General Mobile Discovery Bulabileceğim Mağazalar

Bu konuyu okuyanlar

Çanakkale_SDN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Başlıktada dediğim gibi bulabileciğim mağazaları bilen varsa yazabilir mi lütfen çok acil bugün almayı düşünüyorum teşekkürler

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
bu konuyu takip edin yada sorun en aktif konu bu

Çanakkale_SDN

Asistan
Reaksiyon puanı
0

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
resmi distirübütör garantili denmiş yani genpa.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam ben bu telefonu almak istiyorum ama bana parçalarını bulamazsın dediler bulması çok zor dediler doğrumudur bu ?

nantenami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arabamı bu yaf parçası marçası saçmalamayın bu paraya alınabilecek en iyi telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam ben bu telefonu almak istiyorum ama bana parçalarını bulamazsın dediler bulması çok zor dediler doğrumudur bu ?

telefon satışında zaten bunu belirtiyorlar. herhangi bir arızada parça değişimi/tamiri olmaz. garanti içinde bozulmalarda yenisini vermeleri gerekli ama bilmiyorum sonuçta.
bende bundan endişeliyim aslında. ama telpa garantisini samsunga da bakıyor sonuçta. bilemedim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bu telefon blu adı altında üretiliyor. Yani general mobile Türkiye distribütörü ve kendi adı altında satıyor. Tam olarak bilmiyorum fakat ya macar ya da finlandiya malı olsa gerek....

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
telefon diğer oem telefonlar gibi %90 çin malı, farklı firmalar blu, general mobil ve gioni gibi bişeydi hint markası üstüne marka basıp satıyorlar. ismi falan önemli değil donanımı ve android sürümü gayet iyi Türkiyedeki garantisinide telpa veriyor yani muatap alınacak bir firmada var herhangi bir sıkıntı yok. avea, türksel,vodafone üstüne marka basılıp satılan diğer çin malı telefonlar gibi, hatta casperin telefonunda gerçeği çinden çıkmıştı.

ouzdoan68

Asistan
Reaksiyon puanı
0
peki nerden buldun , dartyde felan tükendi yazıyor .
Akakçe 'de 2-3 sitede gösteriyor ama ne kadar güvenilir orası düşündürücü ?
Alıcak arkadaşlar hangi siteden sipariş veriyor yazarsa memnun oluruz

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Telefon güzel ama Bilindik markalara gitmek daha mantıklı. Ama yine de kaliteli telefon tam f/p ürünü gerçekten.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon sadece çin mallarına benzeyen yarı türk 1 telefon üretti bu telefon türk değil ve hatta özünde general mobile bile değil blue diye bi firma üretiyormuş general burada aracılık yapıyormuş. sonuçta telpa ve general mobile garantisinde.

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kullananların fikri nedir alınır mı? Vatanda veya n11'den 16gb bellekli olanından almak istiyorum. Fakat şikayet var'da en çok şarj etmeme problemleri yüzünden konu açılmış. Kullananlar olumlu ya da olumsuz eleştirilerini esirgemezse biz de faydalanabiliriz.

NSIndestructibL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Açıkçası telefon güzel ama işçilik sıfır ekran kaliteli ses kaliteli dokunmatik hissi güzel ama çok kötü malzemesi var.Bir düşerse göçecek gibi duruyor.Aslında şöyle özetleyeyim markette maket telefonlar olur maket olduğu için ucuz ve hafif hissi verir buda aynen öyle sanki telefon maketten yapılmış.Yanında verilen kulaklık çok kötü cızırtı yapıyor şarj adaptörü güzel ama kablosunun da kalitesi kötü.Yani telefon özellikleri güzel ama çok ucuz duruyor hiçte elde kalite ve güven hissi vermiyor sanki her an bozulacakmış gibi duruyor ben elden çıkardım rahat bir nefes çektim.Eğer kasanın verdiği kalite hissi sizin için önemliyse uzak durun derim samsunglar bile çok daha kalitei duruyor yanında ucuz çin malı telefonlar gibi duruyor elde.Bunlar sizin için önemli değilse telefon tüm ihtiyaçları karşılıyor tavsiye ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
biraz daha genel bir bilgi verebilirmisiniz kullanan arkadaşlar bi kişi çok maket gibi duruyor demişti alcaktım ama bu özle duraksadım lütfen tatmin edin almak istiyorum bu telefonu

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
biraz daha genel bir bilgi verebilirmisiniz kullanan arkadaşlar bi kişi çok maket gibi duruyor demişti alcaktım ama bu özle duraksadım lütfen tatmin edin almak istiyorum bu telefonu

3 aydır kullanıyorum maket gibi felan değil aksine tam tel gibi tel ben bi sorununu görmedim. Bu arada 16 gb siyah kullanıyorum...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir telefonda isim ve numara olmasa neye yarar neden yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clover:bende alıcam ama kafam karışık ne yapayım?:helpsmilie:ben nida bu arada