"Google Play Store durduruldu" hatasını niye alıyorum?

Bu konuyu okuyanlar

TRValerian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kolay gelsin.
Öncelikle belirtmek isterim ki telefonum s3 mini telefonum yeni, alalı 1 hafta olmadı hiç bir şey(android uygulama, oyun, müzik, resim, vs) yüklemedim. Telefonu aldıktan 3 gün sonra internet e girmeye çalışırken "Google Play Store durduruldu" hatası aldım bu hata 5 sn de bir çıkıyor ve acayip kasıyordu netten araştırdım ki bu sorunun çözümü varmış ve düzelttim.(Dün tekrar bu hata ile karşılaştım) Şimdi ben bu hatayı niye alıyorum anlamıyorum sizlerden yardım istiyorum sorun ney? Benden mi kaynaklanıyor?

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Sıfırlamakla alakası yok s4 tede var 1000 de 1 de olsa çıkıyor oluyor sebepini anlam kmümkün değil

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Sıfırlamakla alakası yok s4 tede var 1000 de 1 de olsa çıkıyor oluyor sebepini anlam kmümkün değil

Bütün android cihazlarda olabilir... genellikle yüklenilen uygulamalardan olur fakat bişey yüklemedim dediniz tamamen sıfırlayıp şansınızı deneyebilirsiniz. Ayarlarda ilgili bölüm bulunuyor yedekle veya sıfırla şeklinde.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sıfırlasak bi şey oluyor demi ilk aldığımızda nasılsa öle mi oluyo

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende de arada oluyor.Sıfırlıyorum silinme felan olmuyor.

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
uygulama ayarlarından google play store yi bulup veriyi sil yap düzelmesi gerekiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba kardeş bende de aynı sorun vardı hesabı bilgisayardan aç ayrıca gmail olarak aç çözülüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Birde bunu dene
Menu
Ayarlar
Uygulama yoneticisi
Uygulama tercihleri sıfırlansin mi
Uygulamalari sifirlayin
Evet deyin telefonu kapatip
Tekrar acin sorun duzelecektir...

Habib Müküs

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Aynı sorun bende de vardı fabrika ayarlarına çevirdim hiçbir sorun kalmadı bi kerede öyle dene

SDNTeknoloji

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Cihazı sıfırlayarak ya da uygulamasının internetten apk'sını bularak sorunu çözebilirsin.

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Uygulamalardan verilerini temizlerseniz belki düzelebilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cook tewekkur ederim arkadawlar bende cihazi sifirladin sorun aradan kalkdi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S 3 mini de de aynı sorun vardı bnde uygulama yöneticisinden yapılandırdım bi sorun kalmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de aynı sorun vardı uygulamaları sıfırladım gayet güzel çalışıyo şu an :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, samsung galaxy grand var bende güncellemeden sonra (wifi yi açınca) beş saniyede bir google+ durduruldu deyip duruyor...Yorumlarınızı okudum, cihazı sıfırlamak derken fabrika ayarlarına çevirmekten mi bahsediyorsunuz. İçeriği kaybedermiyim? Resim, müzik, oyun, video vs. Yardımcı olursanız sevinirim...Teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar çok sağolun bende alalı 2 ay oldu hep google play store durduruldu diyodu patronum arayınca donup kalıyodu telefonu parçalıyacaktım çok sağolun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Uygulamaları sıfırlayınca içerik kaybeder miyim? Cevap bekliyorum...Lütfennn...

Romeo_Must_Die

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşımın s3 minisi vardı , made in vietnam malı bu hatayı çok veriyordu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bn tableti sıfırladım şu anda sıfırlanıyor inşallah tabletime bişe olmaz zaten zor aldırmıştım babama :(

jeliboncocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Market ile bağlantı hatası yaşıyorsanız muhtemelen "freedom" programını kullanıyorsunuzdur...Eğer bu program kurulu ise açıp "stop" dedikten sonra sorun çözülecektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de aynı sorunu yaşadım. ayarlardan yedekle ve sıfırlaya girin. daha sonra fabrika ayarlarına geri döndürün fakat bundan önce telefonda resim, müzik vb. ne varsa bilgisayara falan kopyalayın çünkü siliniyor. telefon ilk aldığınızda nasılsa o hali alıyor. ben yaptım. çok memnunum. bu kadar stresin ardından yeni bir telefonum olmuş gibi. :D :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Varya yukarda çözümü yazandan allah razi olsun 2 saatir uğraşiyodum..
Hemen bitti...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben note II mi sıfırladım ve aynı problemi tekrar yaşamaya başladım