Zoom X6 Modem Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

FeeLiT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İyi akşamlar

X6 status ışığı aralıklarla da olsa yanıp sönüyor kullanım kılavuzunu inceledim problemi çözen bir açıklama bulamadım.2 günden beri bu sorun bırakmıyor peşimi modem sıcaklığı normal seviyede.İnternette de biraz araştırma yaptım genellikle modemin biraz rahatsız bir modem olduğunu anlatmak istemiş arkadaşlar fakat ben 3 yıldan beri kullanıyorum gayet de memnundum 2 gün önceye kadar.Ttnet le görüştüm onlarda telefonun telsiz telefon olduğundan kaynaklandığını söylüyorlar :) Neyse ttnet zaten bu işi çok iyi yapıyor.Sizlerinde fikirlerinizi aldıkdan sonra modem i ya duvarlara vururum yada ona bakmaya devam ederim :)

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
ya bende de casper usb modem var geçen günlerde o da ışıgı sönüp yanıyodu bağlantı ikide bir kesiliyodu şimdi düzeldi ne oldu anlamdım galiba ttnet sorunu

FeeLiT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bağlantım var ama sürekli düşüyor felan status ışığı yanıp sönüyor.Fabrika ayarlarına geri döndüm vs.. yine banamısın demiyor :(

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
feelit arkadaş aynı sorun bendede vardı ama şimdi düzeldi hiç bişey yapmadan kesin ttnet sorunu

FeeLiT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
PC MERAKLISI dedi ki:
feelit arkadaş aynı sorun bendede vardı ama şimdi düzeldi hiç bişey yapmadan kesin ttnet sorunu

Anladım ama süreklide olmazki canım :S

Son mesajlar