V9 dan kurtulmak ?

Bu konuyu okuyanlar

lezginkassa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,avast,eclipse veya java development kit bu üçünden birisini kurarken karşıma v9 toolbarı kur seçeneği çıkmadı,ama bu 3 programdan hangisi bilmiyorum birisini kurduktan sonra hem ie hem chrome da bu toolbar kuruldu.İnternette araştırdım denilen herşeyi yaptım hiçbiri çözüm olmadı.Özelliklerden anasayfayı değiştirmek,regeditten v9 aratıp çıkan dosyaları silmek vs. hepsini yaptım ama kurtulamadım.Bilgisi olanlardan rica ediyorum.

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Bu programların yüklenmediği tarihe Sistem geri yükleme yapabilirsiniz.

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Merhaba arkadaşlar,avast,eclipse veya java development kit bu üçünden birisini kurarken karşıma v9 toolbarı kur seçeneği çıkmadı,ama bu 3 programdan hangisi bilmiyorum birisini kurduktan sonra hem ie hem chrome da bu toolbar kuruldu.İnternette araştırdım denilen herşeyi yaptım hiçbiri çözüm olmadı.Özelliklerden anasayfayı değiştirmek,regeditten v9 aratıp çıkan dosyaları silmek vs. hepsini yaptım ama kurtulamadım.Bilgisi olanlardan rica ediyorum.

http://general-changelog-team.fr/fr/...e/2-adwcleaner
bu sitede sağda indirme linkine tıklayıp programı indiriyorsun.Yönetici olarak çalıştırıyorsun.
İlk başta ara kısmı var ona tıklayıp aratıyorsun bulursa not defteri açılıp içinde yazıyor not defterini kapatıp 2. seçenek sil'e tıklıyorsun bütün programların kapalı olması gerekiyor diye soruyor tamam diyorsun kendisi siliyor sonra yeniden başlatma için izin istiyor yeniden başlat diyorsun tamam diyorsun bilgisayar yeniden başlatıldığında bilgisayarın temizleniyor.

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Tarayıcı özellikleri seç ardından hedef yazan yerden Örneğin "C:\Program Files\Mozilla Firefox" Bu kadarı kalsın geri sini sil ana sayfa değişir

lezginkassa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlgilenen herkese çok teşekkür ediyorum.Kuvvetmira söylediğiniz şeyi konuyu açmadan önce yapmıştım,ne yazıkki düzelmedi.Sanırım bilgisayardan kaynaklı veya v9 un çeşitleri var ve bana zor olan geldi.Loki Rulez Windows 8 nedense geri yükleme noktası göstermiyor,o yüzden yapamadım.Giskur11 dediğiniz programı indirdim ve 10 sn de sildi,bu kadar kolaymış demek dedim içimden : ) İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.İyi akşamlar.

berkaysavci

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
1
program yükle kaldırdan yap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim çok teşekkür ederim denemediğim şey kalmamıştı çok saol :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bahsi geçen program da işe yaramamışsa bir önerim var. (konuyu açan arkadaş için değil hala kurtulamayanlar için). Her şeyi denedim ama olmamıştı artık format düşünürken yabancı bir siteden RogueKiller adlı programı duydum. İşe yaradı. Umarım sizde de işe yarar. Çünkü diğer bütün söylenen yolları denedim "cmd" den farklı komutlarla bile denedim. Kimi kişilerin problemi çözülmüş ama bende işe yaramamıştı. Kolay gelsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Önerdiğiniz program ile sistemi temizlledikten sonra, nihayet sorun çözüldü...:biggrin: paylaşım için teşekkürler.

equivalent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle bilgisayara olduk olmadık her programı yüklememeli. Yüklediğiniz programlara da kurulum esnasında dikkat edin, hemen next next diye tıklamayın, kurulum penceresinde biryerlerde küçücük tik butonları vardır ;)