Masaüstü görünmüyor

Bu konuyu okuyanlar

neo_3338

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
%( masaüstü kayboldu ve şu anda masaüstü ve başlat menüsü yok lütfen yardım

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
mouse ile alt tarafa gizlenmiştir başlat menüsü masaüstü simgeleri ise sağ tıklayıp mouse ile simgeleri yerleştirden----masaüstü simgelerini gösteri tıklayınız muhtemelen sorun budur olmaz yazın bakalım daha neler yapabileceğiz

calvaria

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Forum Kuralları

Konu açmadan önce lütfen okuyunuz.

ctrl+alt+del yapın uygulamalardan yeni uygulama diyip boşluga explorer yazıp entere basın bakalım olacakmı :D

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Konunun yeri burası değil. İşletim Sistemleri başlığı altına taşıyorum.
Başlık hatalı olmuş. Yardım vs.. tarzda başlık yazmaktansa konuyu özetleyecek başlıklar yazınız ve ilk harfin büyük olmasına özen gösteriniz.

Masasütü kaybolduysa Ctrl+Alt+Delete duşuna basın ve görev yöneticisinden yeni görev ekleyin. Karşınıza çıkan ufak pencerede explorer.exe yazın ve tamama basın. Bakalım masaüstünüz geri gelecek mi?

Kolay gelsin.

neo_3338

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk önce bir kusur işlediysem sizlerden affola
görev yöneticisine explorer yazınca masaüstü geliyor lakin geri gidiyor bu olmadı bilgisayarı açınca masaüstü geliyor on saniye sonra kayboluyor ve dahasonra 5 er saniye aralıklarla gelip gidiyor
güvenli modda açtım bilgisayarı ama aynı sorun ondada devam ediyor

neo_3338

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kafayı sıyıracam bu iş benim başımı fena şekilde ağrıtır nasıl olupta sessizce halledebilirim arkadaşlar

calvaria

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşım bence bi virüs taraması yap. Teknik olarak neden olabilecegi hakkında bi fikrim yok ama en etkili ve sesli cözüm format.Tabi biraz bekle bilgisi olan arkadaşlar olabilir.

neo_3338

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sayın chimera ok. bende avast var birde bunu yükleyim
teşekürler

Son mesajlar