Ekran kilidini nasıl açabilirim ?

Bu konuyu okuyanlar

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Yardım edin arkadaşlar, bizim arkadaş ekran kilidiyle oynamış kitlenmiş e-mail ve şifre istiyor bilmiyorum, kaldım öyle.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ekran kilidi koyarken bir sifre girersin yanlis girersen diye onu bilmiyormusun

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Öyle bişey yokki e mail şifre istiyo nasıl format atcaz onuda bilmiyom home tuşu ile açma tuşuna basıyom gelmiyor o ekran :(

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
kardeşim hafıza kartını yedekle veya çıkart telefonu kapat eğer samsung kullanıyorsan ses açma tuşu + ana sayfa tuşu + güç tuşu ile telefonu aç orayı ses tuşlarıyla kontrol ediyorsun anasayfa tuşu ile seçiyorsun (telden tele değiyiyor güç tuşuyla seçenlerde var ) sonra oradan wipe data factory reset yapıyosun ardından reboot yapıyosun telefon açılıyor

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
telefonun bataryasını çıkartıp takın sonra telefon modelinizi google a yazıp sonuna hard reset yazın tuş kombinasyonunu öğrenip ordan fabrika ayarına dönebilirsiniz telefonun modelini yazarsanız bende yardımcı olabilirim

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
10 TL Verdik artık format attılar :D Ama adama sorduk o tuş kombinasyonu işlemezmiş e mail şifre istediği zaman o ne yaptıysa yaptı :) açtı

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
10 TL Verdik artık format attılar :D Ama adama sorduk o tuş kombinasyonu işlemezmiş e mail şifre istediği zaman o ne yaptıysa yaptı :) açtı

2 tuş basmaya 10 lira alan adam tabiki o tuş çalışmaz der. Hadi hiç biri çalışmadı diyelim, odin ile telefonun orjinal romunu tekrar yüklerdin sorun çözülürdü. :)

Bir de Google play store girerken senden bir gmail hesabı açmanı, varsa girmeni ister. İşte telefon açma kilidini unutursan o hesabı istiyor.

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
2 tuş basmaya 10 lira alan adam tabiki o tuş çalışmaz der. Hadi hiç biri çalışmadı diyelim, odin ile telefonun orjinal romunu tekrar yüklerdin sorun çözülürdü. :)

Bir de Google play store girerken senden bir gmail hesabı açmanı, varsa girmeni ister. İşte telefon açma kilidini unutursan o hesabı istiyor.
Parayı ben vermedim zaten sıkıntı yok :D deneyen kişi verdi de zaten g mail hesabını biliyodumda internet bağlantısı olmadığı için kabul etmiyordu hesabı :D

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ya banadı aynısı oldu wipe data reset yaptım hafıza kartını çıkartıp aynen devam ettim kullanmaya gereği yok uğraşmaya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyide bn google hesabımı yazıyorum şifremide yazıyorum yanlış şifre vaya parola diyo fakat aynı şekilde bilgisayardan girdiğim zaman açılıyo o nasıl oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ekran kilitlendi ama şifre koymadım nasıl açabilirim yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende telefon ekran kilidini unuttum google play hesabımıda şifremide hatırlamıyorum öyle mal gibi kaldım ortada bana yardımcı olur musunuz??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ekran kilidi açılmıyor bilgisayardan kilidi kırabilir miyim (nokıa)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone de telefon kilidi sürekli yanlış girildiğinden devre dışı kaldı nasıl düzeltilebilir??

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Arkadaşlar üstte de yazmışım zaten. Telefonda kullandığınız google hesabı ile giriş yaparsanız kilit kalkar. Bu hesabınızı bilmiyorsanız telefonunuzun modeline göre format atma seçeneklerine google üzerinden bakabilirsiniz.

kral07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar üstte de yazmışım zaten. Telefonda kullandığınız google hesabı ile giriş yaparsanız kilit kalkar. Bu hesabınızı bilmiyorsanız telefonunuzun modeline göre format atma seçeneklerine google üzerinden bakabilirsiniz.
gmail hesabımı ve şifremi biliyorum fakat girdiğimde geçersiz kullanıcı adı veya şifre diyor interneti mide açamıyorum. telefonum Sony Xperia M

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
gmail hesabımı ve şifremi biliyorum fakat girdiğimde geçersiz kullanıcı adı veya şifre diyor interneti mide açamıyorum. telefonum Sony Xperia M

Aynı sıkıntıyı bende yaşadım. Güvenlikten dolayı doğru girsen bile kabul etmiyomuş. Öyle bi saçmalık var. Tek çare format gibi duruyo

- - - Mesaj Güncellendi - - -

[video=youtube;mM8-UT4DBU0]http://www.youtube.com/watch?v=mM8-UT4DBU0[/video]

bi bak istersen

kral07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aynı sıkıntıyı bende yaşadım. Güvenlikten dolayı doğru girsen bile kabul etmiyomuş. Öyle bi saçmalık var. Tek çare format gibi duruyo

- - - Mesaj Güncellendi - - -

[video=youtube;mM8-UT4DBU0]http://www.youtube.com/watch?v=mM8-UT4DBU0[/video]

bi bak istersen
ya keşke daha önce söyleseydin telefoncuya verdim 1saat sonra gelin dedi sonra 1saat gez dolaş adam bu olmaz dedi çook fazla denemişsiniz telefon bloke olmuş dedi yazılımı en başından yükleyecez dedi i

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g3 telefonum knock kode şifresini 5 defa yanlış girdiğimden dolayı kilitlendi yardımcı olurmusunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bılader benim telefon sony ericsson xperia x8 e15 model bir türlü bulamadım yardım edebilirsen seviniriz:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar general mobail kullanıyorum. telefonu güncelledikten sonra sürücü modunu aktif hale getirdiğimde benim mesajım türkçe olmasına rağmen karşı tarafa mesaj ingilizce gidiyor neyapabilirim selamlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ekran kilidi modelini unuttum kitlendi ve e-posta şifre istiyor ve ben bunları bilmiyorum ne yapacağımı bilmiyorum lütfen çok acil yardım edin.(Telefonumun markası samsung galaxy ace 2)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
MOBIE cep telefonum model:S5 ekran ve ayarları geri yükle istiyor bakıyorum şifre istiyor ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya s3 minimin ekranı kitlendi e-mail istiyo hatırlamıyorum napa bilirim acilll yardımm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonumun şifresini unuttum şifremi unuttum yazısı gelsin diye 100den fazla yanlış girdim şifreyi telefonumda yüzlerce resim ve video var bilgisayarıma aktarıyım öyle reset atıyım dedim ama bilgisayardan açtığımda dosyalar gözükmüyor resetten başka çare yok mudur ? :helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mellow:telefonumun markasını yazsam yardımcı olacak mısınız ?

Son mesajlar