İnternet alışveriş

Bu konuyu okuyanlar

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar internet üzerinden alışveriş için hangi siteler güvenilir

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
güvenlik derken biraz daha açar mısın...
alış veriş yaptığını ürünün gönderilemsi para transferi iade gibi şeylermi yoksa güvenlikten kastın kredi kartı bilgilerinin sökonusu sitelerce çalınması ya da o sitelerdeki açıklardan dolayı başkaları tarafından çalınması mı?

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
alışveriş yapmadan önce sikayetvar.com a gir o site hakkında yapılan şikayetleri oku çözülmüş mü çözülmemiş mi ;) orda sorun yaşayan az ise zaten pek sorun yaşamayan bi sitedir onlarca şikayet warsa o zaman bulaşma bile :)

ulvi_kcky

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben bilgisayarı hepsiburada.com'dan aldım çok rahat oldu benim için. Bir parçada sorun vardı Müşteri Hizmetleri'ne ilettim ve çok yardımcı oldular. Parçayı gönderdim ve çok kısa bir sürede yeni parçayı gönderdiler.

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Ben ve çevremdeki bir çok kişi hepsiburada.com'u tercih ediyoruz ve şimdiye kadar hiç bir sıkıntımız olmadı, gayet güvenilir. ;)

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
peki arkadaşlar mesela diyelim pc satın alıcam hepsiburada.com dan kredi kartı ve paypal(destekliyomu bilmiyom) dışında yani kargo eve geldiginde ödeme yapılabiliyomu

ulvi_kcky

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sitede belirtmişler ödeme yöntemini.

Sitemizden vereceğiniz siparişlerinizi iki şekilde ödeyerek oluşturabilmektesiniz:

1-) Kredi Kartınız ile peşin ya da taksitli olarak,

2-) Havale ile ödeme seçeneğimizi kullanarak ayrıca %5 havale indirimimizden yararlanarak.a

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
havale nasıl oluyo onu bilmiyom işte

Son mesajlar