Android Telefona Format Atınca !

Bu konuyu okuyanlar

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
galaksy wonder telefon var format attım içinde ne var ne yok silindi içindeki uygulmaları oyun resim v.s geri alabilmek için ne yapmam gerekir

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayara yedekleme yapmadıysan geri gelmesi zor gibi görünüyor.

Reaksiyon puanı
2,146
hafıza kartı içindekileri bilgisayara bağlayıp kurtarma programlarıyla halledersin üzerine veri yazmadıysan ama telefon hafızasındakileri bilemiyorum

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
cok zor arkadaşım yedek almamışsan

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
cok zor arkadaşım yedek almamışsan

imkansız değil yani çok zor demişin yani alınabilir demek istedin sanırım aklım hep pcye gidiyor hani pcde ne kadar format atarsan at harddisk tamamen yanmadığı patlamadığı sürece ordaki bilgiler alınır ya oraya gidiyor kafam hep işte aradaki tek fark o windows bu android

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
imkansız değil yani çok zor demişin yani alınabilir demek istedin sanırım aklım hep pcye gidiyor hani pcde ne kadar format atarsan at harddisk tamamen yanmadığı patlamadığı sürece ordaki bilgiler alınır ya oraya gidiyor kafam hep işte aradaki tek fark o windows bu android
Abi :) CIA'e gitmen lazım verilerini kurtarmak için :) Ne yazık ki verilerini kurtarma ihtimalin 1 senoktokatragintilyonda 1 :) Abi yedek almamışsan kurtaramazsın verilerini, önceden yedek alman gerekirdi biz dedik diye hatırlıyorum "Tüm verilerin silinir, hiçbir şey kalmaz!" diye.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
su içeyim ben o zaman bana bir bardak su verin hayrınıza

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19

bak aynı telefonu eşim kulanıyor bende rotladım ama yedek almayı unutum resim video onları kurtardım ama oyun uygulama zor cünkü oyun ve uygulamaların data verileri tamamen siliniyor ama resim ve video gibi telefonu usb bağlayarak MTP uygulaması ile değil recuva ile gerigetire bilirsin ama baya uğraştırı seni ben farklı bir programla getirmiştim internet yabancı sitelerden yaptığım bir araştırmaile gerigetirdim akşam eve gidince paylaşırım seninle sık kullanınlara atmıştım evde ama baya uğraştırdı beni yani

- - - Mesaj Güncellendi - - -

googleplay den Hexamob Recovery prgramonı indir bir dene (rot lu telefonlarda calışır ) programın düzgün calışması icin root izinlerinin alınmış olması gerekiyor. bir lite sürümü var ücratsiz bir de pro sürümü var

Birde bunu dene

http://www.cepyazilim.com/android-veri-kurtarma-uygulamasi.html

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yedek almadıysan imkansız gibi görünüyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar banada yardimci olursaniz sevinerim Galaxy ace ye android yuklemek istedim ama indirdim android calismiyormus ve ben yuklu olani formatlamistim simdi telefonum sondu ve acilmiyor :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefona format atarsam imei kodu gidermi telefon yurtdışından geldi imei attırdık

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya telefonumun ekranı gitti de ondan sonra Telefonumu düzeltilirken format atılır mı ya ? Çok merak ediyorum

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
arkadaslar banada yardimci olursaniz sevinerim Galaxy ace ye android yuklemek istedim ama indirdim android calismiyormus ve ben yuklu olani formatlamistim simdi telefonum sondu ve acilmiyor :(

Zaten galaxy Ace de android var neyin kafası bu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar ben samsung galaxy young kullanıyorum ve sık sık hfıza sorunu yasıyorum. acaba format atsam bu durum düzelir mi ve format atınca hangi dosyalar zarar görür

emirhan23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar ben samsung galaxy young kullanıyorum ve sık sık hfıza sorunu yasıyorum. acaba format atsam bu durum düzelir mi ve format atınca hangi dosyalar zarar görür

Bende young kullanıyorum ve bu sıkıntının tek çözümü root atıp link2sd programı ile yükleyeceğin dosyaları linklemek. Şuan telefonumda 30 un üstünde uygulama yüklüve hala telefonda 100 mbın üsütnde boşluk var. :)

Bu konuda gayet güzel bir şekilde açıklamış. Buradan yararlanabilirsin.

http://forum.shiftdelete.net/androi...artina-uygulama-oyun-data-tasima-rehberi.html

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende kaçak s3 var askerde almıstım format atarsam ım numarası da sılınırmı acıl cevap verırsenız sevınırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence sistem geri yükleme yap önce denetim masasına gir sonra sistem ve güvenliğe gir orda işletim merkezine sonrada kurtar seçeneğine bas sonra sistem geri yüklemeyi aç ben den bu ka dar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba admın kore malı galaxst telefonuma format attım yavaslıgını gıderdı ama sebeke sorunu yasıyorum ımeı numarasını kontrol ettım ımeıl ıptal devre dısı olmus dıyor ne yapmam gerek lutfen yardımcı ol tesekkurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm admin deseni yanlıs çizdim kilit gıttı gmaili bbılıyorum ama nternete baglayamıyorumkı gıreyımm formatı cekmedım telefon hafızasında kayıtlı numaralar var onları nasıl alabılırım rica etsem yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletim bozuldu bi kaç ay sonra servise verdim 3-4 gün sonra geldi anakartı yanmış yeni anakart taktılar neyse işte tableti elime alıp bi kaç dakka oynaym şarzı azaldı şarza taktığımda birden kapandı 1 gün sonra tableti açmaya çalştım açılmadı bende USB kablosunun bir ucunu tablete diğer ucunu bilgisayara taktım bi kaç saniye sonra GENERAL MOBİLE yazısı geldi sonra bi kaç saniye sonra o yazı geldi gitti geldi gitti sonra arkasında RESET deliği vardı ona ince bi şeyle basılı tuttum 8 saniye kadar neyse o işlemi 2 kez tekrarladım tabletin açma tuşunu basılı tuttum gene GENERAL MOBİLE yazısı geldi ama oyazıdan sonra tekrar o yazı gelmedi acaba ne oldu tekrarmı anakart yandı acaba bana yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
google playe girince baglantı zaman aşımına ugradı yazıyor nasıl düzeltebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Adami umitsizlendirmeyin la aynisini ben yaptim telefonda resim felan sildim pc ye program yukledim 2dk da geri geldi silinmis seyler. Ne bilionuzda konusursunua siz