , donma veya başka bir sorunla hiç karşılaşmadım kesinlikle tavsiye ederim donanım olarak gayet iyi. S pen özelliği ise kesinlikle kullanışlı şunu da belirtmek gerekir ki telefonu ilk alacağım zaman Galaxy S3 bile çok büyük bir telefonmuş gibi geliyordu ancak şu an note 2 sanki normal boyuttaymış gibi görünüp s3 ise çok küçük bir telefonmuş gibi görünüyor :) yani taşıma veya ekran büyüklüğünde herhangi bir sorun çıkartmıyor. Kısaca söylemek gerekirse Note 2 aldığın zaman asla pişman olmazsın ancak şunu da belirtmek isterim ki eğer acil değil ise ve ekime kadar bekleyebilirsen Note 3 için bekle derim çünkü şüphesiz Note 3 , note 2 den daha iyi olacaktır.
Dostum açıklaman için teşekkür ederim Note 2 ile kafamdaki olan bütün sorunları sildin. Note 3 ü bekleyemem niye diye sorarsan elimde lg optimus black var donuyo kasıyo bir an önce değişmem lazım. S4 e o kadar para verene kadar daha ucuza bütün işlerimi gören bir cihaz alırım. + Ekran büyük + S-pen. Karar verdim arkadaşalar Note 2 alıyorum. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim :clap:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

2 ay sonra lg optimus g2 note 3 nexus 5, s800 işlemcili s4 htc one mini çıkacak çok kişi pişman olacak şu sıralar telefon alınmaz 2ay bekle ekim gibi tekrar gel foruma
Hocam sende haklısın ama bekleme ve bütçe sınırı var :)

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
1280x720 çözünürlük ve eski Mali 400 GPU note 2
1920x1080 ve PowerVR SGX544MP3 GPU galaxy s4 seçim senin ben s4 kullanıyorum gayet de memnunum

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Note 2 önereceğim ben de. :D Kasma konusunda endişelenme. Tablet olarak Samsung Galaxy Tab kullanıyorum. 2-3 senelik bir cihaz ama WildBlood gibi bir oyunu rahatlıkla çalıştırıyor. Note 2 Galaxy Tab'dan en az 4 kat daha güçlü. Gerisini sen düşün. :D