Windows phone 8 mi android mi ?

Bu konuyu okuyanlar

ayazs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkiler panpalr herkese günaydın bütçem belli oldu bütçe 1350 yada 1000 aklımda lg htc samsung ve nokia var
windows 8 olarak htc 8x ve nokianın lumia modeleri
android olarak htc one x lg optimus 4x hd s3 var bide bulabilirsem s4 zoom belki yurt dışından getiriirm
telefonla müzik çekerim (fazlasıyla) müzik dinlerim webde dolanırım fotoğraf ile ilgili uygulamalara yüklerim belki iphone 4 alrımım sizce bu telefonlar almak mantıklı mı ?????

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
iPhone 4 çok mantıksız olur bence, iOS 6 da bile çok kasıyor. Android gibi gerçi :)

Söylediğin fiyata S3 ve Lumia 820 alabilirsin, yada forumda biri Lumia 920 satıyordu sıfır gibi 1100 tl ye onu alabilirsin.

Android de uygulama çeşidin fazla olur, ve widget desteği ile kişiselleştirme yapabilirsin fazlasıyla. Ama Windows Phone 8 de hız olarak akıyor resmen, Nokia ve Htc nin WP8 lerinin ses leri çok kaliteli müzik için tercih edilebilir. Fotoğraf diyorsan 920 nin kamerası zaten hepsinden daha iyi...

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Bu soruyu sormak için henüz erken.WP'nin en azından 2-3 yılı var daha.

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
amacın oyun oynamaksa android tel yada psvita al,yok oyunla işim olmaz diyosan win8li nokia (Y)

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
s4 kullanıyorum uygulama magazası geniş filan hikaye adam akıllı 200 geçmez uygulama oyun sayısı Iostada aynı uygulamanın çok olması önemli değil işe yarar olması önemli

1 milyar uygulaması varmış 600 000 000 u dandik bi işe yaramaz
, ayrıca l920 telefonum var wp8 de uygulama az olmasına rağmen işe yarar uygulama oldukça fazla

ayazs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yani siz windows mu diyorsunuz

@DumDumaq bide yardımcı olur musun l920 ile ilgili

ayazs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki asus padfone 1 2 ve infiniy in fiyatları ne kadar yardımcı olur musunuz ,* bide bunarı önerir misiniz ?

ouzdoan68

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeş öncelikle şunu belirteyim ki malesef millet telefon kullanmadan yorum yapıyor itibar etme onlara .
İphone 4, 2 yıl kullandım donma , kasma , ısınma (şarj olurken belki) inan olmuyor . O kadar oyun yükle kasması olmuyor , Ama İphone 4 almaktansa 2. el Temizinden alabilirsen 4s al , alamassan 8 gblik iphone 4ler 950 1000 lira gibi bir fiyat , Yanlız tek sıkıntın İphonede Şarj olsun , çok kabul tüketiyor .
Wp 8 ile ilgili şunu söylemem gerek , telefon iyi , stabil çalışıyor ama benim pek hoşuma gitmiyor kutucuklar.
mağazasında uygulamaların sayısı az , Telefona 1000 lira veriyorsun ama uygulama indirip , hoşuna gitmeyince kaldırmak yok , sayısı yetersiz . bunu mutlaka göz önünde bulundurman gerek.
Lg Konusuna gelince , Sadelik , Hız , Güncelleme istersen Nexus 4 alabilirsin , kullanan arkadaşlar memnun .
Eğer LG'nin kendi ürünlerinden istersen optimis g almanı tavsiye ederim . Telefonun kamerası dışında hoşuma gidiyor benimde .
S3'te alabilirsin . Samsung her konuda güncelleme veriyor , 1-2 yıl sonra güncellemeri almaya devam ediceğini unutma .
Eğer Telefon'a ilgin varsa benim sana tavsiyem beklemen olucak .
Htc One'yi ben çok beğeniyorum fakat fiyatı biraz pahalı,
Yakında Daha kibar ve daha ekonomik , Tasarımı süper .
Beklersen HTC one mini...
hayırlı olsun şimdiden

ayazs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya kankalar nokia lumia 920 ve 820 ban daha iyi gibi geldi renkleri navigasyonu nokia müziği fotoğraf çekmesi diğer telefonlarda bildiğim kadarıyla yok bunlar fotoğrafı düzeltme silme efekt ekleme ben artık telefonlara karar verdim htc one x htc 8x nokia lumia 920 and 820 sizce iyi yapmışmıyım yoksa kötü mü yapmışım

haldun54

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lumia 820 kullanan birisi olarak öneriyorum, stabil bir telefon store olarak hergün gelişmekte hergün yeni prgramlar eklenmekte.Fotoğraf kalitesi vs daha önemliyse senin için 920 yi seçebilirsin.

merts

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bence Windows a para verilmez daha yeni uygulama az bence androidli telefon al memnun kalırsın

ayazs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
her şey uygulama sayısına bakmaz google playde binlerce uyulama var yardı virüslü çeyreyi işe yarar diğerleri bi işe yaramaz windos bence güzele benziyor tercim büyük ihtimalle windostan yana olack olmazsa direk htc one x alıcam yinde kullanan arkadaşalr yadımcı olur mu ?

dailiyenaziri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windowstan şaşma derim androidin mesela samsung s5 çıkardı diyelim gene yetmez 1 yıl sonra telefona uygulama bulamazsın telefon öyle bir kasıyorki ne oyun oynarsın ne bişey rezalet uygulama yelpazesi geniş flan hikaye vasıfsız uygulama dolu google play .az ama öz olsun diyorsan wp 8 derim iosta güzel ama ben pek beğenmiyorum arayüzünü

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Şu an icin android diyorum ben uygulama zenginliği açısından

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende arkadaşların dediklerine katılıyorum android markette adam akıllı uygulama yok, wp8den şaşma derim yıllardır kullandığın windows işte arkadaşım var mı ötesi

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
1 sene daha android diyorum sonrasında tizen, sailfish, ubuntuphone gibi sistemler gelecek o zaman durum değerlendirmesi yaparız en iyiyi seçeriz :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 ay önce nokia 620 aldım şimdiden kendiliğinden kapanıyor ayrıca hat çıkarıp takıldığında pin ve puk kodlarını kabul etmiyor .Oyun içeriği oldukça az donma sorunuda yaşıyorum tavsiye etmem

ayazs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uygulama zenginliğinden dolayı android:thumbup1:

bir kere kendi adına konuş androidte doğru düzgün uygulama yok

- - - Mesaj Güncellendi - - -

şu anda en iyi 2 sistem Ios ve Wp8

bende buna katılıyorum iosta işe yarar uygulamalar var windows 8 ise az ve öz uygulamalara taşıyor

ya bide benim aklımda olan telefonlar şunlar

nokia lumia 920 820 720 ve 620
htc one x ve 8x var bunlar iyi bir seçim mi ?

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
wp8 in gelişmesine katkıda bulunmak istiyorsan alabilirsin ama yok ben oturmuş bi sistem kullanmak istiyorum dersen android al.

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
uygulama zenginliği dersen ios tek geçilir. androidde de uygulama çok ama playstore amele pazarı gibi, uygulamaların yarısından fazlası ya çöp ya zararlı. wp ise akıcı ve stabil bir işletim sistemi. tek eksi yönü mağzası ama o da her geçen gün zenginleşiyor. bence yakın gelecekte android kendine çeki düzen vermezse wp onu piyasadan silebilir.

ayazs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windows8 çok hızlı gelişiyor resmen günde 2 uygulama çıkıyor windows almaya karar verdim büyük ihtimalle 820 720 yada bulabilrisem ucuzunu htc 8x alıcam belki para yetmezse direk s3 mini alıcam malum öğrenciyiz :D :D

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
bir kere kendi adına konuş androidte doğru düzgün uygulama yok

bende buna katılıyorum iosta işe yarar uygulamalar var windows 8 ise az ve öz uygulamalara taşıyor

ya bide benim aklımda olan telefonlar şunlar

nokia lumia 920 820 720 ve 620
htc one x ve 8x var bunlar iyi bir seçim mi ?

bence sende kendi adına konuşsan iyi olur

çok ağır hemde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım ben 520 kullanıcısıyım ve çok memnunum tavsiyede edirim wp8i çünkü çöp uygulamalardan oluşmuyor stabili de çok iyi arayuzu çok kullanışlı hiç zorluk çekmezsin en basitinden asphaşt 7 heatı telefoonda hiç kasmadan oynuyorum tek sıkıntısı çok ısınıyor şarjı hiç kullanmazsan 2.5 gün webde dolaşırsan 5.5 saat video izlersen 6.5 saat gidiyor markeyede her geçen gün yeniler geliyor bu arada samsungtaki adobes Flash yerine html5 kullanılmakta bu da onu aratmıyor ve bunun onu gelişmeye çok açık akıcılığıda müthiş ayrıca bu en düşük model olmasına rağmen yakında androidi solda sıfır bırakacak umarım yardımcı olmuşumdur

efeyusuf26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaa ne oyun meraklısıymışsınız be android de androıd
bi şey yok bu telefonda

en iyisi lumıa bir kere telefonun kendine has bir görünümü var o yeter üstelik bu telefon internette gezmek müzık dinlemek icin on numara bir telefon adamlar yapıyo

ali1792

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nokia olmasa wp8 coktan piyasadan silinmisti hala cok buggy bir işletim sistemi zamana ihtiyaci var ama hala Microsoft buyuk capli bir guncelleme vermedi sisteme cok guven vermiyor açıkçası

bilgehanl.03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba;
WP8 veya android arasından tercih yaparken telefonu nasıl kullanacağınızı göz önünde bulundurmanız lazımdır. Eğer telefonda oyun falan fazla oynamam telefonumla sadece internette gezerim, birilerini ararım dersen wp8 daha iyi olacaktır. Ama malum wp8 in uygulama marketi androidin uygulama marketinin şuu an yanına bile yaklaşamaz. Uygulamalarla içli dışlı olacaksan android önerebilirim.

efeyusuf26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sanki android olmasa samsung halen kraldı
birşeylere olmasaydı yapmasaydı diye yaklaşmıcan oldu ve bitti oturda nokıa nın nasıl kral olduğnu izle:hammer:

sanki android olmasa samsung halen kraldı
birşeylere olmasaydı yapmasaydı diye yaklaşmıcan oldu ve bitti oturda nokıa nın nasıl kral olduğnu izle:hammer:​